Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stażystka z krakowa

praca z funduszami unijnymi

Polecane posty

Gość stażystka z krakowa

witam. jestem absolwentką polityki międzynarodowej i obecnie podjęłam studia podyplomowe z zarządzania projektami i funduszami unijnymi. ponadto od 3 tygodni odbywam staż w organizacji zajmującej się projektami z UE. Niestety staz przyznano mi tylko na 3 miesiące w związku z czym juz teraz martwię się o to co zrobię kiedy nie uda mi się go przedłużżyć a pracodawca nie zechce mnie zatrudnić. Mam pytanie do osób mających coś wspólnego z branżą funduszy europejskich - czy ciężko jest znaleźć prace w tym kierunku i jaką wiedzę praktyczna należy posiadac aby mieć szansę na zatrudnienie ? czy są jakieś osoby pracujące w firmach lub organizacjach zajmujących się wdrażaniem, pozyskiwaniem, zarządzaniem projektami zy funduszami i są w stanie udzielić kilki praktycznych rad aby odnaleźć sie w tym zawodzie? dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stażystka z krakowa
OMG !!! Czy nikt nie pracuje w tej branży? Nie ma nikogo z doświadczeniem w tym kierunku ? Prosze o poradę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się czasem zastanawiam czy
ciężko jest, wymagane jest kilkuletnie doświadczenie. Staraj się przedłużyć staż, nawet do roku bo w trzy miesiące to ledwie liźniesz tych funduszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×