Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
orkiszka

wasze projekty domów

Polecane posty

Gość gość
My wybraliśmy projekt domu w firmie która nam go też wybuduje zobaczcie sobie http://gamebodom.pl projekt Gamebo 101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja miałam indywidualny projekt domu. Zgłosiłam się w tym celu do studia architektonicznego www.studioarchitektonicznear.pl Oni wykonali dla mnie świetny projekt domu, w którym teraz mieszkam. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaskakanka

Gotowe projekty są dużo tańsze a całkiem fajne jak się dobrze poszuka i wybierze  i dopasuje pod swoje potrzeby. Da się. My znależlimy bardzo ciekawy peojekt na stronie studia autorskiego PROJEKTYKA. Mają dużo gotowych projektów i szybko wysyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

U nas od razu zwróciliśmy uwagę, że musi być projekt domu z rozwiązaniami ekologicznymi. Na przykład panele fotowoltaiczne mamy od firmy Oze-Biomar. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo spodobał projekt domu zProjekty z wizją  i postanowiłam pokazać go mężowi. On tez się w nim zakochał, a to już była ewidentna oznaka tego, że projekt jest naprawdę genialny 🙂 Decyzja już zapadła i postanowiliśmy zakupić ten projekt. Muszę Wam powiedzieć, że po prostu nie mogę się doczekać aż ten dom stanie i się do niego wprowadzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jest tu ktoś na etapie budowy domu i korzysta z projektów pracowni MG Projekt?

Konkretnie chodzi mi o projekt pod nazwą Kasjopea

Pracownia wydaje się profesjonalna, więc myślimy skorzystać z ich oferty! 

Na razie jesteśmy na etapie formalności z działką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×