Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata Kawa

Lifting bezoperacyjny tzw nici hialuronowe czy Hydrolift

Polecane posty

Gość Beata Kawa

Czy słyszałyście o zabiegu nici hialuronowe? Stworzyła go lekarka z Wrocławia. Podobno jest to pierwszy opatentowany polski zabieg w medycynie estetycznej, a w Europie tylko dwóch lekarzy- oprócz naszej Polki ma opatentowane zabiegi. Zachęcam Was do wypowiedzi na ten temat. Kto juz sobie robił nici hialuronowe i jakie efekty? Możemy być dumne że Polska też ma swój wkład w medycynę estetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała niepokorna
Słyszałam o niciach hialuronowych i czytałam na kafeterii. Lekarka nazywa się Monika Lelonkiewicz i jest z Wrocławia a ja jestem z Gdańska :( Efekty ma podobno bardzo fajne i bez siniaków. Jak lifting bez operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIAL
Nici Hialuronowe = Hydrolift. To jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIAL
p.s. hahahah duma mnie rozpiera - może lekarka z wrocławia opatentowała ten zabieg ale na pewno go nie wymyśliła. Zabieg jest robiony od bardzo dawna a że Pani doktor wpadła na dobry pomysł i go opatentowała to tylko dobrze dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha
"Możemy być dumne że Polska też ma swój wkład w medycynę estetyczną" dr Lelonkiewicz na prezydenta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odmłodzona
We Wrocławiu polecam bezwzglednie dr Monikę Lelonkiewicz. Jest uważana za jednego z najlepszych- jeśli nie najlepszego dermatologa zabiegowego w Polsce. Wymysliła i opatentowała swój zabieg hydrolift- nici hialuronowe. To jest pierwszy polski opatentowany zabieg w dermatologii estetycznej.Wiem też że w Europie są tylko 3 lekarze którzy wymyslili własne zabiegi i super że mamy wśród nich Polkę. Pani Doktor prowadzi szkolenia dla lekarzy z zaawansowanych technik stosowania kwasu hialuronowego i botuliny. Jestem jej pacjentką od lat i nie zamieniłabym ją na nikogo innego Szkoda że zawsze jak Polak wymyśli coś fajnego to na świecie go szanują a w Polsce nie. Czy uważasz że jesteśmy tak głupim narodem że nie jesteśmy w stanie stworzyć nic wartościowego? Hial!!Popraw swoja samoocenę jako Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka hydroliftu
Miałam wykonany ten zabieg i uważam że jest świetny. Twarz jak po lifcie. Skóra napięta . Zabieg pani doktor robi mikro kaniulami i nie ma właściwie siniaków. Zapłaciłam 2400 za 2 ampułki Perlane, ale mojej koleżance wystarczyła 1 amp- jest młodsza ma 40 lat :) szkoda że ja tyle nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka hydroliftu
acha - zabieg robiony był też u dr Moniki Lelonkiewicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr lelonkiewicz
a ja z ciekawości sprawdzę sobie jutro rano z jakiego IP pisane są posty Pani "Beata Kawa" i Pani "Odmłodzona" - i jestem pewna, ze będzie to dokładnie ten sam adres :-) pewnie "Fanka hydroliftu" tez ma to samo IP. Reklamę też trzeba robić z głową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hial
i jeszcze jedno dla obiektywnej oceny tego wątku: wejdźcie sobie na forum wizaż.pl - znalazłam przynajmniej kilka tematów z zakresu medycyny estetycznej np. "Hydrolift nici hialuronowe stworzony przez dr Monikę Lelonkiewicz", "Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym" i kilka innych, gdzie kilka osób np. pod nickiem "ewa kowalska 1980" czy "Moon Roviet" mające nowe konta w ciagu kilku ostatnich dni piszą na różnych wątkach pozytywne opinie o dr Lelonikiewicz. Najgorsze co moze być to kiepska Autoreklama - zwłaszcza robiona w tak oczywisty sposób na kilku forach. P.S Pprzeczytajcie sobie posty obu tych osób - żenada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość text
nie trzeba aż tak daleko szukać, na kafeterii jest dokładnie to samo. poniżej posty z ostatniego tygodnia, gdzie Pani "odmłodzona", "wyszczuplona" i jeszcze kilka innych ciężko pracują nad "OBIEKTYWNĄ" opinią o Pani dr :-) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4447326&start=150 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3736845 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3975550&start=0 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3286766&start=3750 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4606487

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibabcia :)
nie obchodzą mnie tzw rozgrywki na forum:) Osobiście mogę potwierdzić opinie Odmłodzonej bo sama jestem pacjentką od lat. A dr Lelonkiewicz nie musi sobie robić reklamy bo dostać się do niej nie jest łatwo niestety. Dość zajęta kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdw
ja tez uważam, że to dobry lekarz i nie potrzebuje robienia reklamy na forum - bo może to zostać przez forumowiczów odebrane jako antyreklama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto i gdziee
A czy gdzies sa wymienieni lekarze, którzy stosuja ta metodę, no wiecie, tacy przeszkoleni przez ta doktor. Do Wrocławia mam za daleko a chętnie bym skorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze Odmłodzona
To że jestem bardzo zadowolona z zabiegów to nie znaczy że mam sobie siedzieć cichutko w katku i nic nie mówić. Nadal podtrzymuję swoją opinię. Mam juz trochę lat i nauczyłam się cenić dobre i wartościowe rzeczy. Mówię o nich głośno i wcale sie tego nie wstydzę. Po to jest czy są fora żeby sie wypowiadać. A jeśli to komus zrobi reklamę to tym lepiej dla niego. Żadna osoba uważająca sie za najmądrzejszą mi tego nie zabroni . A jak będę niezadowolona to też o tym napiszę :) Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hial
a jednak, bo już myślałam, ze zachowasz się z godnością i przemilczysz temat :-) rób dalej reklamę i pozdrów panią doktor, bo twoje wpisy na pewno na dobre jej nie wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hial
" A czy gdzies sa wymienieni lekarze, którzy stosuja ta metodę, no wiecie, tacy przeszkoleni przez ta doktor. Do Wrocławia mam za daleko a chętnie bym skorzystała." www.swiadomepiekno.pl w zakładce polecane gabinety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hial
" a ja z ciekawości sprawdzę sobie jutro rano z jakiego IP pisane są posty Pani "Beata Kawa" i Pani "Odmłodzona" - i jestem pewna, ze będzie to dokładnie ten sam adres pewnie "Fanka hydroliftu" tez ma to samo IP. Reklamę też trzeba robić z głową" i jak IP to samo - bo ja jestem pewna ze tak :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaaaan
W krakowie hydrolift robi dr Żabińska. Sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszenie na Beauty Strefa
witajcie dziewczyny :) chce Wam polecic mile forum Beauty Strefa, odwiedzcie je i podzielcie sie doswiadczeniami :) goraco polecam, milo bedzie was i tam spotkac :) http://beautystrefa.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzaaz
Sprawnie beznolesnie robi to dr Widerkiewicz z wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zuzzaaz
Weź sie opanuj i nie rób bezmózgiej reklamy w ciągu godziny na 7 różnych postach napisałaś pozytywne opinie o dr Widerkiewiczu i Keramedzie - żałosne jest to strasznie. I żeby to było o jednym zabiegu ale widzę, że robiłaś u niego lipolizę, hydrolift, botox, kwas hialuronowy - naprawdę świetny to musi być doktor. Nie ma nic gorszego niż tak oczywisty i bezmyślny marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zuzzaaz
Gość makijjjjaż
we Wrocławiu nici robi również dr.Mielecka. Zresztą ,jak się wejdzie na dany gabinet i mają w ofercie hydrolift,oznacza to,że wykonują nici hialuronowe,bo to to samo. Ja wybieram się na konsultację,także zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
Widziałam Pania, która była ze mna w poczekalni przed nicmi i po niciach. Trwało to 15 minut nie miała siniaków a twraz młodsza. Nikogo nie reklamuję, bo we Wrocławiu nigdy nie byłam. Nici nie miałam ale obiektywnie to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkurencja widać nie śpi
"" a ja z ciekawości sprawdzę sobie jutro rano z jakiego IP pisane są posty Pani "Beata Kawa" i Pani "Odmłodzona" - i jestem pewna, ze będzie to dokładnie ten sam adres pewnie "Fanka hydroliftu" tez ma to samo IP. Reklamę też trzeba robić z głową" i jak IP to samo - bo ja jestem pewna ze tak" Zwykły user kafe nie ma możliwości sprawdzić, z jakiego ip jest pisany post. Tyle w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona346
najgorsze co jest na forach to udawana reklama, że niby to ja jestem pacjentka, że jestem zadowolona itd. a początkowe wpisy ewidentnie sa reklama i te same wpisy znajdziesz w innych watkach kafeterii i na wizażu. nie trzeba być konkurencja aby wyłapywać taką ściemę. a przeciętny user kafe może sobie nie zyczyć takiego oszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga7444
ja też miałam nici hialuronowe i nie jestem tak entuzjastycznie nastawione,powiem wywalone pieniądze,bo efekt marny. Jaki to lifting???????????? Po zabiegu są siniaki i kluski pod skórą.Wcale nie podnosi opadniętej skóry,jedynie w niektórych miejsach ją wypełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×