Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Nie wyszedł bym z podziwu? Aż takiego wybryka natura stworzyła? Wiem, że Cię nie zobaczę. Nawet Ci współczuje, że Cie starzy w piwnicy trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
presupozycja kochany to coś czego brakuje w wypowiedziach ostrej... ale ona jest zbyt ograniczona żeby pojąć znaczenie tego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to widzę że ciebie tam trzymali skoro masz takie porównania. Chciałbyś mnie mieć jestem tak piękna ty marna istoto ale nawet bym na ciebie nie zwróciła uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Twoich wypowiedziach stwierdzam, że bym nie chciał niezależnie od wyglądu. Na piękno kobiety składa się uroda + osobowość, charakter i rozum. Drugiego nie posiadasz napewno więc w najlepszym wypadku możesz być jedynie półproduktem, półkobieta. Jesteś stworzeniem kobietopodobnym i przyswój to wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore wiem o co w tym chodzi i znam słowa nawet o których ci się nie śniło, ale nie od tego tu jestem żeby was edukować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
Ostra przypomnij nam jak o było z Twoim dzieckiem :D Co ćpasz najczęściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresiaż zastanów się wkońcu nad opinią na mój temat kochany, bo pod innym nickiem jak jestem to uważasz że jestem bardzo mądra i inteligentna. Zastanów się chłopcze a później się wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klon przepraszam 😭:D Monia ośmieszasz się, wiesz? 6666 już dzzwoniłam do operatora,że włączył możliwość wysyłania i odbierania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pod innym nickiem udajesz kogoś innego. Nie zdziwiło by mnie gdybys miała ich 10 i pod każdym się zachowywała inaczej. o jest brak osobowości ale nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meszugene naucz się czytać ze zrozumieniem, wtedy porozmawiamy :classic_cool: Co ćpam? Nic, tylko wącham butapren nie stać mnie na dobry koks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
Jeszcze powiedz ze nie próbowałaś i nie lubisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra już straciła rachube i nawet niewie co wciąga, nawet słome spod byka potrafi skruszyć i wciągać nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra już straciła rachube i nawet niewie co wciąga, nawet słome spod byka potrafi skruszyć i wciągać nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi, że z pasnika dla saren lepsza :P No dobra niech będzie klej - zrobie to dla ciebie kociaq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za uczelnia, że wolno wam tak jeździć po przedmiotach swojej pracy doktoranckiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
ale bym się śmiała gdybyś ją zaruchał i byście się wpierdolili. To by było pierdolnbiete dziecko dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale bym się śmiała gdybyś ją zaruchał i byście się wpie**olili. To by było pie**olnbiete dziecko dopiero" ich dziecie wogóle by było strach później na łańcuchu wyprowadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×