Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

NIe dość że mam najmniejszą woedzę o Ostrej z Was wszystkich to jeszcze każdy mi chce obić mordę z zazdrości a ona chce być samotna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosytane wpierdol za nic i jeszcze będziecie się wszyscy ze mnie śmiać a ja dalej nie bede wiedział o co chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą widziałem dzieci z piwem i jakimś gównem do palenia :O Ale takie naprawde dzieci - mój 14 letni brat to przy nich stare chłopisko :O Widziałem że sąsiadka dzwoniła na strać miejską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwić mnie nie dziwi ale zstanawia co na to rodzice. Ja jak miałem 14 lat i wypiłem pół piwa to od razu rodzice się połapali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuje się jak idiotka, siedzw q tych odzywkach i dzisiaj wyjątkowo dużo ludzi przechodzi i mowi " patrz dopalacze" :D .. i patrzą się kuźwa na mnie jak bym byla co najmniej diabłem :o mam czasem wrazenie ze te stare babcie się na mnei rzucą :D nawet gdyby Ci ludzie ruszyli glową.. i przypomnieli sobie że wszytskie dopalacze są zamkniete :D Widzę że rozmowa się znow rozkreca :d sutki anale.. boje się co jutro bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresiaz....ja po kolezensku tak : nie boj! :D ja tylko do siostry tak cmok w krok! one zawsze malo oralu maja! :D ja sie nie wpierdalam miedzy wodke a zakaske! :D peace und oral!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic. Bić to ja się mogę o ostatnie flaszkie piwa w dzień świąteczny ale nie o kobite. Wygrasz pojedynek, stracisz zdrowie a ona wybiere przegranego z litości :D NI chuja nie warto. Poza tym ona musi wybrać a nie być formą pucharu do zgarnięcia - pojąłem to w przedszkolu kiedy to pierwszy i ostatni raz się tłukłem o kobite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresiaz.....po pierwsze ja to nie Kmicic,po drugie to on juz nie zyje....a po trzecie to twoja pisownia cus mi mowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradza koniec mojej kariere na etapie podstwówki? :( Wiedziałem, że sie w kurwe jebane kiedyś wyda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresiaz....jezeli jestes tym o kim mysle,to ja nic nie pisze i jestem ci przyjazdny! nie mysl sobie ze sp.Kmicic byl taka swinia! wcale nie byl i zyczyl ci wszystkiego dobrego z z******:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×