Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Pobserwuję was dzisiaj z trybun. Plecy mnie bolą od tej ciągłej wybmiany pogladów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu Żeli, plusujesz :classic_cool: Na początek daj kanapki bo moje som niedobre :D A na później to powoli szykuj ucho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem naiwny z natury i można mi wmówić prawie wszystko, ale nie to że "Ostra płakała" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie, że ignorowaniem zwalczycie takiego "szkodnika" jak ja??? i tak wiem, że czytacie z zamiłowaniem moje wypowiedzi. Nic wam to nie da, że będziecie mnie ignorowali, i tak wam będe pisać komentarze na wasze wypowiedzi. Poprostu zadarliście nie z tą osobą co trzeba. Myślicie, że ostra to GURU a wcale tak nie jest i ja wam chce to uświadomić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto ja mam podobno problemy z ortografią interpunkcją i wogóle ze zdaniami tak? To dlaczego wy nie jesteście w stanie napisać nawet jednego konkretnego zdania tylko same takie dwu trzy wyrazowe pierdoły? To pytania tendencyjne, nie musicie na nie odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeluś pisze SMSY z Ostrą i szykuje się do wyjścia bo mam dzisiaj kapkie spraw do załatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeluś pisze SMSY z Ostrą i szykuje się do wyjścia bo mam dzisiaj kapkie spraw do załatwienia Trza korzystać, jak wolny dzień w szkole, co Dresik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtapata- muszą wykorzystać i iść razem do weterynarza bo jakieś zwierze z ostrej rośnie. Połączenie ostrej z dresem- może kuropatwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 🖐️ Znając Dresa to pewnie te ważne sprawy, to gry na automatach, albo szlif po jakiejś galerii z puszką piwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara wywolasz wilka z lasu
wczoraj wklejala nie swoje foty i nazwala sie Fabiola:D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara wywolasz wilka z lasu
przykro mi, ale nie oblukasz, bo usuneli temat, a sam nie zdazylem do konca przeczytac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara wywolasz wilka z lasu
to jej name?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×