Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Groszkowa....nie placz, ja mialam termin miec na 8 lutego. wiem ze ci ciezko ale wez sie w garsc. Pciskam cie bardzo mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje prinzesska ... dzis pojde do kosciola pomodle sie bardziej niz zwylke i chyba hmmmmmmmmm zakoncze dzisiejszym dniem zalobe juz nie bede odliczac tygodnii piatkow itd zawsze bede pamietala o tym co sie stalo ale musze isc do przodu i walczyc o szczescie a nie cofac sie ... ciezkie to ale takie jest zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dla naszych aniolkow 🌼 👄 ❤️ (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**) (**) ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czescv dziewczynki 👄 groszkowa przytulam cie bardzo bardzo mocno, dziś pomodlę się za twojego maluszka podwójnie mocno i za ciebie i twojego m. Ksiądz na pogrzebie mojego słonka powiedział, bardzo ważna rzecz: za te maleństwo nie trzeba się już modlić ono od razu trafiło do nieba i wstawia się u boga za swoimi rodzicami, by im ulżyć w cierpieniu, to właśnie za nich trzeba się modlić by wierzyli ze jest mu tam lepiej, bo tu mogło by cierpieć, by w wierze czekali dnia kiedy znowu będą już razem na wieki. Coś takiego. Jak jest mi smutno to przypominam sobie te słowa, mi dodają otuchy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarcik taki
- Babciu, widziałaś gdzieś moje tabletki? Były oznaczone takim napisem LSD. - j ebać tabletki! Widziałeś ku**a smoka w kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarcik taki
Rozmawiają dwaj geje,, yyy w parku na ławce. A: Wiesz normalnie tak sie zakochalem ostatnio że,... ale normlanie tak sie zakochalem - że aż sie wysrać nie mam kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarcik taki
Gospodarz z gospodynią jadą wozem w pole. - Franek - zagaduje męża gospodyni. - Coś mi się widzi, że nasza Magda w ciąży. - ... - Tylko jak to możliwe? Chłopaka nie ma, na dyskoteki nie chodzi, w nocy z nami śpi w łóżku... - A bo z wami tak zawsze! - zdenerwował się gospodarz. - W nocy się porozkrywają, dupy powystawiają i po ciemku poznaj która czyja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarcik taki
KNOCK....KNOCK.... - who's there ? MARRY... - fuck off Marry!!! MARRY CHRISTMASS __________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarcik taki
ten jest najlepszy Gospodarzowi świnie nie chciały jeść. Zmartwiony chłop poszedł do weterynarza. Ten przepisał tabletki ale niewiele pomogły. Załamany chłop poszedł do wioskowego znachora który zajmował się też zwierzętami. Znachor poradził mu żeby zawiózł świnie do lasu i żeby wy...chał je tam wszystkie po kolei. Zdesperowany facet załadował świnie na Żuka i do lasu. Bzyknął wszystkie i do domu. Na drugi dzień świnie nic - nadal nie jedzą. No to powtórka - na Żuka i do lasu. Trzy dni pod rząd powtarzał te akcje. Czwartego dnia nad ranem leży jeszcze chłop w łóżku a tu z podwórka żona się drze: -Stachu! Stachuuuu! Świnieeee! Chłop się zerwał, leci i krzyczy: -Jedzą? -Nieee! Siedzą na Żuku i trąbią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarcik taki
Polak, Niemiec i Rusek rozbili się na bezludnej wyspie. W 1 dniu ustalili że żeby przeżyć, codziennie będą sobie ucinali po części ciała. 2 Dzień Niemiec odciął sobie rękę. Upiekli i zjedli. 3 dzień Rusek uciął sobie nogę. Upiekli i zjedli. 4 Dzień Polak wyciąga ptaszka. Niemiec z Ruskiem: - O Polska kiełbasa. A Polak na to: -Nie Panowie po jogurciku i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarcik taki
Na balkonie w bloku opala się piękna naga kobieta. Nagle z góry zjeżdża kartka na sznurku. Na kartce jest napisane: "Jeśli chcesz się ze mną kochać pociagnij 2 razy, jeśli nie pociagnij 50 razy z czego ostatnie 10 bardzo szybko."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarcik taki
Groszkowa to dla ciebie.ty lubisz ,co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszka wiem co dziś czujesz przechodziłam to 20 lutego 2010 w tym roku też na pewno będzie smutno i tak już chyba będzie zawsze,ale tak jak piszesz trzeba przestać odliczać zamknąć pewien etap życia i iść do przodu by walczyć. No i życze byś jak najprędzej zobaczyła II kreski bo to też jest dobre lekarstwo. Buziaki i miłej niedzielki życze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dziękuje 👄 zarcik taki nio fajne te smiechy fajne troche sie rozchmurzylam ;) choc niektore stare i słabe :p ale liczy sie intencja dzieki za te porcje humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszka tylko wiesz 4 lata śmigałam na nicku Kasia W. oby szybko się przestawić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A co tu taka cisza? Ja juz Dawno z kawka... Ja mam 9dc, jutro jade do ginki na kontrole podgladac jajeczka i od jutra beda staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Ja dzisiaj ide do gina, trzymajcie za mnie kciuki, zeby wszystko bylo ok z maluchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................6..........................2 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....6..........................3 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....6..................za 6-7 miesięc ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......6.........nie zaczęłam, chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 5..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................2..........zaczynam styczeń lub kwiecień aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............20... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............13.. . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN.. Mam nadzieje, ze wkleilam dobra tabelke:) Dzieki Marcelinko, na pewno sie odezwe po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie. Z dzidzia wszystko ok:) Na razie nie widac, kim jest:) Moze 15 lutego sie dowiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×