Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulegly

Nagi facet ubranych kilka kobiet. Co wy na to?

Polecane posty

Czy są Panie których by interesowało wspólne patrzenie na nagiego faceta i rozkazywanie mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedospany człowiek
A jest, jest taka dyscyplina ....widziałem zdjęcia, fajne to ! Klika kobiet ubranych bardzo sexy i zabawiają się panem. Jak kobieta się fajnie ubierze i do tego maikijaż, fryzura to podnieca bardziej niż ubrana. Wyciąga kawałek sutka z koronkowego stanika a facet tryska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Ale najlepsze w tym jest uczucie wstydu i ponizenia to jest chyba takemnicą takich zachowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedospany człowiek
NIe wiem właśnie... czy o to chodzi, czy o fetysz, czy o całą tą zabawę. Jakby mnie laski rozebrały i się mną bawiły to chyba bym zapomniał, że mam się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale tu następuje pewna różnica w odczuciach u faceta wytwarza sie stan niepewnosci i zarzenowania a kobiety mają zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiechnałem się. Żona od Leona rzeczywiscie tak myślisz. Tylko trzeba zdefiniowac jakiego to rodzaju Dominacja. Czy to tylko rzecz realizowana w określonym czasie i miejscu czy też jest to stan permanetny odnoszący sie do każdej sfery życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz uległy to nie takie proste .. czasem odkrywa się w sobie taką dominację po kilku latach dobrego seksu gdzie życiowy partner nie bardzo ma zadatki na kundla więc trzeba prowadzić podwójne życie w domu seks partnerski a poza nim dominacja nad kundlem i sprowadzenie go do parteru bo tam przecież jego miejsce ma służyć pani i grzecznie czekać zaszczytu swojego orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiechnałem sie. No tak "żona od Leona" u mnie sztuacja podobna. Odkrcie nastąpiło po kilku latach, żona nie bardzo to akceptuje i trzeba szukać Pani. Oczywiście sytuacja idelna było by znalezienie kogoś z podbnymi problemami a nie jakąs niezruwnoważona osobę która wszystko rozwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono od leona,dlaczego nie chcesz napisać do mnie? Będę spełniał każde Twoje rozkazyi.:)Proszę.jesteś dominą .czyżbyś się bała odpowiem Ci na wszystkie liściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to taki układ w którym pisała Żona .........jest idealny ale czesc uległych mimo poczatkowych chęci boja się realnego spotkania. Pamiętam że sam miałem stresa przed swoim pierwszym razem tym bardziej że czekała tam mnie niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarky ... kundla juz mam i nie poszukuję :) uległy najgorzej jest pierwszy raz a może wcale nie trzeba szukać po internecie może właśnie taka domina jest koło Ciebie ... może to koleżanka z pracy ... otwórz oczy i się poprzyglądaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale jak poczynie pewne aluzje i nie trafie. To będzie dopiero kompromitacja, aż sie boje pomyśleć . I po pierwsze jak zacząc. Na necie mówi się jasno o co chodzi ale w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To on zaczał sugerowac? A może Pani powiedzieć jak zaczał, być moze ta sugestia nie dotyczyła strony werbalnej tylko dotyczyła pewnych zachowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamy się kupę lat ale tylko zawsze było cześć cześć natomiost kiedyś zaczeliśmy pisać ze sobą meile w pracy i tak to się zaczeło , zaczeliśmy się poznawać i z tej strony i z innej :) i trwa tpo do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kul nka
Uległy wszystko pięknie ale masz wade masz żone piękne co piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×