Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja juz nic nie wiem

i co teraz

Polecane posty

Gość ja juz nic nie wiem

mam problem tak mialam usg w 21 tyg a dzidzia wysla na prawie 20 tydzien teraz jestem w 27 tyg a dzidzia wychodzi na 25 tyg 2 ostatnie usg robilam u innego gina nie mojego bo ma 3d/4d i chcialam sprawdzic przeplywy przeplywy ok ale tak ten gin co mi robil caly czas sadzi ze termin bedzie taki jak na usg jego a moj ze ten termin ktory jest z usg z 10 i 13 tyg ciazy moj gin mowi tez ze nie kazde dziecko musi urodzic sie 4 kilo no ma racje a ja do duzych nie naleze przejmowac sie czy dac sobie spokuj bo z ciaza wszystko ok i z dzidzia tez tyle tylko te wymiary i tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jeszcze raz
ze znakami interpunkcyjnymi, bo nie mam pojęcia o czym ty piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam
moze napiszesz po polsku?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię tamtejszego żarcia
i co tak panikujesz kobieto??? jeśli lekarz mówi,że jest ok to po co się spierać??? poszłaś do niego po to aby się z nim spierać??? daj na luz kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre++sobie++
Dziewczyno nie przejumuj się!! ja miałam dokładnie to samo, a to dlatego że dziecko podczas badania nigdy nie ma super wymiarów odpowiadających tygodniom ciąży, co innego jak by róznica była 4,5 tygodniu, ale w Twoim przypadku jest ok, lekarz powinien Ci to powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz nic nie wiem
mam problem tak mialam usg w 21 tyg ,a dzidzia wysla na prawie 20 tydzien, teraz jestem w 27 tyg, a dzidzia wychodzi na 25 tyg .2 ostatnie usg robilam u innego gina nie mojego bo ma 3d/4d i chcialam sprawdzic przeplywy ,przeplywy ok ale tak ten gin co mi robil caly czas sadzi ze termin bedzie taki jak na usg jego ,a moj ze ten termin ktory jest z usg z 10 i 13 tyg ciazy ,moj gin mowi tez ze nie kazde dziecko musi urodzic sie 4 kilo no ma racje a ja do duzych nie naleze ,przejmowac sie czy dac sobie spokuj bo z ciaza wszystko ok i z dzidzia tez tyle tylko te wymiary i tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylicz termin z ostatniej miesiaczki proste margines bledu dwa tygodnie czyli tyle ile od OM do owulacji.Kazde usg moze pokazac inny termin dziecko nie rosnie zawsze tak samo tyle powinnas wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże co za analfabetka
z autorki tego postu:( Kto Ciebie w ogóle "dmuchnął"?:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty miałaś
po ludzku to napisać a nie na chybił-trafił przecinki powstawiać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o boże co za analfabetka - z autorki tego postu Kto Ciebie w ogóle "dmuchnął"?" a do lóżka sie chodzi wyłącznie z "alfabetkami"? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz nic nie wiem
usg z 21 tyg dzidzia wychodzi na 20 tydzien, nastepne usg 27 tydzien dzidzia wychodzi na 25 tydzien . Moj lekarz rozwaza termin porodu z usg z 10 i 13 tyg ciazy te 2 usg praktycznie identyczne , usg robione z 20 i 27 tygodnia robil mi inny lekarz on twierdzi ze ciaza jest mlodsza a nie ze dziecko moze byc mniejsze kogo sluchac juz nie wiem ,a co do okresu mialam nieregolarny okres i data wogole nie pasuje do zadnego z usg ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeem
tez nic nie zrozumialam z tego co autorka napisala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lekarka mówiła żebym trzymała się terminu z 1-go USG tego które miałam w 6 tyg. moje dziecko z kolei było duże i wg OM miałam termin na 30.11, wg 1 usg na 25.11, a wg usg z 30 tygodnia na 11.11 :P a urodziłam 3.12 :P w 30 tyg dziecko wychodziło duże na 33 tydzień! ale lekarz nie kazał sie tym przejmować i trzymać się 1-go terminu. daj sobie spokój! nie zamartwiaj się,nie wyszukuj problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wymiary z usg nie sa zbyt dokładne :P mój synek tydzień przed porodem ważył 4450 ale "troszkę" schudł do porodu i urodził sie ponad 1 kg lżejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz nic nie wiem
dziekuje bardzo tym ktore mnie zrozumialy i odpowiedzialy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×