Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika!:(:(

JAK SIE OD KOCHAĆ

Polecane posty

Gość monika!:(:(

Znacie może jakieś sprawdzone metody jak sie od kochać! wiem,że pewnie nie ma jakiejś jednej konkretnej metody ale muszą byc mniej wiecej jakies pol prawdziwe konkretne metody raczej!! czekam na wasze posty pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo matkooooo
żeby się odkochać musisz się ponownie zakochać. Oczywiście w kims innym :-) Wejdx na portal randkowy i nawet same rozmowy odciągną ciebie od rozmyślania o tym który cie skrzywdzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika!:(:(
próbowałam ! te poratale nie do końca są dla mnie przejżałam ich pare i nic ja już nie wiem ! jestem,troche sceptycznie nastawiona do znajomości z internetu! jak Tu zapomnieć skoro czasem rozm :) ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towarysz87
Medytacja, mow 3 razy dziennie po 5 min. Jestem odkochana itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz recepte
Dawno, dawno temu, na oceanie istniała wyspa, którą zamieszkiwały emocje, uczucia oraz ludzkie cechy - takie jak: dobry humor, smutek, mądrość, duma; a wszystkich razem łączyła miłość. Pewnego dnia mieszkańcy wyspy dowiedzieli się, że niedługo wyspa zatonie. Przygotowali swoje statki do wypłynięcia w morze, aby na zawsze opuścić wyspę. Tylko miłość postanowiła poczekać do ostatniej chwili. Gdy pozostał jedynie maleńki skrawek lądu, miłość poprosiła o pomoc. Pierwsze podpłynęło bogactwo na swoim luksusowym jachcie. Miłość zapytała: - Bogactwo, czy możesz mnie uratować? - Niestety nie. Pokład mam pełen złota, srebra i innych kosztowności. Nie ma tam już miejsca dla ciebie - odpowiedziało Bogactwo. Druga podpłynęła Duma swoim ogromnym czteromasztowcem. - Dumo, zabierz mnie ze sobą! - poprosiła Miłość. - Niestety nie mogę cię wziąźć! Na moim statku wszystko jest uporządkowane, a ty mogłabyś mi to popsuć... - odpowiedziała Duma i z dumą podniosła piękne żagle. Na zbutwiałej lódce podpłynął Smutek. - Smutku, zabierz mnie ze sobą! - poprosiła Miłość. - Och, Miłość, ja jestem tak strasznie smutny, że chcę pozostać sam - odrzekł Smutek i smutnie powiosłował w dal. Dobry humor przepłynął obok Miłości nie zauważając jej, bo był tak rozbawiony, że nie usłyszał nawet wołania o pomoc. Wydawało się, że Miłość zginie na zawsze w głębiach oceanu... Nagle Miłość usłyszała: - Chodź! Zabiorę cię ze sobą! - powiedział nieznajomy starzec. Miłość była tak szczęśliwa i wdzięczna za uratowanie życia, że zapomniała zapytać kim jest jej wybawca. Miłość bardzo chciała się dowiedzieć kim jest ten tajemniczy starzec. Zwróciła się o poradę do Wiedzy. - Powiedz mi proszę, kto mnie uratował? - To był Czas - odpowiedziała Wiedza. - Czas? - zdziwiła się Miłość. - Dlaczego Czas mi pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
bardzo ładne opowiadanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutek432
Gdy mam problemy to medytuje. Usiac wygodnie na krzesle, wyluzuj wszystkie miesnie, zamknij oczy i mow: jestem spokojna, energia kosmiczna plynie przez cale moje ciala, czuje puls i cieplo, wszystkie troski i smutki opuszcaja mnie. Szczescie i radosc ogarniaja mnie itp. Mozesz sobie dolozyc jeszcze inne pozytywne afirmacje. Rob to 3 razy dziennie po 5 min. Za kilka dni bedziesz najszczesliwsza osoba. Zycze Ci szczescia i radosci, abys wkrotce spotkala adoratora Twoich marzen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika!:(:(
Super opowiadanie! wiem,że tu potrzebna czasu ,ale wcale nie jest latwo:( ale musi w końcu byc dobrze! Czas najlepszy lekarz hehe!(ale jak przetrwać ten "cholerny czas")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Może iść do szkoły od nowa? Może od nowego roku? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy/sad
No dobrze, ale takie jest zakończenie? Chyba jest coś jeszcze. Gdzie odpowiedź na pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Happy/sad -> to jest forum dla kobiet. A nie dla idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Happy/sad
Ja wiem, czas leczy rany, ale chodzi mi o to, że wcięło ostatnie zdanie Wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pieknie opisane , czas, faktycznie pomaga na wszystko . u mnie jest podobnie chce sie odkochac , bo wiem ze to toksyczny zwiazek , ale kurcze kocham na zaboj, poltora roku i uzaleznilam sie od wszystkiego od glosu, ruchu, zapachu , grymasow, scen zazdrosci , jakbym nie mogla oddychac sama, a nie jest bajkowo miedzy nami. Mysle , ze nie ma dobrej rady na odkochanie, milosc to jak narkotyk. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to opowiadanie o tym, że czas ratuje miłość, a nie sprawia, że przemija. Ja też próbowałam się kiedyś odkochać, ale się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodnik87
Hypnoza, pomaga natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika!:(:(
on właśnie nie ma jakiejś jednejnkonkretnej zasady żeby sie od kochaćććć:|( i Tyle nawet czas czasem nie wystarcza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander :D heh
wyjedż najlepiej na wakacje na Tydz dwa i zobaczysz ze jak wrócisz będzie już wszystko inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe Macchiatto
Mi zawsze na odkochanie sie pomagalo wyrzucenie wszystkiego zwiazanego z ta 2 osoba-wszystkich zdjec,pamiatek,prezentow. Poza tym,odseparowanie sie od faceta-wazne zeby go nie widywac. No i przede wszystkim CZAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczko, kup ty sobie
słownik. Albo wracaj do podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×