Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gryzla

Apteka Toruń

Polecane posty

Gość louisDEFFINES
ludzie skrzyknijmy się, niech każdy da po 1000zł i otwórzmy swoją własna apteke:D. a tak serio powiedziawszy ktos tu chyba pisał ze ta nowa firma nie ma pozwolenia na działalność...a to teraz tak bez pozwolenia można?? choć nie wiem czy z tym pozwoleniem to nie jest jakaś plotka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość those
no jakaś taka plotka o tym braku pozwolenia poszła ale w sumie jakaś wielka cisza wokół tego tematu nastała. Tylko zwykli mieszkańcy często na ten temat debatują, a oficjalnych stanowisk to jak na razie żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co wam apteka 24h? tego nie rozumiem, przecież w Toruniu apteki pełnią dyżury, przynajmniej tak było jeszcze niedawno, jak tam mieszkałam. Podczas gdy naw wsi a nawet w wielu mniejszych miastach o dyżurach całodobowych nawet nie ma co marzyć. Przecież jak ktoś jest umierający to idzie do szpitala, a jak nie umiera to do rana może poczekać, podstawowe sroki przeciwbólowe dostępne bez recepty można dostać w sklepach 24h lub na stacjach benzynowych, podobnie z prezerwatywami, wiec nie rozumiem dla kogo te apteki maja być otwarte? Chyba, ze dla mało rozgarniętych rodziców, którzy regularnie w środku nocy przypominają sobie,że trzeba kupić mleko dla dziecka albo pampersy albo paracetamol - trochę więcej wyobraźni, robienia zapasów, planowania zakupów i też nie będa mieli problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaala
wiesz nie każdego stać na to żeby robić zapasy, a sama pewnie nie raz zapomniałaś czegoś kupić i pojawił się problem. A lepiej żeby taka apteka była czynna niż miałoby jej nie być nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alki
Dokładnie tak, a czasami jest tak, że potrzebujemy tabsa na ból zęba i co? W takich sytuacjach lepiej by była apteka 24 godzinna w okolicy niż miałoby jej nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluzikowa
jasne nic my za to nie płacimy, że ktoś chce prowadzić swój biznes 24h a w sytuacjach ekstremalnych może nam się to przydać. Więc rozstrzygając też byłabym za tym, żeby jednak apteka w tesco była czynna 24 h, a nie jak zwykłe sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethmor
widze, że trwa ostra dyskusja czy lepiej mieć aptekę 24 godzinną czy nie mieć. Chyba zawsze jest lepiej mieć więcej niż mnie nie? A tym bardziej, że tutaj zwykły człowiek nic nie traci. Dodatkowo w tym tesco ta apteka miała bardzo dobre ceny, więc odpowiedź nasuwa sie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel09
Po co chodzić i szukać apteki skoro ma się internet a w necie jest wszystko np. dobra-apteka.pl wejdźcie i sprawdźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też już sobie wyczaiłam aptekę internetową :) e-lek, z ich usług jestem zadowolona, a z racji tego, że sporo promocji mają na różne produkty, to zamawiam przy okazji i inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkaa 678
Moją ulubioną apteką internetową jest z całą pewnością www.Edumed.com.pl szeroki wybór i niskie ceny. Mam już nawet karte stałego klienta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edumed.com.pl
Dzięujemy za pochlebną opinię,ale poniekąd zasłużyliśmy,ponieważ do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz z wielkim szacunkiem. Zapraszam www.Edumed.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje lekarstwa w www.aptekacodzienna.pl/ są pewnej jakości. a poza tym często sa promocje, dzięki czmeu naprawdę opłaca sie kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybciej i wygodniej będzie Ci zrobić zamówienie na stronie http://aptekawsieci.pl dla mnie to już norma kupować przez internet bo nie dość że oszczędzam czas to jeszcze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×