Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Wenusiara. Mogie wysłać jak ostra się zgodzi. Ale ja też musze wiedziać jak wyglonda panna ktura mierzy gorsety mojej Łostrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twoim językiem" Buahahahahahah :D Monia chyba masz konto na jednym ze sławnych portali? Co ? :D:D Bo tak "przypadkiem " skontaktował się ze mną któś ze znajomych z forum z "grupy śledczej" :D:D:D Sprawdzajcie maile za chwilę nadejdzie wiekopomna chwila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtapata Twoim językiem Myślę Dresiaż, że Monia zna lepsze środki na wymioty WIEM, ZDAJĘ SOBIE Z TEGO SPRAWĘ. PATRZY NA CIEBIE I RZYGA JAK KOCUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wenus wie czym grozi romans z dresem. Ostra by ją żądłem zabiła- tyle co ona ma jadu w sobie to by nawet słoń nie wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM, ZDAJĘ SOBIE Z TEGO SPRAWĘ. PATRZY NA CIEBIE I RZYGA JAK KOCUR wystarczyło by mi do tego twoje zdjęcie bo na całym świecie takiego okaza jak dresik nie znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenuś ale ja nie mam swoich zdjenć :( Komp mi sie zjarał i mam tylko te co to je przed chwilom zrobiłem ale ono nie wyszedłszy za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( windowa jest okej :D choć wolalbym odbicie w piekarniku :D Ostra co kombinujesz?:D Monia, do baru mam daleko zreszta nie wiem gdzie kolo mojej pracy jest bar :D ale jak jestem w domu to mam 50 m:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×