Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Gość meszugene
wstydzisz się własnego ciała ideale? Pokaż te swoje słynne cycki i ciasniutka pipę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meszugene po chój? Wielokrotnie pisałaś,że mam suty jak wentle od stara i piczkę jak studnia bez dna :classic_cool: Trzymam się zasady,że kafe wie najlepiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sugerujesz, że w społeczeństwie jestem maks strefą afotyczną? Hehe teraz szybki wpis na wiki i błyskotliwa riposta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ostra jeżeli już naprawde jestes taka nie kumata czy taką zgrywasz bo z sił opadam jak czytam te twoje wypociny Słowa ostrej: "Kochanie ja się nie martwię, ale radzę Ci dobrze żebyś Ty się zaczęła zastanawiać Myślisz ,że zostawię tak to ? Za krótko jesteś na kafe, i za mało mnie znasz Moniczko Tyle do Ciebie pustaku" Nie muszę ciebie znać żeby stwierdzić jaka jesteś... tępa, bezdennie głupia, pusta idiotko bez mózgu i aspiracji życiowych. Tak się zestrachałam że się posikałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
Ćpasz Ty. Wystarczy popatrzeć na twój wytrzeszcz. I masz mordę alkoholiczki. Co teraz? Napiszesz że jesteś niepijąca dziewicą która nie wie jak to jest po narkotykach? buhahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emalia Ostra ma Twarz i serducho anioła a ciało takie, że ludzie w budynki wjeżdżają jak przechodzi ulicą. Aha i ma mózg Einsteina 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore już jestem po studiach w ramach ścisłości i skończyłam je z wyróżnieniem, więc ci się nie udało. A języka psychologicznego nie mogę tutaj używać bo nie wszyscy by zrozumieli.. muszę się zniżać do waszego poziomu myślowego żeby cokolwiek wyciągnąć do swojej pracy doktorskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miało byc raczej tak kochany: Ostra ma Twarz i serducho szatana a ciało takie, że ludzie w budynki wjeżdżają jak przechodzi ulicą, ponieważ takiego pokemona nigdy nie widzieli. Aha i ma mózg 2-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak było to by była Twoją bliźniaczką a na gołe oko widać jak biegunowo się różnicie Przeczytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałam że jestem ankieterką tylko że piszę artykuł do forum jeżeli chodzi o ścisłość artykuł już wyszedł, jest tam dużo o tobie i jest tam nawet twoje zdjęcie. I tu cie zagiełam no nie??? I możesz pisać coś w stylu że to ściema a ja i tak wiem swoje. Teraz piszę prace doktorancką co nie zaprzecza moim poprzednim wypowiedziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×