Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Hehe facet dzisiaj napadł na bank, jak uciekał to się wyjebał i kase pogubił a ludzie pomagali mu zbierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze lepsza jest ta sytuacja, gdzie było dwóch złodziei , zayebali coś i uciekali. Jednego zgarnęła policja nieoznakowanym drugi uciekł , czekał na przystanku,. Tamten powiedział psom gdzie stoi kolega, zajeżdżają na przystanek a koleś wpada do radiowozu i widząc kolegę z tyłu krzyczy : dobra a teraz spierdalamy bo psy nas gonią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mnie to zastanawia...
Poobrażaliście się na siebie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nastała niezręczna cisza :D Też mnie zastanawia brak zwyczajowego gwaru. Wąsata 🌻 - odezwij się na maila, prosze, prosze, proooosze :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i nie. Ja nie jestem fochowaty a jak ma ktoś być szczęśliwy to ja mu mogę tylko dobrze zyczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego wszystkiego jeszcze telefon zgubiłem. Położyłem na dachu samochodu i odjechałem ale w piatek to ja kompletnie nie myślałem. A wczoraj zadzwoniła pani ze sklepu i powiedziała, że kolesie sprzątający ulice go znaleźli i przynieśłi. Czekam na odblokowanie karty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż dobrze że oddali, wiesz jak to bywa :P u mnie na parkingu to torebki zostawiali na dachu, zestawy z mcdonalda.. :D ja to wczoraj rzucilam szkole bo babcia mmojego byla w szpitalu.. i już nie zdążyliśy jej odwiedzić... :/ gdybysmy byli 3 minuty wczesniej... :o naprawde chujowy weekend jak nic. W dodatku wszyscy mnie drażnią i denerwują... dobrze ze pracuje dzisiaj przynajmniej mam spokoj :o:o Zaraz się okaże że bede wolna i juz bede mogla przyjechać do wawy na kawe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×