Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata Kawa

Lifting bezoperacyjny tzw nici hialuronowe czy Hydrolift

Polecane posty

Gość gość
Witajcie.Mam 40 lat z Poznania i dość dużo już za sobą.Mam mięśnie twarzy raczej opadające ,chomiczki przy tym bardzo widać.Mezoterapia igłowa nie dała mi nic-wyrzuciłam kasę w błoto,kolejny krok-wypełnianie oczodołów-po 3 miesiącach nadal wyglądam jak pobita-wałki z przebarwieniem skóry(dr.Stajkowska-Poznań).Pani doktor za dużo kwasu mi podała w oczodoły-popękały naczynka-za laser i preparat rozpuszczający kwas musiałam zapłacić(horror).Kolejny lekarz (dr.Górski)chciał najpierw usunąć przebarwienia-od maści popękały mi naczynka(mimo,że dzwoniłam i informowałam iż przeraźliwie twarz mnie swędzi)-oczywiście zaproponował laser za 1500zł..-bo nagle stwierdził ,że jednak mam twarz naczynkową i ta maść była za silna......Wierzcie mi mam dość....Dobrze ,że jest to forum-wybierajcie tylko sprawdzone gabinety-jest to w końcu twarz-nie można sobie pozwolić na partactwo.W najbliższym czasie wybieram się do Wrocławia i wiem jedno na pewno juz sama na własną rękę nie będę kombinowała z lekarzami-tylko na podstawie opinii-ponieważ za dużo już się napłakałam.Wybieram się na nici hialuronowe,a o efektach napiszę już po zabiegu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika 1963
witam dziewczyny.poradzcie mi gdzie wykonac hydrolift w poznaniu ,jestem z gorzowa wlkp.slyszalam o klinice soulmed,podobno tam najlepiej robil ten zabieg dr.kruk ale niestety nie ma go juz wsrod nas,moze macie jakies doswiadczenia gdzie moge zrobic bezpiecznie i byc zadowolona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łuksz dobrze to przyszwa guziki i to nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam polecam polecam
Na 50 urodziny zrobiłam sobie prezent i wykonałam zabieg wykorzystujacy nici Silhouette soft. Jestem z wawy wiec duzo tu klinik. Ja, kierujac sie opiniami wybralam sie do Time Clinic. Najlepsza decyzja! Pelen profesjonalizm i rewelacyjne efekty. Od razu widac, ze lekarze maja doswiadczenie i wiedza co robia. Z efektow jestem niesamowicie zadowolona. Nie spodziewalam sie ze bedzie to tak cudownie wygladalo! 10 lat mlodsza twarz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po tym zabiegu nie masz przypadkowo włosów między piersiami/łonowych/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co ? Zastanowiłaś się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój doktor poradził mi taki innowacyjny zabieg liftingu: http://www.drchecinski.pl/pl/silhovette-lift.html moja skóra została odżywiona,a twarz wygląda teraz naturalnie i zdrowo. dodatkowym plusem zabiegu była jego mała inwazyjność,dzięki czemu szybko wróciłam do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę,że zawsze warto pozbyć się zmarszczek, a wraz z nimi kompleksów! wiem z doświadczenia,że to naprawdę poprawia samopoczucie. miałam lifting bezoperacyjny,za pomocą nici PDO w klinice http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/ wszystko poszło dobrze,a mojego pana doktora mogę śmiało polecić innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta443
Moim problemem były zmarszczki stosowałam wiele kremów ale bez efektu, dopiero jak trafiłam na http://usuwaniezmarszczek24.pl coś ruszyło i w efekcie po 5 miesiącach pozbyłam się ich z twarzy. I mimo, że mam 43 lata wyglądam zdecydowanie młodziej niż by wskazywał na to wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola napisz o tych kremach , jakich nie stosować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że zobaczyłam w sieci zdjęcia 'przed i po' - nici hialuronowe... żarty. Zdjęcia w różnych oświetleniach i takie tam głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym sie rozni hydrolif od nici pdo badz wypelnien kwasem za pomoca kaniul???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam zabiegu hybdrolift, ale robiam nici z hczykami, po 3 na każdą stronę, w gabinecie MTTEstetica w Krakowie. Po tym jak sporo schudłam zależało mi na poprawie owalu twarzy i wygładzeniu jej rysów. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unier******* się mięśni mimicznych, a jedynie osłabia się ich działanie. Bezpośrednio po nie należy pić ani nie jeść nic gorącego. W ciągu pierwszego tygodnia nie wolno korzystać z sauny i basenu. Skóra tuż po może być odrobinę tkliwa. Ale uważam, że to naprawdę niewielkie wyrzeczenia w stosunku do efektu, jaki otrzymujemy. Zwłaszcza, że z czasem się on potęguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio czytałam empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p . Bardzo fajny poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony zabieg hydrolift w Arte Clinic. Zależało mi najbardziej na poprawie kształtu twarzy, która w ostatnich latach zrobiła się mało elastyczna. Zabieg przywrócił jej sprężystość, a to było dla mnie najważniejsze. Mogę polecić osobom, które chcą osiągnąć naturalny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×