Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podniecona masazami masazysty

masazysta mnie podnieca, co mam zrobic

Polecane posty

Gość podniecona masazami masazysty

witajcie, mam problem. chodze regularnie na masaze...t.z chodzilam :-O bylam pare razy i nie wiem jak to wytrzymalam...facet masuje mi tylko plecy ale tak ze jestem okropnie podniecona na maksa. chodze tam bo mnie plecy bola. od 2 miesiecy nie bylam i juz 2 razy dzwonil do mnie albo jego. recepcjonistka i 2 razy odmowila terminy. dzisiaj znowu zadzwonilam i odmowilam. a on na to, ze moge przyjsc pol godziny pozniej. powiedzialam ze nie zdaze i ze sie zglosze po nowy termin. on mial jakis dziwny glos..taki drzacy..ja nie wiem co mam zrobic i nie wiem czego ten facet ode mnie chce. okropnie mnie podnieca i najgorsze jest to,ze on o tym wie :-O z jednej strony chce tam isc z drugiej wstydze sie na sama mysl ,ze znowu bede podniecona. o to moj problem: wstydze sie po prostu... jestem singielka a on samotnie wychowuje dziecko. nie mysle,ze chcialby sie ze mna zwiazac..boje sie ze chce tylko do lozka ze mna :-O jak mam wybadac to ze chce wiecej czy nie? boje sie,ze bede z nim sama w gabinecie i nie bede umiala panowac nad soba i cos sie stanie..no chcialabym..ale z drugiej strony tez nie,bo nie chce byc tylko numerkiem do lozka :-Opomozcie mi prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
nikt mi nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCNIK
Masz mokro w majtach i Ci widać? Czego się wstydzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
jak mam sie nie wstydzic?? Boze jest mi glupio :-O dla mnie to jest problem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
mysle nad tym co on o mnie mysli :-O ze jestem jakas zboczona albo jakas desperatka,ze sam masaz mnie podnieca czy jak??? no owszem dawno nie mialam seksu i okropnie chce, ale musi byc to tak napisane mi prawie na czole??? najgorsze jest to ze normalnie ledwo nad tym panuje jak leze na tej lawie u niego i by wystarczylo pare odpowiednich slow i dotykow i calowania i bym sie dala mu uwiesc. czuje sie jak kurwiszon :-O mam wykupione 5 masazy u niego i nie chodze od prawie 3 miesiecy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
O ja pierdolę, albo rybki, albo akwarium. Radzę Ci dobrze, bierz go będzie wspaniale, później będziesz żałować, że nie spróbowałaś, czas ucieka, lata lecą raz się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyj dziewczyno, żyj i nie zwracaj uwagi na to czy Ci wstyd czy nie. Życie płynie a okazji do zabawy mało. Każdy dąży do związku, miłośći, szacunku ale nie zawsze dostaje się w pełni to co się chce. Jeśli on Cie podnieca a Ty jego to nic tylko zazdrościć. Jak nie będziesz umiała się opanować to nic nie szkodzi. Chodzi mi o to że potem możesz rzałowac że nie spróbowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
no i co? potem bedzie mial mnie za latwego kurwiszona :-(zaden facet z puszczalska sie nie zwiaze. a on mi sie troche bardziej podoba niz tylko na seks. i jak to mam niby zrobic? do tej pory byla jedna okazja ze bylismy sami w gabinecie. on jakos z zadna propozycja do mnie nie wyszedl na spotkanie na kawe. tylko nie rozumiem czemu on jest taki newrwowy i mu sie glos trzesie ??? powiedzial dzisiaj,ze szkoda ze nie przyjde i sie cieszy na nastepny raz :-( nie rozumiem tego...jestem jakas tepa czy co? przeciez ja jako kobieta nie zaprosze go na ta pierwsza kawe? jak mysliscie czemu mu sie tak glos trzesie jak ze mna rozmawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
Chodzi o to że jak leże na brzuchu to robię się mokra, śluz ze mnie wypływa na kozetkę, koztka robi się śliska, zaczynam się ślizgać, trudno mi nie spaść na podłogę, on mnie podrzymuje kolanem, a głowę blokuje szafką, ale dalej jeżdżę po kozetce, a on nie może mnie utrzymać i mówi, że jestem jak karp na Wigilę. Wstydzę się tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
i zawsze leci taka relaksyjna muzyczka i tymi pachnacymi olejkami mnie smaruje,ze czuje sie jak zahipnotyzowana :-O kto wie moze sie ze mnie nabija tak w srodku siebie...najgorsze jest to,ze tym swoim drzacym glosem doprowadza mnie do tego,ze moj glos tez sie zaczyna drzyc i kurde prostego zdania nie umiem sklepac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkooo aada
juz tam kurwiszon kobieto od dlugiego czasu nie mialas faceta wiec jak teraz sobie poszalejesz to nikt nie powie ze jestes k....on 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
16.46-podszyw, wez spierdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdsjhdsh
może umów się na masaż, idź i wciagnij go w rozmowę, możesz zacząć od twoich problemów zdrowotnych. może facet się rozkręci, zaczniecie normalnie gadać i coś z tego wyniknie. Bo jak rozumiem na razie znasz głównie dotyk jego dłoni na twoich plecach. Pora pogadać, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
tak wogule to jestem transwestytą z odrastającym członkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
no przeciez gadamy...tylko jakos nam gadka nie idzie :-Omusze kurcze wysilac sie wymyslec tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdsjhdsh
on się za ciebie nie zabierze, bo jest w pracy - miałby ryzykować, że wypadniesz stamtąd z krzykiem "ratunku, gwałcą!" i zaskarżysz go o molestowanie? Przecież gość byłby skończony zawodowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona.... ja podszyw
Nie watro się Tobą interesować!! Jesteś niekulutralna i brzydko mówisz. Napewno Ci śmierdzi z buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona.... ja podszyw
Ma przecież lepszych na pęczki, co nie mówią "spierdalaj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
jestem karpiem I mam na sobie dużo śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
ty podszyw a moze zazdroscisz pasztecie??? dobra dzieki za rady. ide bo widze,ze nie mozna na kafeterii sie o zadna porade zwrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze wez sie sama doprowadz 3 razy zanim pojdziesz na wizyte..moze wtedy latwiej ci bedzie sie opanowac...ja tam bym poszla.a noz cos z tego wyjdzie milego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
ide do toalety bo już całe baniaki zapełniłam śluzem aha i jeszcze jedno dzisiaj uprawiałam anal z karpiem z cerrfura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami...
idz podszywie z tymi karpiami bo to nie jest smieszne. zrobie tak, 3 razy sama sobie dobrze zrobie i git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami...
karp utknął mi w cipce i teraz cały czas cieknie ze mnie śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
Dzisiaj to zrobilismy.Juz konczyl masaz ,w tym czasie zdazylam byc cala wilgotna,on tez naprezony.Wlozyl ach ,och cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami...
wyruchał mnie mopem bylo naprawde ostro tylko szkoda że drugą stroną mopa jezdzij mi po ryju i teraz jestem brudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona masazami masazysty
Z mopem to b yla inna historia.Kiedy masazysta mnie posuwal od tylu zuwazylam jak w kącie stoi i sie gapi Mop,kiwnwlam palcem doskoczyl ,Masazysta masowal mi cycuszki a Mop och jak ruchał -do przodu i do tyłu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to głupie, ale mi tez jes dobrze jak mnie masuje maszysta nie chce seksu, ani nic ale to mnie cholernie podnieca ma ciepłe, przyjemne dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×