Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Leć i nie szukaj logopedy :) Następnym łazem po płostunie pisz do mnie, jak nie wiesz czego chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noł dres...
...noł stres :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy Ty mnie olewać teraz będziesz czy nie :O Ja bym chciał tak normalnie pośmiać sie jak kiedys jeśli da rade :) No może ze dwa zdania wyjasnienia bo to się chyba obydwojgu należy a potem standardowa szydera, da radę? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz miała chwile luzu to napisz SMSa. No albo nie pisz jak nie będziesz chciała ze mna gadać to już zależy od Ciebie. Ja bym wolał żebyś napisała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czyj ... Mam nadzieję, że nie ten o którym pomyślałem Blonde jak chce żeby było dobrze bez złości i żali. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, do mnie pretensji nie miej że zmarzłas. Gdyby piatek wypalił to byś miała do kogo się przytulić. :P :classic_cool: potrzebuję zamieniec na spokojnie z Tobą kilka zdań na wiadomy temat i go zamknąć. Wiadomo że nie tu. Jak będziesz miała chwile spokoju dziś czy jutro to daj znaka, sygnała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co Siostra...
...szef już Ci dał spokój ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh już napisałem ale wyszła taka litanie, że daj sokój... Zorientowałem się dopiero po wysłaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co Siostra...
A to tu się big love szykuje ? :classic_cool: To nie przeszkadzam robaczki :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam, odpisałam trochę chaotycznie , sorry :O Pomarańczo dlaczego jak piszę z facetem zawsze doszukujecie się podtekstu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co Siostra...
Bo tak Cię bacznie obserwujemy z iloma już kręciłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko troszkę :P Przeczytałem odpisałem i na tym chyba kwestie zakończymy No może napisz mi tu co myśłisz o ostatnim zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę tego było bo uznałem, że lepiej wyrzucić wszystko na raz i więcej nie gadać. Niech chociaz jedno z nas będzie zdecydowane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×