Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

siema dresiaż a wszystko w porządeczku :-) wenus nie pisz, że łeb bo łeb ma "kuń" i mi się zbiera na nie miły komentarz a ostatnio jestem kulturalna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresiaż się zakochał
Tradycja i butków nie zamocz to z tekst z misia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahaha to ile dasz radę tych bardotek włożyć? :D:D http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://kataloglmb.blox.pl/resource/ewabien_selena_bardotka_250x250.jpg&imgrefurl=http://kataloglmb.blox.pl/html/1310721,262146,21.html%3F542495&usg=__rrrkq-1cfgIVNf-509qqysIne4g=&h=237&w=250&sz=10&hl=pl&start=0&sig2=YIfMv09mRKUWBjWPpsbp2Q&zoom=1&tbnid=xRMNX2HT1Nh8RM:&tbnh=139&tbnw=147&ei=xMSuTN2REcOI4Qa9293KBg&prev=/images%3Fq%3Dbardotka%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26biw%3D1280%26bih%3D590%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=396&vpy=310&dur=71&hovh=189&hovw=200&tx=134&ty=188&oei=xMSuTN2REcOI4Qa9293KBg&esq=1&page=1&ndsp=25&ved=1t:429,r:19,s:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresiaż się zakochał
Ja Ciebie nie. Dresiaż vel Diabeł to fajny typ. Uwielbiam jego sesje wieczorowe ale Ty jesteś głąbem i pustakiem. Dziwi mnie, że adoruje akurat Ciebie. Największego pustaka i tumana z forum. Laskę bez poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne wklejanki Ostra nam tu serwujesz. dresiaż się zakochał: Wiesz Ostra leżąc prezentuje wyższy poziom niż Ty stając na palcach. - Z jakiego to serialu znawco Polskiej kinematografii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresiaż się zakochał
Widać poleciałeś na jej dupe bo napewno nie na rozum. Lubiłam Cię ale widzę że jestes błaznem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią kobiety się w mózg nie roocha więc może być głupia :D Dlatego Oranżu nie trac nadziei na swoją "miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresiaż się zakochał
Zawiodłam się na Tobie bo o niej już od dawna mam wyrobione zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jaki rozmiar, małe C - to mój ulubiony :D Orange - przykro mi. Jestem pognebiony i załamany - to tekst z kilera cobyś się nie spocił zastanawiając się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresiaż się zakochał
może ja Cie sprawdzę? Żebyś chamie nie miał pokusy! - co za film/serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co za film :( Ale napewno jakas ekranizacja "kariery Nikodema Dyzmy" Kazimierza Dołęgi Mostowicza :D Akurat niedawno czytałem - peszek To jest na początku jak Dyzma jedzie po raz Pierwszy z Koborowa do Warszawy a Żorż Ponimirski daje mu list do Ciotki Przełęskiej. Zgadłem? :classic_cool: Ostra 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×