Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczesliwa mama24

15 tydzien i lekarz stwierdził płeć... wiarygodne?

Polecane posty

Gość MAMA KACPERKA 231
POZWÓL ZE TO OCENIA INNI A NIE TAKA PUSTA "MAMA" JAK TY JASNE? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie gdybyś była bystrzejsza, zauważyłabyś, że nie mam jeszcze tego niby syna, o którym piszesz :D czytaj kochana ze zrozumieniem, bo to nie boli :D i dzięki, że mnie rozbawiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskaMamaKtoska
" boze miec syna to tragedia" ale durne babska tu siedza, tragedia to miec taka matke jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA KACPERKA 231
CIESZY MNIE ZE POTRAFISZ SIE SMIAC SAMA Z SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do minia
nie dyskutuj z nią :-0 Nastepna pojebana , która bedzie komus wmawiac co czuje :-0 Nastepna z tych niedojrzałych mamusiek , które nadal pragną bawic się laleczkami wow , zenada karolina , zenada Załowac to chyba trzeba ciebie :-0 za to poglądy , brak rozumu i w ogóle szkoda pisac :-0 Najlepiej jak ktos cos pisze o czyms , a nie ma zielonego pojęcia :-0 :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinko kup sobie moze jakąs
laleczke , bo widac ze jeszcze nie dorosła :-D A moze to w tobie siedządze kompleksy i chęc zrobienia z dziecka nie wiadomo kogo , kogos kim ty nigdy nie byłaś ???:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 23
"chyba bym zabija jakby we mnie takie nadzieje rozbudzil ze bedzie dziewczynka a potem by mi siurka pokazal na dalszym usg. boze miec syna to tragedia dziewczynki sa takie kochane i porzadane wspolczuje wszystkim mamom chlopcow ze nie mialy tyle szczescia by miec córceie" są tak głupie kobiety autorka tej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 23
dopiero doczytałam i jeszcze jedna Mama Kacperka głupota jest chyba zaraźliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAAHHAAAAAA
mINIA A CZEMU TO ZMIENIASZ NIKI I PISZESZ SPOD POMARANCZOWYCH? POPARCIA SZUKASZ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 23
"mINIA A CZEMU TO ZMIENIASZ NIKI I PISZESZ SPOD POMARANCZOWYCH? POPARCIA SZUKASZ? " to było domnie? Ja mam akurat córke ale chciałam syna do głowy mi nie przyszlo żeby się załamać z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłaciłam za cc
w 15 tygodniu to jeszcze nic pewnego ale jak jajka widać to mniejsza szansa na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAAHHAAAAAA
aska czy ty masz nik minia tak jak zaadresowalam post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacksoul*********************
karolina-nie sadzilam ze tak tepe babska jak ty istnieja,tagedia jestes ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
nie wierze w to co czytam przecież to musi być prowokacja nikt normalny tak nie myśli że syn to tragedia większość kobiet woli syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolnaa244 szkoda mi ciebie, jak czytam twoje farmazony.. :/ dla każdej kobiety(normalnej) jest to najważniejsze, żeby ciąża przebiegła bez rewelacji a na koniec żeby dziecko urodziło się zdrowe! i pisanie że współczujesz matkom, które mają synów że mają gorzej w jakiś sposób.bo najważniejsze, żeby dziecko okazało się dziewczynką, żeby móc ją stroic w kucysie, gumeczki, sukieneczki ładne buciki i to obowiązkowo ocieka różem? a że dziecko może na coś zachorowac-nieważne? cóż mam nadzieję, że to co napisała ta laska to prowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mężem mamy na syna przeczucie, ale każdy mówi mi że wyglądam na córkę(zmiany na buzi, przebarwienia, syfki..) a nie wiem ile prawdy w wyglądzie na syna lub córkę. ale nie zależy mi na tym-co się urodzi, to będzie jednakowo chciane i kochane.mnie już leci 14 tydzień, ale zdaje mi się że na poznanie płci jeszcze za wczas(znając moje szczęście dziecko nie będzie chciało się pokazac) ale odczekam jeszcze 6-7 tygodni i się dowiemy co będzie.chcę znac plec, ale bez względu na to jaka ona będzie-będę się cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku miałam przeczucie na chłopca :) w 15 tygodniu lekarz tez skłaniał się ku chłopcu i na każdym kolejnym usg było to potwierdzane :) na ulicy babki mnie zaczepiały i mówił, że śliczny brzusio na synka. wszystko się sprawdziło i jest syn. ze względu na to, że mam 2 siostry to od zawsze marzyłam, że będę miała synka- tak dla odmiany bo nigdy nie miałam "styczności z chłopakami ":P z dziewczynki tez bym się bardzo cieszyła, ale jednak od samego początku czułam, że będzie syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrama czyli na upartego, już za 2 tygodnie jakbnym poszła na usg to mogłabym płec poznac?:)jednak.. wątpię że się uda, bo moje dziecko to urodzony imprezowicz :D na ostatnim usg babka usiłowała kilka razy zrobic zdjęcie, bo dziecko tak się wierciło że się nie dało. a w połowie badania odwróciło się pupą do nas, więc za to ja musiałam się kręcic na łóżku w jedną i w drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się ładnie pokaże to i będzie coś widać :) mój syn od początku był bardzo spokojny. na pierwszym usg w 12 tc tylko "pomachał" nam ręką i tyle :P za to mojej siostry synek chował swój interes do 36 tc :) nigdy nie wiadomo. oczywiście trzeba zawsze brać pod uwagę pomyłkę lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc nie będę się zbytnio napalac co będzie, w każdym razie plec chcę znac.a akurat kolor wg płci to nie problem, bo nie planuję zrobic całego wystroju i garderoby pod płec-pokój będzie w jasnym zielonym kolorze a ciuszki.. w różnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze :) ja też omijałam szerokim łukiem kolory niebieski i różowy :) jakoś tak mam od zawsze, że muszę mieć wszystko inaczej niż wszyscy w ramach możliwości. tylko teraz ciężko kupić coś w innych kolorach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"WTEDY BYS BYLA SZCZESLIWA I SZPANOWALA NIM W ROZOWYCH SUKIENUSIACH A TAK TO TYLKO PORTKI I SZAROBURE UBRANIA CI POZOSTALY, CHLOPAKA TAK NIE WYSTROISZ CO NIE?" Jeeeeeeeeeezu Minka, jak Ty to przezyjesz ze dzieciaka w róż nie wystroisz?... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abrama jak chodzę po sklepach dziecięcych, to półki są obklejone na róż albo na niebieski.ciuszki mam za darmo(babcia pozbierała po wnuczkach koleżanek) znam te dziewczyny,wiem jak ubierały dzieci i te ciuszki są naprawdę wporządku.(wiem że zaraz się odezwią osoby, że ciuszku mogę dostac za grosze nowe itp) nie zależy mi na jakimś super zestawie styl+ kolor, bo miesięcznemu dziecku to chyba obojętne czy ciuchy się ze sobą zgrywają wizualnie. najważniejsze, żeby dziecko było czysto i schludnie ubrane.a u maluchów z tą czystością róźnie bywa, więc ciuszków mi babcia nazbierała doscy dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wszystkiego nie kupowałam. dość dużo ubranek miałam od siostry po jej synku :) na początku kuszą ładne ciuszki, ale później z doświadczenia wiem, że lepsze są rzeczy praktyczniejsze niż ładniejsze :) ale pewnie każda z nas musi się tego nauczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 tydzien ...
ja jestem w 10 tc i juz nie moge sie doczekac kolejnego skanu, ale tylko dlatego, ze mam przeczucie na dziewczynke a z moimi przeczuciami to roznie bywa :) trzymam kciuki Mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie wierzyla . U mnie w 6m c lekarz powiedzil ze baezie dziewczynka a urodzil sie chlopak z czego tez sie ciesze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
jak lekarz ma dobre usg to się potwierdzi - mi w 14 tc powiedział chłopak i jest chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamuśka
A ja jestem w 27 tyg 3 razy miałam usg i za każdym razem maleństwo się sprytnie zasłania :) więc myślę, że do końca nie będę wiedziała dlatego staram się zaopatrzyć w ciuszki uniwersalne koloru zielony, żółty, pomarańcz, biały itd pasują dla chłopca i dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w moim mieście w jednym szpitalu mają bardzo dobry aparat usg, ale.. odstrasza mnie lekarz który je wykonuje,potraktował mnie na 1 usg jak śmiecia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×