Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość Mamo dlaczego
facet zboku spierdalaj lizac stopy ty zboczencu ciebie tez zglosze na policje fetyszystko pojebany,i uwazaj zeby maz biednej mamy ci nie wpierdolil kosa pod zebro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE TERAZ SIE WKURWILAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK MOGLAS DZIEWCZYNO!!!!!!?????? TAK MI GLUPIO I TAK JESTEM WKURWIONA NA TEN SWIAT!!!!!!!!!!!! PO 5 MINUTACH ODKAD NAPISALAS WYSLALAM CI 100 OD REKI!!!!!!!!! TEZ NIE MIALAM AKURAT DUZO!!!!!!!! I MAM DZIECKO W TWOIM WIEKU!!!!!!! I TO JEMU MOGLAM KUPIC ZA TA 100 BUTY!!! CO TY DZIEWCZYNO ODJEBALAS????? POWIEDZ MI KURWA!!!! I CHCE PIENIADZE SPOWROTEM TERAZ!!!! ZARAZ!!!! I CH U J MNIE TO OBCHODZI!!!!!!!!!!!!!!! ROZUMIESZ?????? OSTRA SIOSTRO TY NAJBARDZIEJ WIDZE TO NORMALNA OBLATANA I OPANOWANA - MOZESZ PODAC MAILA ???? CHCE CI COS NAPISAC..??? OO JA JEBIE!!!!!!! ALIKSANDRA- ZWRACAM HONOR PRZEPRASZAM DYREKTORE JESLI MASZ JEJ ZNAJOMYCH ITD JA MOGE POMOC CIE WKLEJAC TE LINKI,, A SZCZERZE - Z REKA NA SERCU W 1 MOMENCIE TEZ MI PRZESTALO WSZYSTKO PASOWAC JAK TA JAKAS MAGDALENA CZY JAK JEJ TAM SIE POJAWILA - A TO BYLA TA OSZUSTKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego z jakas pania z łodzi i przy parku reymonta, a nie we wlasnym domu z kims od ostrej siostry? ja nie mam problemu ze spotkaniem sie z nikim we wlasnym domu, bo nic nie ukrywam. no wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy parku chce sie spotkac
bo w chacie tesciowa ze mezem fanty licza:D oszustka pierdolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna ponieść karę
Czyli dostałaś pieniądze. I jeszcze się tego wypierasz. Powyżej dwustu złotych masz już sprawę karną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
A możesz napisać czy faktycznie nie masz nikogo poza babcią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
:) dalej Was próbuje urobić, a z siebie zrobić niewiniątko. na co to dziecko wyrośnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dostalam jeden przelw na sto zloty od pani z elblaga a drugi na 40 zl od pani z sosnowca ktorej jzu odeslalam pieniadze a teraz czekam na dane tej drugiej pani i nie ma problemu zadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
do wpisu o 14:03. Coś ci się pomyliło, jak fetyszysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie dostalam narazie nic pr
ócz dwóch osób" Jeśli dostałaś już coś od dwóch osób, to nie jest to nic, ale coś. Poza tym topik istanieje tak krótko, że pewnie paczki niektóre dojdą za kilka dni. A dlaczego nie chcesz się spotkać w mieszkaniu??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
do wpisu o 14:03. Coś ci się pomyliło, jaki fetyszysta. Ktoś się podszył pode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna mama nie umawiaj się z jakimiś osobami które sama wymyśliłaś bo później mistyfikacja napisze że jesteś biedniutka i milutka spotkaj sie z czarnym nikiem który ci pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET TO TY WPISYWALES
sie na tym topie i na OGOLNYM ze chcesz lizac stopy,wiec kurwa spierdalaj stad zbokolu i fetyszyso pojebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 od siostry, 40 od kogos tam, 100 od kogos tam... ciekawe ile jeszcze? z 500 z rzeczami materialnymi sie uzbiera, jak nie lepiej. i to za pare dni:) a sprawa sie rypła tylko przez czyjs refleks i nasza klase. niezły biznes, faktycznie. przejrzalam na oczy chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ostrej siostry nie dostalam przelwu i mam prosbe niech pani to potwierdzi bo naprawde wyjdzie na to ze dostalam bardzo duzo pieniedzy jestem w bibliotece na ulicy gadnskeij taka duza na rogu moze kolezanka podjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie krzyczę. Spokojnie mówię,że chcę się spotkać u ciebie w domu.Masz coś do ukrycia? podobno nie. więc ja przeszkód nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swój swoje zagrywki robi
od razu zgłisc na Policję i nich ona się sprawa zajmuje, bo wy dziewczyny naiwne dalej jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DO PARKU
ale do domu,ludzie zeby sie rodzinka dowiedziala co kreci szanowna BIEDNAMAMA.o ile i oni nie sa w ten proceder wciagnieci,pewnie niejedno z nas ma gorzej a ta suka zyje jak paczek w masle za wyludzona kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chory tata ma renty 500 zl. rece opadaja. BiednaMama - sluchaj, Ostra Siostra to sprawdzona osoba z forum, najwiecej chciala Ci pomoc, pisalas z nia osobiscie, dlaczego nie chcesz spotkac sie z nia albo jej bliska znajoma, bezpiecznie, w domu? Zeby zachowac twarz i wyjsc z tego cało? Dlaczego? Ukrywasz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
JA CI KUR WA DAM MAILA Z DANYMI TY ....!!!! RAZ TO SLYSZYSZ CO OSTRA MOWI DO CIEBIE?????? DWA - ODESLIJ KASE NA KONTO Z TOREGO DOSTALAS OD MNIE - PROSTE??????????? CZEMU TO ZROBILAS......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna mamo , wierzyć się nie chce , że Ty jeszcze próbujesz dyktować warunki , Ty masz czelność pisać Ostrej , że spotkasz się z kimś kto na Ciebie nie krzyczał ?! kobieto miej choć tyle odwagi by stanąć twarzą w twarz z kimś bliskim Ostrej i jakoś się wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurva :O Napisalam,że jest przelew oczekujący , nikt w chója mnie robił nie będzie ! Nie w bibliotece, nie w parku - w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes nie w porządku
dlatego ze napisala do mnei bez krzyku i chce sie spotkac i normalnie porozmaiwac . no tak, czyli wg Ciebie każdy Cię ma grzecznie prosić i grzecznie z Tobą rozmawiać? a w imie czego? powinnaś bez zająknięcia oddać wszystko jak tylko zobaczyłabyś że wpłyneło. O jakie dane prosisz? Widzisz przelew od nieznanej osoby, to masz tam tez numer konta z jakiego to zostało wysłane, odsyłasz to i pokłopocie. Ale Ty chcesz dane osoby, która Ci to napisała, bo pewnie przelewów jest więcej, a szkoda Ci rezygnować z wszystkiego? Bo może nie wszyscy się zorientują że ich oszukałaś? Szkoda że nie jestem z Łodzi, bo bym sama do Ciebie pojechała!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×