Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wawka david

Tu atr.Spoko 28L. chłopak z Warszawy-Poznam fajną dziewczynę lub parkę M/K z Wwy

Polecane posty

Cześć tu David 28-letni, kulturalny, atrakcyjny, zdrowy, zadbany, przystojny młody chłopak z Warszawy z którym można pogadać o wszystkim i dobrze zabawić się w łóżku. Szukam podobnych do mnie, atrakcyjnych, wyluzowanych dziewczyn ewentualnie atrakcyjnej szalonej młodej parki Mężczyzna/Kobieta z Warszawy, chętnych na szalone, dyskretne, niezobowiązujące igraszki. Interesuje mnie raczej dłuższa dyskretna znajomość bez wchodzenia sobie wzajemnie w życie prywatne. Twardo stąpam po ziemi i wiem czego chcę. Same konkrety - zero ściemy! Liczy się tylko i wyłącznie super zabawa! Myślisz/myślicie podobnie i chcesz/chcecie mnie poznać - to się odezwij/odezwijcie! Więcej info na priv! P.S. Nie sponsoruję i nie oczekuję sponsoringu, nie szukam tu też miłości - szukam tu tylko i wyłącznie super zabawy! Moje foty na moim profilu http://pl.zbiornik.com/profile/Wawkadavid/ Jeśli jest tu jakaś fajna dziewczyna lub parka M/K z Warszawy zainteresowana poznaniem mnie to proszę o odzew na maila kochany3000@o2.pl Piszę tu tylko raz i nie będę więcej wypowiadał się na tym forum bo widzę że tu się potem robi cyrk, ludzie się pod innych podszywają i robią sobie jaja - także jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o wiadomość na maila kochany3000@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×