Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość kasienka221487
witam ja co prawda nie mialam terminu na styczen tego roku ale tez przezylam strate we wrzesniu 2009 roku poronilam. ciezko bylo mi sie pozbierac nie chcialo mi sie dalej wstawac z lozka nie moglam zrozumiec dlaczego innym sie udaje nawet jak nie chca a ja stracilam swoje szczescie w styczniu zeszlego roku zaszlam w druga ciaze i we wrzesniu tego roku urodzilam synka dzis konczy 4 miesiace jest cudowny ale o tamtym maluszku nadal pamietam zycze wam duzo sily i wytrwalosci :* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka dziekujemy za ten wpis :) jestes swiatelkiem nadziei w tunelu 👄 Dzis w pracy przyszlam mama z 4 miesiecznym Maksiem kofany jest usmiecha sie non stop istny slodziak :) Ona wiedziala ze stracilam dziecko i wlasnie rozmawialam z nia ze na wczoraj mialam termin a tu pustka i strach to powiedziala mi ze 12 lat temu tez stracila pierwsze dziecko byla to dziewczynka w 6 miesiacu bo okazalo sie ze jest to ciaza pozamaciczna :( i to juz grozilo jej zyciu i zdrowiu mowi ze podczas zabiego dali jej malo narkozy w trakcie sie przebudzila i akurat w tym momencie jak wyjmowali mala i wsadzali do sloja na badania :( mowila ze tego nie zapomni do konca zycia :( Teraz ma 2 dzieci 6 letnia dziewczynke i 4 miesiecznego Maksia :) Kochane moja te wszystkie historie ktore dobrze sie koncza sa dla nas wielka nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi 66
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................6..........................2 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....6..........................3 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....6..................za 6-7 miesięc ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......6.........nie zaczęłam, chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy :)Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................2..........zaczynam styczeń lub kwiecień aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............20... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............13.. . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) Groszkowaa miałam termin 9 stycznia... I jeszcze 6 - taki z usg... Potrzebowałam tej daty, by... jakby zakończyć tamtą ciążę... Moja córka w jakiś sposób jest ze mną... Ale jakoś mnie to nie przygnębia. Chyba po prostu zaakceptowałam tak do końca jej śmierć... Możemy już myśleć o nowym życiu... W tym miesiącu się pewnie nie uda (wyjazd męża), ale... Och, no po prostu chciałam napisać, że zaczynamy :) Buziaki dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska, ja raczej bez takich kuracji bym wolała... :) Nie lubię ziółek... Ale rozumiem, że można tak bardzo, bardzo chcieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Groszkowa 👄 przytulam mocno...dla mnie 12.01 był datą kończącą pewien etap w życiu. Nigdy nie zapomnę ale trzeba żyć dalej. kraqersik 👄 dobrze że z dzidziusiem jest dobrze :) chyba brzdąc nieśmiały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakersik jest najcudowniejszą maleńką istatką i wielkim cudem no i na pewno Chłopiec albo Dziewczynka.Buziaki dla Was ciesze się,że wszystko dobrze byle tak dalej. Groszka takich historii jak nasze jest wiele tylko czasem o tym poprostu nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraqersik to super ze z maluszkiem wszystko ok :) Cos wstydliwy brzdac ze nie chce sie ujawnic mamusi i tatusiowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....6..........................3 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....6..................za 6-7 miesięc ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......6.........nie zaczęłam, chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................2..........zaczynam styczeń lub kwiecień aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............20... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............13.. . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie kochana jak weekendowy wypad do rodzicow? Co u Mariolki? A u Ciebie? Przyjechalo cos czy nadal czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przeziebienie dopada katar pieczenie w gardle i ogolne rozbicie :O pije herbatke z sokiem z aronii :) pychotka :) komu zaaplikowac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam 31 dc :) paskudy brak ale czuje że rano nadejdzie fala- tak źle dawno się nie czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek heheh byłoby miło :) no zobaczymy. A Ty co planujesz? Odpuszczasz ten cykl czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marylko. Stesknilam sie za Toba. To dobrze, ze dzidzia rosnie. Niech rosnie tak dalej, byle juz do samego konca bylo wszystko w porzadku. Ciesze sie bardzo, ze jakos wszystko sie poukladalo. Moj dzidziol jest wstydliwy trosze:), ale nic nie szkodzi. Co by nie bylo, bede bardzo szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×