Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaCzarna37

Wszyscy faceci szukają młodych i pięknych...

Polecane posty

Gość tomasza1
no i bardzo dobrze nie ma co robić syfu męskim mózgom.. napisz sobie pracę o zdolnościach manualnych łechtaczki... może potrafi budować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz e.
Jeśli zechcesz wypiję z Tobą sok na lubelszczyźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) ..I mamy chłodziiiik!:),, raniutko ledwie trzy gradusy w plusie.:O Teraz słoneczko swieci i zaciera niemiłe wrażenia rannego przedzimia.:) Ale ducha nie traćmy i raźno sie rozglądajmy,..za czymś cieplutkim i koniecznie miłym, co by w zimowe wieczory nie siedzieć przed kominkiem, ze zwieszona głową i smętna miną!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się rozglądam i... kocyk chyba kupię, taki fajny, milusi :) Zazdroszczę tych trzech na plusie, ja miałam ledwo jeden stopień przekroczony. Za to teraz za oknem...słoneczko. Po pracy spacer się chyba szykuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocyk!!!!!?...hmmmmm????:O Noo, też miły,...i nie gada!:P Mój kot jest miły, ciepluni, nie gada...a jednak za "czymś" milszym, bardziej ciepłym (i gadającym) się rozglądam.;) I wcale papugi nie mam na mysli. ( marudny chyba jestem,..stale czegoś szukam!):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pryczek To teraz ja Ci coś poradzę. :) Napraw dzwonek przy drzwiach...może szybciej kogoś znajdziesz. :) Pewnie nie jedna na teścik przychodziła i ... sąsiad skorzystał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O...myslisz, że sąsiad, opływa teraz w miłe i cieplunie ...?? A to łobuz!! Zaraz zamieszczę moje namiary, może w kafe ktoś się trafi , i z dzwonkiem się u mnie zjawi!??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak podasz dokładne namiary, to się mnóstwo babek zleci i nie dość, że znowu dzwonek zepsują, to jeszcze kondycji cię Pryczku pozbawią. :) Lepiej w formie łamigłówki napisz. :) Zawsze to jakaś wstępna selekcja od razu będzie i te mniej inteligentne dadzą sobie ( i tobie) spokój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokładnie zrobiłem Mała. Może nie dosłownie dzwonek widać, ale można się dogadać, nawet bez otwierania drzwi. Bo jak mawiał wielki Nostradamus, wszystko jest widoczne, wszystko jest odkryte ( w domysle, nie dla wszystkich widoczne).;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałem podziękowac za troskę, o całośc dzwonka, i o moje zdrowie cenne, a raczej moją kondycję, co jest jeszcze cenniejsze od zdrowia, myslę?!:) )))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz w kolczykach
Pryczku co sie krzywisz Dzien dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz w kolczykach
Pryczek troche sobie Ciebie po czytałam :) i przypominasz mi kogos z innego topika tez jest taki sympatyczny :) pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×