Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

"Monia chyba masz konto na jednym ze sławnych portali?" nie ostra nie posiadam żadnych kont na portalach... nie podnieca mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się odkochasz? Nie wyszedłem najkorzystniej... I do tego poznasz mojom kurtałę w której się tam szlajam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znając życie dacie zaraz jakąś strone głupiej dziewuchy i będziecie wszystkim wmawiać że to ja... czekam z niecierpliwością dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko a jednak masz :classic_cool: Upewni się pewna osoba na 100% i lada chwilę zobaczycie MissMoniczkę Nie odkocham , wysyłaj czekam i czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę cie zmartwić kochana, nie ma ani jednego mojego zdjęcia na internecie ani nie ma mnie na żadnych portalach ale wasza sprawa, widzę że macie jakieś braki i będziecie Bogu ducha winną dziewczyne obrażać. wasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło. Ja też czekam i czekam Teraz mnie zobaczysz i nic nie będzie z analu, który mi wg moni obiecałaś :( :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zapomniałem. Bo ja zawze trzepię się laptopem... o to dziwne, myślałam, że robisz to też z szufladą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory w sumie w kompie jest wejście usb to sobie tam wkłada, dlatego się w kompie zgnitej spermy nazbierało, zaczęło pleśń puszczać i się komputer dresa zjarał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresie nie pochlebiaj sobie, wszyscy wiedzą że masz z ostrą dziecko i trzymasz je na łańcuchu w piwnicy ale nie obrażaj czyjejś matki bo to chyba już poniżej pasa nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne dres tyle że nawet nie była bym w stanie dotknąć ciebie a co dopiero twoich śliskich rzeczy z nadmiaru potu i wydzielin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie ta ostra? miała moje foty publikować niewiadomo skąd... chyba mi z albumu ukradła... włamała mi się wsza do mieszkania??? Podam ją do sądu :D P.s. wystarczy że ostra wyśle swoje zdjęcie i powie że to ja i już będzie że jestem strasznie brzydka i niekształtna hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna co nie? Niepotrzebnie się pchałem bo zepsułem efekt swoim ryjem OSTRA JA CZEKAM I CZEKAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×