Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Wrrr Te AUto złote to naprawde jest Twoje? Bo ja jutro rano zamyślam cie przylookać - uprzedzam lojalnie. No chyba, że moto albo tramwaj to se poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie bende czekać w takim razie. A gdzie trzymasz? Nie bende szpiegował bo o 7 jestem gdzie indziej. Myślałem, że Ty bardziej około przed 8 wybywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im bardziej pada śnieg, Bim-bom Im bardziej prószy śnieg Bim-bom Tym bardziej sypie śnieg Bim-bom Jak biały puch z poduszki. I nie wie zwierz ni człek, Bim-bom Choć żyłby cały wiek, Bim-bom Kiedy tak pada śnieg, Bim-bom Jak marzną mi paluszki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgcvbnm
wiec włóż je do cipuszki bim bom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po chuj karmicie tego trolla Monie" odpowiedź brzmi: ponieważ nie ma tu drugiej takiej super, ekstra, bombowej istoty z którą można by było pokonwersować na tak wysokim poziomie intelektualnym. Dziękuje za uwage :-) Ps. nie obgaduje się kogoś jak tego człowieka już nie ma, ale to chyba za mądre zdanie jak na was, bo i tak nie zrozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli życzenie Ci żeby Cie psy roochały i słowa typu"wypierdalaj" są oznaką miłości to gratuluję męża pustostanie umysłowy. Ić, wypierdalaj nie psuj topike. Załóż swój i tam się lansuj. Żegname

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie dla ciebie założyłam top, jednakże nie omieszkam zagościć w dalszym ciągu także tutaj. Wy mnie darzycie miłością obsesyjno-konwulsyjną a to jest różnica Antoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoni według ciebie jestem szantrapą??? ooo jak miło, jeszcze takiego określenia nie było. Jestem szantrapą :D Też cie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×