Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość PipiA
To inna Marta, nie ma jej w wyszukiwarce już. Nie chcę jej tu robić chamstwa, tylko czekam żeby napisała dlaczego kłamała że jest sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna ponieść karę
Ostra, jeśli to zostawisz, to sorry, ale jesteś głupia. Tu nie chodzi o lincz, ale o zwykłą sprawiedliwość. Sama broniłam tę babę przed pomarańczową inkwizycją, zbierałam po znajomych ciuchy dla jej dziecka. Wszyscy czujemy się oszukani. Sprawę należy zgłosić, a ona musi ponieść konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podawajcie nazwisk na łapu capu:o bo komuś krzywdę zrobicie jesli Ostra chce, niech poda jej dane osobowe jako lincz i przestroge- nie chce, jej sprawa ja nie dociekam przyjmuję, że fakt unikania odpowiedzi na pytania = autorka JEST oszustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ma nie jezdzić do Tunezji na wakacje ? :D wystarczy że z takiego oszustwa ma miesięcznie 500 zł do własnego dochodu osoby które wysłały jej pieniądze-Zgłoście sprawe na policje,weźcie pod uwage że będzie naciągać następnych może po upływie 2 miesięcy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego nas oklamalas?
Dlaczego nadal nas oklamujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najfajniejsza lodzianka
to czemu nie odpisywałas na meile??? bo co mam autko i mogłam w każdej chwili podjechać i zobaczyć jak jest naprawdę??? Na biedną i samotna mame to ty kochana nie wyglądasz,są osoby które bardziej potrzebują pomocy ,ale przez takie jak Ty ta pomoc może im być nie dana :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Aliksandro, z tego co mówisz, to ona wcale nie jest początkująca w tej branży. Ale na tyle głupia (na szczęści ludzi oczywiście), że "srednio" się za to wszystko zabrała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest ten topic
wierzyć sie nie chce ile jest oszustów:O nie ma co pomagac czasami a sama myslalam by cos jej podesłać. wstyd az za moją naiwność:O a ta sobie z fagasem po tunezji jezdzi, i kłamie ludziom w zywe oczy! ja bym ją podala jest dorosła i co mysli ze powie przepraszam, oddam i znowu ? niech ma nauczke niech poniesie konsekwencje! tym bardziej ze podobno juz nie raz oszukiwała ludzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech jej nawet miesiecznie
ktos i 500 zl wysle to i na wycieczke uzbiera ciuchy sprzeda na allegro i robic nic nie musi ta kurwe powinno sie zglosic na policje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszyła się i odpisała
ostrej. gdzie je Frela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najfajniejsza lodzianka
ona tak biega między domem a tą biblioteka z internetem ??? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet na pytanie
o to ze klamala o mezu,o tym ze ma babcie tylko nie raczyla sucz odp:( smutne zglosic sprawe na policje i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKURWIONYYYYYYYYYYYYYYYYYY
JESTEM111111111111111111111111JAKBYM JĄ DORWAŁ TO Z TEJ TUNEZJI JUŻ NIE WRÓCIŁABY!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
Napisz proszę dlaczego kłamałaś w sprawie rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego Mamo
nie odpowiesz na pytanie,o to ze OKLAMALAS NAS O OJCU DZIECKA I O TYM ZE MASZ TYLKO BABKE?DLACZEGO DALEJ PERFIDNIE KLAMIESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biednamamo, to jeszcze raz - skoro nie masz się czego bać: 1. dlaczego kłamałaś, że syn nie ma kontaktu z ojcem? 2. dlaczego podałas fikcyjne imie syna? 3. dlaczego zablokowałaś konta i galerie na nk? 4. dlaczego kłamałaś w sprawie internetu w bibliotece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty biedna mamo odpowiedx
na nasze pytania!!!!!!!!!!!!!!ciągle na to czekamy!!!!!!!! konto podałaś tym, którzy chceli wysłać kase, a tym kto miał ubranka adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Dlaczego kłamałaś? Co chciałaś zrobic z tymi wszystkimi rzeczami?Sprzedać na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5. dlaczego kłamałas, że nie masz rodziny, a masz męża i teściów? SŁUCHAM. chce Ci wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkoda ci dziecka?? Przyjmijmy ,że jest tak jak mówisz- któś wstawił sobie zdjęcia twojego syna w profil [nie wiem w jakim celu miałby to robić co prawda] informuję cie o tym mailem, a ty odpisujesz mi 2 godziny temu,że jutro założysz konto i zobaczysz. dlaczego nie dziś?chodzi o twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego oszukiwalas
o swojej rodzinie? o tym ze ci sie tak zle powodzi o tym ze piszesz z biblioteki dlaczego zlikwidowalas konto na nk i zablokowalas profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
Nawet jeśli chciałaś dla dziecka to dlaczego kłamałaś o swojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załozyłam weszłam na podany link ale jest zablokowany tez pisałam o tym w mailu do Pani. no właśnie było mi szkoda.. i faktycznie mogłam sie zmaknac i nie prosic o nic ...teraz to nie wiem co mogłabym jeszcze napisac na ten temat .wiecie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieee
sprawa juz jest zgłoszona na poicję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×