Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

dyrektore- wszystko w jak najlepszym porządku, dziękuje za troske :-) p.s. narzeczonego nie mam- powiem ci w tajemnicy, że on rok temu dostał awans na męża mego, tylko nie mów nikomu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty ale my chcemy posiedzieć przy piwku i pogadać czy ujebać jak szpadle i prowadzać po głównej arterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra chce posiedzieć na tobie trzymając w prawej ręce piwko a w lewej węża ogrodowego ażeby twą odbytnicę przeczyścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra to dyrektore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mnie to zastanawia...
Ej,dyrektore,to Ty jesteś Dareczek - blokersik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra to dyrektore? to nie możliwe... musiałaby mieć poważne rozdwojenie jaźni, a ma tylko schizofrenię paranoidalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra nie umie kulturalnie... więc pozostaje wam się tylko nachlać do nieprzytomności winem komandos i spać pod kontenerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore- nie gadam z nią jak widzisz tylko piszę monolog bo ona mi ie odpisuje, nie odnajduje już słów adekwatnych do mej osoby... jest poprostu niekompatybilna a to nie obliguje do konwersacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy mnie jednak lubicie... wystarczyło, że napisałam że ostra dresowi obiecała anala za obronę i teraz to słowo pada w co drugim zdaniu. Jestem z siebie dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×