Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaCzarna37

Wszyscy faceci szukają młodych i pięknych...

Polecane posty

...zauważ jednak, że wszystkie dusze raczej chcą do raju, powiedzmy wiekszość,...i jest oczywiste, że z tej wiekszości baaaaredzo niewiele ich się tam znajdzie. Więc jednak to "Chciec tio móc", jest trudne i wymaga wielu zabiegów...!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie roztargnieni miewają ciekawe osobowości ...:) Z tą "łatwizną" też przyznaję Ci rację. Ale miewamy przecież chwile słabości, i chcemy niekiedy cos łatwego,..ot, tak, jako swego rodzaju prezentu od losu!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala jak to na co? -na to co tamte(te piekne i mlode wspaniale blyskotliwe ....itd...) :)Wiek nie ma znaczenia,uroda tez...przeciez kazdy jest na swoj sposob piekny i mlody:)Wystarczy jesli sama siebie zaakceptujesz,bedziesz wiedziala czego chcesz od zycia i ...mozesz wtedy dazyc do swoich celow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh:)))..hardxxx , to nie było wyznanie , to raczej odpowiedź Brum dla autorki tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie roztargnieni mają bardzo dużo problemów. :) To jest sprawdzone i potwierdzone po wielokroć emirycznie także. Bardzo boleśnie, niestety. Pryczku - chciałoby się do raju wejść drogą prostą i najkrótszą z możliwych. :) Może nawet porwanym się chce zostać do miejsca zwanego Eden. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm...? Konopiński napisał, że: "Krocząc drogą cnoty można dojść do nieba Lecz wchodząc do raju, zejść z tej drogi trzeba! Zatem Eden, dopiero za bramą jest Edenem, czy może już....przed!???;) Jak uważasz?? A teraz pozwólcie, że udam sie w pobliże tego szacownego sprzętu kuchennego, zwanego powszechnie lodówką, i poczynię tam pewne... spustoszenia, gwoli wzmocnienia nadwątlonych sił mojego jestestwa.:P Wrócę później w znacznie lepszym nastroju i bardziej przyjaźnie nastawiony do świata ( w tym ludzi).;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby raj prawdziwym rajem był mało trzeba uważać. Taką mam koncepcję. Im mniej, tym lepiej. A czy przed, czy po? Hmm... Chciałoby się, żeby wiekuiście. :D Po kres. :) Chociaż to utopia. Niestety. :( Pozdrów Sznowną Panią Chłodną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie piękne brumcia
19:32 brum😘🌻🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERNESTTTT
ALE GEJOWSKI TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie piękne brumcia
ERNESTTTT-- nie proszeni wypad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie piękne brumcia
brum-- że tez takie Ernesty kreatury chodzą tosz dziwię sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie piękne brumcia
brum cia stęskniłem się za Tobą ,szczególnie za słynną moja tramumatyczna ksywkę dla niektórych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie piękne brumcia
brum-- wiesz gdzie te pocalunki składałem.Tylko sam byłem taki na cafe:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie piękne brumcia
Brumcia bywaj za miesiąc znów tutaj wpadnę🌻😘))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie piękne brumcia
brum-- od czego by;loby proxy?:P Fajny wierszyk negatywny ułożono na Expercie,tylko prowo nie wyszła bo mnie tutaj od miesiaca nie ma.:D Dziś przypadkowo wszedłem tam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie piękne brumcia
Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Czarna, Widze ,że niestety postrzegasz piękno dokładnie tak samo jak wielu internautów, którzy oglądają strony o charakterze erotycznym, bład! piękno jest czymś subiektywnym. DLa jednego możesz być piękna dla drugiego wręcz przeciwnie, dotyczy to każdego człowieka. POzdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaCzarna się na wszystkich wysrała bo dalej ciemno patrzy w swe beznadziejne odbicie, żal aż dupe.pl ściska...ale przynajmniej kolejne forum zażalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×