Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata Kawa

Lifting bezoperacyjny tzw nici hialuronowe czy Hydrolift

Polecane posty

Gość inga7444
A to co wyżej mówi,że jedna ampułka wystarczyła,to chyba nie ma zielonego pojęcia o hydro lifcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie działa
no ale na stronach to oni piszą jakie to super hiper i jak wyjdziemy będziemy wyglądac jak piętnastolatki. Złodziejstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga7444
a tak naprawdę nie wiesz nawet,co ci wstrzykują,bo o tym nikt cię nie informuje,a jak już domagasz się info,to i tak nie koniecznie wiesz ,co jest w strzykawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdfksjfk
Ja mam dopiero 30 i nie potrzebuje takich zabiegow, bo i tak mlodo wygladam, ale zastanawiam sie od jakiego wieku kobiety zaczynaja robic sobie takie zabiegi. Czterdziestka to dolna granica czy sa mlodsze, jesli tak to ile mialyscie lat. Bo ja nie wyobrazm sobie, ze mialabym cos takiego robic wczesniej niz przed 40stka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie uda
do fanki hydroliftu a milaś robiony kiedykolwiek lifting twarzy,ze porównujesz oba zabiegi na jednym poziomie? pytam z ciekawości nie ze złośliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka333
Hey dziewczyny, jestem po thermage buzi i poniewaz nie mam jakiegos super rewelacymjnego efektu (jakiego bym oczekiwala za takie pieniadze) to coraz bardziej zastanawiam sie nad nicmi hialuronowymi. Coraz wiecej pozytywnych opinii pojawia sie w internecie. Dr Lelonkiewicz znam jeszcze z gabinetu Cosmetderm bo robilam tam pare razy jakies zabiegi, wprawdzi nigdy u niej tylko u pozostalych dwoch lekarek ale czekajac spotkalam pare razy pacjentow samej dr Lelonkiewicz, nie spotkalam sie wtedy z negatywnymi opiniami no ale od mojej ostatniej wizyty w tym gabinecie minelo tez juz pare lat. Ale mniejsza z tym, wlasciwie to jestem tutaj zeby popytac jakie sa koszty - podobno jedna nic jest za 1200 zl, czy to prawda? Czy 1200 zl to koszt ampulki a nie nici? Jak dlugo czeka sie na termin? Czy jest ktos niezadowolny z tego zabiegu? Napiszcie prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga7444
cena jednej ampułki,to 1200zł. musisz liczyc co najmniej 2 ampułki. chcesz wiedziec więcej pisz na maila rybka887@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga7444
Aha jeszcze jedno to się nazywa nici ,ale to jest wprowadzenie kwasu hialuronowego za pomocą specjalnej strzykawy zwanej kaniulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wykonywałam hydrolift już 2 razy.Mam obecnie 39 lat i niewielkie problemy z ,,chomiczkami,,.Uważam że zabieg jest fajny,może zbytnio nie podnosi skóry twarzy(ale zawsze coś)za to bardziej ją ujędrnia i wypełnia.Ideałem byłoby naraz podać 2 strzykawki czyli ok 2 mil(zależy od pojemności bo są różne od 0.8 mil do 1.2 chyba).Ja robię raz na ok 8 miesięcy 1 mil i jest ok. Dla nie wtajemniczonych,hydrolift jest to metoda liniowa ostrzykiwania twarzy za pomocą preparatów które używa sie do wypełniania bruzd,zmarszczek. Generalnie od 34 roku życia wypełniam zmarszczki,teraz od 38 r.życia robię hydrolift i nikt nie daje mi tyle lat ile mam.Więc jak najbardziej polecam ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalistka!!!!!!
www.styleandage.pl tu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o zabiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po thermageee
na twarzy po raczej uświadczycie opadających polików niz ich uniesienia. Dziwne, że nikt nas o tym nie informuje własciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile wiem po termage nie ma natychmiastowych efektów,jak pamiętam jest to jakby podgrzewanie włókien kolagenowych za pomocą lasera. Oczywistym jest że zanim się one pod wpływem tego podgrzania skrócą to musi upłynąć jakiś czas.Jak dla mnie za droga to impreza,podajże coś ok 7ootys zł.Tych dwóch zabiegów raczej nie poleca sie robić na raz(termage i hydro)gdyż podobno lasery powodują szybsze wchłanianie się wypełniaczy.Czyli najpierw wypełniacz a potem termage jest kiepską kolejnością,a jak na odwrót to już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robiłam
hydrolift i efekt marny ,mało tego mam zgrubienia w postaci gulek pod skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robiłam
po prostu ,tam gdzie podany został kwas mam wybrzuszenie,i tak muszę te nierówności zakrywac włosami.Nie wiem dlaczego ,to nazwano liftingiem,bo niestety ta metoda nie daje efektu liftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś po prostu źle podany wypełniacz w jednym miejscu za dużo podanego preparatu , trzeba było to od razu rozmasować a hasło,, lifting,, należy traktować z przymrużeniem oka jak wspomniałam jest to raczej wypełnienie i ujędrnienie skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robiłam
masowałam,piłam hektolitry wody. ta metoda ,jako lifting,to naprawdę z dużym przymrużeniem oka trzeba traktowac,właściwie w ogóle nie powinno się używac słowa lift,a zwykłe wypełnienie. duże pieniądze ,a efekt marny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga7444
szkoda ,że nie piszą ile na ten zabieg zostanie zużyte ampułek ,bo jak widac ma byc wstrzyknięty praktycznie na całej twarzy ,to materiału pójdzie sporo ,a co za tym idzie ,wiadomo cena ,która będzie bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wykonywany hydrolift inną metodą.Miałam nakłucia zaczynające sie od skroni aż po brodę,po zewnętrznej stronie policzków. A na zdjęciach to jest jakby wstrzykiwane pod skórnie długimi wstrzyknięciami.Wydaje mi sie że do takiego odmłodzenia potrzebne jest zużycie co najmniej 2 mil,ale bardziej 3 mil kwasu,więcdo jest koszt ok 3500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marle_na
oj,sa jeszcze dziewczyny inne zabiegi,i wcale nie takie inwazyjne,ale przeciez kazda z Was słyszala np. o mezoterapii igłowej ? Albo co lepsze i tez skuteczne peelingi fotodynamiczne A tu macie do poczytania www.peelingifotodynamiczne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Współutor i współtwórca zabiegu nici hialuronowych-wspaniały,dobry i mądry lekarz z Poznania-dr.Adam Kruk-NIE ŻYJE !Zmarł 25 września!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trac czasu
jak wyglądacie po tym zabiegu, czy to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu i bardzo niezadowolona. Efekt przeciwny do oczekiwanego i zapowiadanego.W miejscu wkłucia pozostało mocne wgłębienie , w miejscach końcowych- grudki. Masowałam, dużo piłam, nie śmiałam się , nie otwierałam szeroko ust itp.itd. Zabieg mnie postarzył a nie odmłodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
witam ja wczoraj miałam robiony zabieg silhouette soft likwidowanie bruzd nosowych, jak na razie buzia masakra podobno do 10 dni ma się wszystko wyrównać-zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×