Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

no niestety bardzo malo bo to nawet nie jest polowa:/ a za kciuki nie dziekuje zeby nie zapeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, najważniejsze, to nie dać się zeżreć stresowi... Mi pewnie łatwiej trochę, bo już mam dziecko... Ale i tak... Mój gin cytuje amerykańskich badaczy, którzy twierdzą, że wśród zdrowych par starających się o dziecko po stracie decydująca jest psychika... Więc uszka do góry, szeroki uśmiech i duuuużo optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane dzisiaj sie cos kiepsko czuje powylazily mi wezly chlonne czy to moze byc cos powaznego jak sie staramy o malenstwo nie mam jak sie udac do lekarza bo auto mam u mechanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane dzisiaj sie cos kipesko czuje powylazily mi wezly chlonne na szyi moze to cos byc groznego jak sie staramy o malenstwo a nie mam jak isc do lekarza bo auto mam u mechanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mamusia
Witam Was:)ostatnie dni były dla mnie bardzo ciężkie,ale dzis wstałam z nowymi siłami i postanowiłam sie ogarnąć po tym wszystkim:)Byłam dzis u lekarza,karze odczekac ok 2ms i mówi ze mozna rozpocząć starania:)nawet nie wiecie jak czekam na @,ale Wam zycze zeby sie nie pojawiła:) Miłego popołudnia życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta 👄 kurcze nie znam sie ale chyba lepiej byłoby iść do lekarza :( nie może Cię ktoś zawieźć? smutna mamusia 👄 dobrze że odnalazłaś w sobie siłę :) zobaczysz jak Ci szybko zlecą 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Piekne ;) Padlam po pracy jak 5 groszy :O ale juz dochodze do siebie ;) dziewczynki musiemy miec sile w sobie abo walczyc nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniaG kochana gratuluje malenstwa w brzuszku :) my mamy po stracie zawsze bedziemy sie baly i strach bedzie nam towarzyszyl do samego rozwiazania ... wazne aby wszystko dobrze sie skonczylo i za to 3mam kciuki ❤️ 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna mamusia to dobrze ze u ciebie juz lepiej :) pozytywne nastawienie to polowa sukcesu :) moze pozniej zmienisz nick na starajaca sie mamusia ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie niema kto zawieść bo od teściowej auto jeździ do pracy a ja jutro sie dowiem co z moim autkiem może mi go zrobią to wtedy na pewno będę pędziła do lekarza bo sama zaczynam się martwic bo już rożnych wersji się naczytałam na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem właśnie ale ostatnio tez tak miałam ze same z niczego mi wyszły te węzły ale jak chciałam iść do lekarza to mi zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdy łer ar ju :D ha ha ha jutro ide tylko na 2 godz do pracy ale gorsza wiadomosc ze na 6 a wstac musze przed 5 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tylko my na warcie Groszkowa bo straszne pustki dzisiaj ja tez staram sie nie wyszukiwac objawow ale jakos ciezko mi to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 16dc. Bylam na kontroli,owulka byla tak jak podejrzewalam.. Dostalam lutke dopochwowo od jutra. Teraz czekanie na @@...do 5 lutego jeszcze duzo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dzielne jesteście strasznie - z tym czekaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkowa mnie tez bola piersi i jajniki jakos dziwnie cmia i czasem jest mi nie dobrze ale to pewnie jak cos stanowaczo za wczesnie jak na takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, ja też mam to wszystko, ale to raczej takie okołoowulacyjne... No i jeszcze może trochę wzmocnione, bo baaaaaardzo chciałabym zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie napalam sie bo potrzebna bedzie straz pozarna :D :p kobitki moje ile ja mam roboty papierkowej :O ten kto siedzi na gorze i to wymysla jest tylko teoretykiem z praktyka nie ma nic doczynienia :O nasze szkolnictwo zmienia sie tylko w robote papierkowa nie ma czasu na dziecko i jego rozwoj :O dziecko mialo byc podmiotowo traktowane a zaczyna byc traktowane jako przedmiot :O eh do kitu to jest :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety marta niestety :( to co sie dzieje jest chore podstawe programowa mamy od 8 do 13 w tym godzinne wyjscie na spacer sniadanie drugie sniadanie i obiad oraz nasze zajecia ktore sa bardzo okrojone i baaaaaaaaaaaaaaardzo duzo papierow dzienniki zeszyty karty pracy pakaiedy edukacyjne itd a od 13 do zamkniecia przedszkola sa znow zajecia dodatkowe potem dzieci sie rozchodza i dupa zbita a rodzice chca aby przedszkole za nich wszystko zalatwila i wychowalo za nich ich dzieci :O :O :O doslownie kurwica mnie bierze :O :O :O 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×