Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaCzarna37

Wszyscy faceci szukają młodych i pięknych...

Polecane posty

Gość rycho24
Mała Czarna.Jeżeli masz ochotę to napisz anton-52@o2.pl.Nie obawiam się żadnych tematów odpowiadam również wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Uważam, że nie da się jednym zdaniem okreslić, czego szuka się w drugim człowieku, konkretnie w kobiecie, bo mówię ze strony mena. I mysle Mała Czarna, że generalizujesz, mówiąc, że faceci szukaja tylko młodych i ładnych!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycho24 A która cyfra określa twój wiek?? 24 czy 52?? Szczerze mówiąc żadna z nich mnie nie interesuje, bo albo jesteś za młody, albo za stary. :) Nie przepadam za dużymi różnicami wiekowymi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasza1
MałaCzarna37 i cały pic na tym polega... w większości marnowały się w związku bez przyszłości... zrywając ze starym układem starają się dać wszystko z siebie i czerpać jak najwięcej... żadna młoda dupa nie zapewnia takich wrażeń... małolatę zwyczajnie się jepie, a ze starszą się kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa? To nie jakaś siusiumajtka. Jesli chodzi o łóżko, to taka, która umie odczuwać przyjemność. A jeśli chodzi o życie, to taka, która umie brać i dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja napisalem ze tylko mlodym ?? dla 'piate piwo' tez jestes mloda powiem Ci ze zdarzaja sie bardzo ladne i atrakcyjne kobiety w twoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum... Próbna degustacja potwierdziła nie tylko wielką formę w dziedzinie zapraw, ale bym skromnie( jak zwykle) powiedział, że forma wzwyżkuje.:) Są znakomite!:) Nowy sposób przechowywania w przejrzystych pięcio litrowych butlach po wodzie sodowej równiez się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu mogę z kims podyskutować, a tu mi się net zrywa. :( Jak się w życiu ma pecha to na wszystkich frontach. :( Zajrzę tu sobie jutro, może jakieś kobietki sie odezwą, bo jakos ich nie widzę. Pewnie na tym forum tylko te >>młode i piękne>> zostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że pytanie na temat ogórków zadałam tylko w głowie swojej. :D A jednak się wymknęło. :D Wybacz nieumiarkowanie w ciekawości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle z Tobą Brum, ..bo może to skleroza, albo bardzo dobrze, bo Twój geniusz ujrzał swiatło dzienne( nareszcie).;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasza1
prowokacja, czy po bajce lulu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pryczku - ja wiem co to jest. :D I naszczęście nie jest to ani skleroza, ani geniusz (bo co z nim robić). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wybaczyłabym sobie gdybyś się skręcił Pryczku zbytnio. :) Roztargniona jestem. :) Bujam w obłokach. :) Myślę o niebieskich migdałach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×