Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Maniuchna trzymam kciuki i pisz co tam widać u Ciebie w brzuszku. Małgosia no to szykuje się najdłuższe 30 dni w Twoim/Waszym życiu kurcze to musi być adrenalina wiedzieć już kiedy się spotka z Dzieciątkiem. Ja w matrixie jak już bede na ziemi to wszystko Wam opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976..........34...........Płock..............37/3 8...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............37. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............33 ..............................18 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................26.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................25.................................7 abi 66...............35............K-e.....................18 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........19.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. ...............................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc HEJ wszystkim :) Marylcia wpisałam Ci aktualne tyg :) marcelinka przytulam i uśmiechnij się choć troszkę :) Małgosia dla Ciebie ❤️ :) Przed całą trójeczką niedługa droga :D jeszcze chwila i ujrzycie maleństwa 👄 Ma ktoś kontakt z abi? Abi odezwij się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAtie dzięki:) KAsia na pewno dam znać:) Małgosia, a CIebie dlaczego wysłali na tak wczesne KTG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ;) Dziewczyny ale sie ciesze coraz blizej Wasze spotkanko z Malenstwami marcelina malgosia i marylka :) a my Was gonimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka, Małgosia, Marcelinka, Groszkowa, Katie - : Ada - Ty się nie denerwuj - tylko biegiem do lekarza!!! Nie ma żartów z takimi rzeczami, choć często, naprawdę bardzo często kończy się to tylko na strachu! Miałam tylko 18 lat jak wykryto u mnie guzka, który ostatecznie okazał się niegroźnym włókniakiem. Do dzisiaj jest w miarę ok. choć przed każdym badaniem nie ukrywam - drżę... Ale nie można dać się zwariować. Tak więc Ada - spokojnie do lekarza. Abi - co u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu żebyś wiedziała, strasznie się duży ale można dni odliczać:-) Adrenalina straszna ale staram się jakoś wypełniać kązdą wolną chwilę jakimś zajęciem żeby tak nie przeżywać , chociaż powiem wam szczerze że jeśli choć na chwilkę w dzień o tym zapomne to w nocy pare godzin o tym rozmyślam:-) A potem w dzień nocke odsypiam:-) Ale wszystko wytrzymam:-) Marylko nie mam bladego pojęcia dlaczego tak zrobił. Co prawda w 26tc miałam mały problem z przyrostem małego, pisałam że jest za mały jak na swój tydzień ale na następnej wizycie odrobił wszystkie zaległości i dalej już wszystko było wporządku. Teraz w środę mam wizytę po trzech tygodniach i też zaczynam ją KTG a po środzie już co tydzień mam przyjeżdżać na KTG aż do 01/08/2011 no chyba że coś szybciej się zacznie dziać:-) :-) Katie , Groszkowa dogonicie nas, ja też nie wiem kiedy mi to zleciało , jeszcze nie dawno wyczekiwałam na ruchy małego a tu już prawie końcówka:-) Marcelinka , Marylka a jak tam przygotowania?? Ja już wózio kupiłam tydzień temu , a łóżeczko ma być jutro albo w poniedziałek :-) Ciuszki już poprane , p;oprasowane no i czekam:-) Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAłgosia, moje przygotowania to ciężko idą. Łóżezko juz mamy, ale wózia nie mam i nie iwem kiedy kupimy. Ciuszki juz te co dostalismy to wlasnie się piorą, a w niedziele jedziemy po nowe zeby na przywitanie maleństwa były. Zastanawiam się zy przewijak kupić, o mysliie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Marylko wszystko zalezy od tego czy macie dosyc miejsca na takie babiloty? Ja chce lozeczko turystyczne i niektore z nich maja juz przewijaki ale nie wiem czy jak nie bedzie czy kupie ... mamy malo miejsca i nie chce niepotrzebnie zagracac pokoju roznymi rzeczami ... np kupujemy zwykla wanienke a nie jakies ze stalazemi itp ... wszystko zalezy od miejsca w mieszkaniu i od zasobnosci portfela ;) Mi jeszcze troche rzeczy zostalo do kupienia z najwiekszych to wozek i lozeczko ale uwazam ze jeszcze jest czas ... ubranka juz mam wszystkie na najblizsze miesiace wystarcza kosmetyki dla dziecka kolderka kocyki posciel pieluchy tetrowe i franelowe rozki ... zostaly drobiazgi i rzeczy dla mnie do szpitala :) Wy juz na koncowce to macie tego wszystkiego wiecej :) a i tak jescze w trakcie wyjdzie co jest potrzebne ;) Od wczoraj mam okropna zgage :O pokusilam sie na sledzie :O i mam za swoje :O Pogoda wymarzona do spania lub do sprzatania ;) ja zdecydowalam sie na drugie :) posciel zmieniona pranie juz zrobione i powieszone zostalo sprzatanko kurze odkurzanie mycie podlog a dopiero pozniej odpoczynek ;) Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka przewijak super sprawa,nakładany na łóżeczko nie zajmuje miejsca polecam,bez tego ani rusz. Groszkowa wanienke mozesz kupić normalną i do tego składany stelaż,podstawkę pod wanienkę też super sprawa i po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, szczerze powiem nie mam tego i bardzo żałuje,można pokusić się o kąpiel na desce do prasowania ale nie poleam,ja bynajmniej tego nie czułam. Miałaś odezwać się na GG i ani widu ani słuchu :( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia bede miala gdzie przewijac synusia i na czym klasc wanienke takze dla mnie przewijak i stelarz niepotrzebny :) ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ;) nie zamykam sie na nic choc mam takie zdanie na dzien dzisiejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976..........34...........Płock..............37/3 8...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............37. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................26.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................25.................................7 abi 66...............35............K-e.....................18 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........19.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) Moja dzidzia waży już 2700, jestem w 34/35 tygodniu. JAk sadzicie duza jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duza duza juz jest moja córeczka tyle warzyła w 38 tygodniu jak przyszła na swiat a ja mam jakiegos doła wszysko jest do dupy ciągle sni mi sie ze jestem w ciązy albo mam male dziecko oszaleje nie długo i bede do was pisała z zakładu psychiatrycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976..........34...........Płock..............37/3 8...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............37. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................26.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................25.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........19.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) Przepraszam, że się nie odzywałam..jakoś tak wyszło... zbliża się 22 tc - właśnie wtedy w zeszłym roku straciłam córkę i jakieś smutki mnie dopadają... Z Maleństwem wszystko w porządku - na 95% jest chłopcem :) W poniedziałek mam usg połówkowe i oby wszystko było ok. Trzymajcie się wszystko mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka no spora corunia ;) wiadomo to wszystko jest podawane w przyblizeniu + - abi dobrze ze sie odezwalas bo juz sie martwilysmy ... Kochana wiem ze jest ciezko i jest strach kazdego dnia ale trzeba myslec pozytywnie :) Duzo zdrowka dla Ciebie i dla synusia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka bierz poprawkę na tą przybliżoną wage 3 tyg przed porodem Olek z USG na super sprzęcie w szpitalu miał 3700 3 tyg przed rozwiązaniem podkreślam,a urodził się z wagą 3100 także spokojnie to jest plus minus. Abi wiem sama po sobie co się czuje gdy zbliża się ten moment z poprzedbniego feralnego razu,ale Kochana głowa do góry Synek ma się na pewno dobrze i czuje się wyśmienicie w Twoim brzuszku. Ada zakłady psychiatryczne też są dla ludzi -żart-kochana spokojnie psychika robi figla i daje znać o sobie w taki właśnie sposób myślisz o tym i to się tak przejawia w snach,a ja bym traktowała to jako sny prorocze i tego się trzymajmy. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, nie chodzi tylko o strach - ten pewnie nie minie do szczęśliwego rozwiązania... po prostu mi smutno. miałam to szczęście, że mogłam ją przytulić... i ciągle pamiętam, jak to było... i wiem, że już nigdy nie urośnie, nie zrobi tych wszystkich rzeczy, jakie zrobią inne dzieci... to zresztą zupełnie naturalne, nie trzeba się zawsze uśmiechać - tak za wszelką cenę. .. jeszcze raz pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie pochmurna i zimna sobota :O zakupy juz zrobione jest posprzatane wyprane ugotowane ciasto dla rodzinki sie piecze :) a ja odpoczywam :) pozniej relaksujaca kapeil mmmmmmmmmmmmmm i domowe zabiegi :) abi do samego porodu bedziemy truchlaly o nasze skarby a jak juz pojawia sie na swiecie to przyjda kolejne obawy i tak to juz bedzie tak maja kobiety :) Musimy wierzyc ze bedzie dobrze i miec pozytywne mysli!!! Takze piers do przodu brzuszek wypiac i cieszyc sie tak pieknym stanem :) Nice day 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi ja też tak miałam,zanim sie urodził Oluś,później było jeszcze więcej myśli kiedy już patrzałam na Niego to dumałam w ciszy jaki był by tamten Maluszek,jak by rósł kim był by w przyszłości i to gdybanie jest najbardziej dołujace.Tak już zostanie daty terminu urodzin wszystko i to jest silniejsze od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie zimno i pada :O Dzis poszlam do kosciola bez sniadania spadl mi cukier i mialam omdlenie :O do tej pory niewyraznie sie czuje :O Poza tym fatalnie w nocy spalam M nie ma a bez niego jakos nie potrafie zasnac :) Milego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 7...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE Serce_1976..........34...........Płock..............37/3 8...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............37. .......................4 cykl po stracie martta............27.............Kraśnik..............36 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........34/35.............................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................32/33.............................6 Kate31..............33............B-g.................... .29.................................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. ..............................8 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................26.................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................26.................................7 abi 66...............35............K-e.....................21 ................................7 Katie84.............27.............Kraków...........19.. .............................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......15. .......................7 cykl po 2 stracie dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 monia_aa.........23..................wlkp.........10... ..............................1 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 vixwoman.........25..................śląsk........5. .................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej co tam u was dziewczynki ? u mnie już znacznie lepiej nadal czuje taką dziwną pustkę ale nie tak jak na początku. Nie odzywałam się bo wyjechałam z mężem do Zakopanego na 3 dni mieliśmy tam być przez tydzień ,ale zadzwonił jego szef ,że musi wracać do pracy no i dzisiaj już pojechał zostałam sama jak palec. Jutro jadę do mojej koleżanki ze szkoły i spędzę u niej jakiś czas nie wiem jak tam długo posiedzę ,ale zabieram ze sobą mój laptop więc będziemy miały ze sobą kontakt. Nie mam pojęcia co mam dzisiaj ugotować na obiad bo siostra przychodzi do mnie ze swoim mężem jak ja się ciesze nie widziałam ich już jakiś rok bo mieszkają w Anglii . Starają się tak jak my o maluszka ale siostra ma PCO . Tak to bywa. A ja coś czuję , że mnie grypa bierze bo coś mnie gardło pobolewa i zaczyna mi się katar i chyba mam gorączkę. Ale się rozpisałam. Uciekam pa. PS. U nas pogoda tragiczna leje ,że aż nie widać świata i wiatr wieje. No i 22 lipca idę do innej pracy zobaczymy jak to będzie. Całuje was kochane . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki Jawa, Groszkowa i wszystkie ;) leje, pada i znowu leje ;) Masakra jaka pogoda:) Mi coraz ciężej fizycznie, ale staram sie nie narzekać. Robie już wszystko, oby to jak najszybciej przyszło :) Kraqersik jak tam u Ciebie? Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Groszkowa twoje zdjecia kraza po necie. pisze to z zyczliwosci wiec mam nadzieje ze nie zaczniesz mnie atakowac ,jak to masz w zwyczaju podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooooo jak milo robie sie popularna :D Niewazne czy mowia dobrze czy zle wazne ze mowia :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
daawj linka:D:D sama jestem ciekawa czy faktycznie taka z niej foka jak ktoś pisał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slon morski nie tylko foka :D widze ze codziennie zasilacie mi konto szmalem abym miala co jesc :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale pogoda dobijająca..pół dnia spałam.. Słoń morski, foka ...a ja wieloryb :) groszek bez śniadania polazłaś? A w tyłek dawno nie dostałaś? :P i jeszcze jedno: co z gg? :P jawa, marcelinka, abi, Kasia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×