Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

ale tutaj w tym topie tak rodzinnie,cieplo... az nie wiem jak mam sie polozyc spac :( jak sie rozstac z wami :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam męża ale akurat wogóle mi nie zależy na tym żebyście mi wierzyli więc mi to koło dupci lata co piszecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtapata ten kto ma wiedzieć wie nie wyśmiewam się z tego co kto robi, tylko z rozdwojenia jaźni Moni i wielokrotnych prób oszukiwania -czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dresiaż cofnij się pare stron wstecz to potwierdzisz moją sentencje, bo niewiem czy wiesz ale jesteś baranem, którego Ostra kupiła na targowisku baranów i teraz wyprowadza cie na smyczy. Powiedziała również że zrobi z ciebie kebaba i że uwielbia kebaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostraaaaaaaaa
sprawdź maila ostra siostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra mam dla ciebie propozycje... pisz wkońcu prawdę o sobie a nie teoretyzujesz jaka byś chciała być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia na liście już mamy 1.architekt 2.magister zdrowia 3.ankieter 4. autor artykułów 5.psycholog 6.pracownik biurowy Rozumiem Ostra, że wg Ciebie powyzsze czynnosci/ zawody/ zamiłowania/ zainteresowania się wzajemnie wykluczają? Widać młoda jeszcze jesteś. Niedoświadczona. spokojnie Ostra, to przyjdzie z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtapata , może i można ale jak się coś pisze - to się tego "trzyma" .Ona natomiast , pisała a za chwilę się tego wypierała. jest taka choroba wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra od dzieciństwa jest przekonana, że można tylko jedną czynność wykonyać przez całe życie... jaka to czynność to każdy wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ z was robię polewke, jedynie kurtapata wykapowała o co w tym chodzi. Tym wszystkim się interesuję i znam na tym a studia i praca to inna inszość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×