Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

A ja tez pije kawke...zaraz jedziemy w odwiedziny jutro tez pracowity dzien,jedziemy do Holandii. Tak poza tym,nic nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie bola piersi i brzuch z jajnikami :O M powiedzial ze cos jemu sie wydaje ale piersi mam wieksze twardsze i ciemniejsze brodawki ... a ja wole tam czekac na @ i pozniej miec big soprajs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam nic nie jest...tze boli mnie podbrzusze...ale to pewnie przez odstawienie hormonow... Groszkowa...szaleje...haha.... Moja intuicja mi podpowiada,ze sie nie udalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje mało wchodze i pisze z Wami ale mamy zmartwienie Oluś na wodniaka jąderek wykryłam Mu to w niedziele podczas kąpieli o 21 poszliśmy na ostry dyżur do szpitala,no i na jutro jesteśmu umówieni do poradni lekarz zapewnia,że to spokojnie się wchłonie a ja i tak od niedzieli chodze jak nie żywa. Proszę Was pomódlcie się za mojego Olulka i trzymajcie kciuki. Ja mimo,że się nie udzielam sercem i myślami jestem z Wami Buziaki 👄 No i czekam na dobre wieści od Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie martw się, mój synek po urodzeniu też miał wodniaka, musiałąm podkładać tampon z waty pod jąderka przy pieluszkowaniu. Bardzo szybko się wchłonął. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy już od lekarza.Wizyta bardzo szybka jak to na kase chorych ale lekarz uspokoił wodniak jest bo go widać nic się z nim nie robi sam na sie wchłonąć także jestem spokojna a mimo to czuje niepokój w środku,za 3 miesiace kontrola. Dziękuje za kciuki i proszę o jeszcze. Buziaki i miłego dnia życze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko nie martw sie.na pewno wszystko skończy sie dobrze.trzymam mooocno kciuki.zdrówka dla Olusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 👄 trzymam moooocno kciuki za Olusia :) nie martw się kochana 👄 groszek gosia prinzesska marta ada buziaki kochane madalena witaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się do d... :O coś mnie bierze buuuu a za parę dni mam w góry jechać, załamać się idzie- chyba zrobię sobie dzisiaj kuracje czosnkową :D nie chce brać póki co leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie polecam tabletki czosnkowe, mi ostatnio bardzo pomagają jak mnie coś bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska sexi kiecka :D podoba mi się. A co w gorsecie Ci się nie podoba? Oj zrobię sobię taką herbatkę wieczorem :D Jedziemy do Bukowiny Tatrzańskiej..pakuj się :D madalena kiedyś chyba łykałam te tabletki :) może je kupię bo lepiej je łykać niż zjeść czosnek i mieć zabójczy oddech :D teraz jest taki okres ze co chwilę ktoś choruje :( ja mam problem z zatokami co chwilę mi się "odzywają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) mam juz weeeeeeeeekend ;) Kasia G dobrze bedzie z Olusiem bede sie modlila o jego zdrowie ... Prinzesska ja objawy mam nadal straszny bol piersi brzucha jajnikow czesto chodze siusiu mdli mnie i dzis w pracy zakrecilo mi sie w glowie ... zobaczymy co to bedzie ... Katie grzej sie kochana grzej i pij duzo herbaty najlepiej z sokiem malinowym lub agrest cytrynka miod i jedz czosnek 👄 goraco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane Bylam dzisiaj u lekarza z tymi moimi wezlam skierowal mnie na badania i wyniki bede miala dopiero w czawrtek i pozniej znowu do niego i ciekawe co mi powie i nie chcial mi nic przepisywac bo niema wynikow. mnie tez caly czas jajniki bola i jest mi strasznie niedobrze chociaz piersi juz mnie tak przestaly bolec zobaczymy co z tego wyniknie. Kasiu zobaczysz bedzie dobrze z maluszkiem i bede sie za niego modlila :) Prinzesska super sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek :) będzie co ma być ale trzymam mocno kciuki by te objawy były tym czym chcesz by były :D tylko nie trzymaj nas w niepewności i jak zatestujesz to napisz!!! A właśnie bo się pogubiłam który masz dc? Oj rozgrzeje się wieczorem ;) przy mężu. Kurde łeb mi pęka :O marta :) dobrze że poszłaś do lekarza. Trzymam kciuki :D Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie - grzej się, grzej ale mocno ..... :) Groszkowa, Marta 😘 Prinzesska - fajna sukienka :), jaki ten gorset miałby być? My czekamy na lekarza. gorączka spadła, ale kaszel raczej mocniejszy, ciekawe czy poszło na oskrzela. Ten kaszel raczej szczekający.... :( A w poniedziałek muszę do pracy... Może M z młodym zostanie na dalszym zwolnieniu jak będzie trzeba . Obiecał.:) Jemu w głowie tylko laba..., a przy dziecku chorym tak się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu na pewno dam znac co z testowaniem. A te nowe przepisy sa chora bo jest dwpje ludzi ktorzy sie kochaja to jeszcze jakie testu musza przechodzic a to milosc ich laczy a nie kosciol jak to nam na naukach powiedzieli ze to nie kasiadz nam daje slub tylko my sami przed soba i bogiem sobie przyzekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że jestem w szoku po tym jak to przeczytałam rozumiem że chcą uniknąć "rozwodów" kościelnych, ale badania psychiatryczne , itp to trochę śmieszne... Co to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam 25 dc bede testowala albo w pon albo we srode moze do tego czasu przyjedzie @ a piersi bola mnie baaaaaaaaaaaaaaardzo bardziej niz w poprzedniej ciazy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Kochane moje co ja bym bez Was zrobiła. Buziaki i trzymam kciuki za testowaczki i życze II kresek na teściku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×