Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość zauwazcie że autorka
robi umizgi i nie odopwiada na wasze pytania. To stara naciągara młoda wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pan..__
qrde bo ona ma pewnie fajnie w domu, kasa, TV za 4000 zł, wypasione rzeczy... gdzie ona ma sie spotkac? co ona ma pokazac? ze nie jest BIEDNA MAMA? cholerna oszustka!!! jak ja nie cierpie tych co jadą na dobroci ludzkiej!!!! podać do sądu i tyle! niech ma nauczke, no zaraz mnie szlag trafi ze taka naiwna byłam i uwierzyłam:O odpuścicie- dalej bedzie w wała robic. tu sie nie ma co cackac. chce miec kase-niech zarobi, ma męża czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zdazyla do biblioteki
taxi wziac kurwiszon:D dlaczego nie odp na pytania??? dlaczego nas tak oszukalas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilnujcie, zeby ten topik nie poszedl do kasacji. radzę napisac do modów prywatna wiadomosc, zrobic print screeny jakby co tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się nie dogadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes nie w porządku
Pewnie mama się boi, że dostanie po mordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADRA BABA Z CIEBIE
Ale Ty chcesz dane osoby, która Ci to napisała, bo pewnie przelewów jest więcej, a szkoda Ci rezygnować z wszystkiego? Bo może nie wszyscy się zorientują że ich oszukałaś? PO TO TA KURWA CHCE WASZE DANE ZEBY RESZTE KASY ZACHOWAC,ZGLOSCIE KURWISKO NA POLICJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pan..__
żałosna jestes młoda mamo, jakbys mnie oszukała na kase podałabym cie, bo takiego zachownia nie mozna wybaczyc ani puścic w niepamięc;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosi o dane
bo nie wie komu odesłać, a nie chce wszystkich przelewów odesłać złodziejka, bo pewnie na innych forach robiła to samo tylko jej uwierzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
Nie jestem fetyszystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to dziwne dla mnie wszystko. ale teraz widzę że coś jest nie tak skoro pierw mówisz że możesz spotkać się w domu bez przeszkód a teraz wymyślasz jakieś biblioteki :O przeciez i tak maja twój adres :O jakie to skomplikowane bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
Nie jestem fetyszystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde zapomniała że w bibliote
ce to powinna być z synkiem, a nie sama, buhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra- moja propozycja jeśli ona nie zechce spotkac sie z Toba ani nikim od Ciebie, skonfrontowac realia u siebie, w domu, albo nie daj Boze zastaniesz drzwi zamkniete - radzę faktycznie zgłosic to do odpowiednich służb, niech chociaz sprawdzą jak ona mieszka, jakie ma dochody, niekaralność itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna ponieść karę
żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ Co tam dziewczyny nowego? Zdrowe żeśta wszystkie, zapracowane jakies okrutne?! U nas ok, wczoraj gościłyśmy kolezankę córci angielską, bardzo miła dziewczynka, taka spokojna i wstydliwa... Pogoda była przepiękna do wczoraj, cieplutko i słonecznie! Ale dziś juz sporo chłodniej, chyba jesień idzie...? Buziaczki dla Wszystkich😘😘😘 i piszcie babiszony jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobcie kopie tego tutaj
i zgloscie to na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się spotkać w parku
bo jest biblioteki, ale zapomniała o dzieciaku, że razem z nim chodzi do biblioteki, ale numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz kurna ja tez sie prawie
naralam, juz mialam sobie odmawiac, zeby jej dziecku cos wyslac. swierdzilam, ze ja nie mam tak zle , bo mam meza, i tez mnie nie stac na wiele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, wcięłam się ale to dlatego że czytam od poczatku. dobrze ze mnie cos tknęło i nie wysłałam nic jak planowłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Oj cwaniaro, mam nadzieję, ze faktycznie ktoś to zgłosił na policję. Bezczelna dziewucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra ona się z toba nie
chce spotkać bo nie nieuczciwa, a domu pewnie biedy nie ma. Ciekawe gdzie jest jej dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×