Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość dyrektore mamunia
Cie jednak wyruchala az milo:D aleksandrta gratuluje zdrowego rozsadku i rescie tez🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane dałyście się nabrać
panienka zaczeła od używanych butów, bo to działa na ludzi tak, że szkoda im takiej matki. Było pewne, że pojawią się zaraz oferty innej pomocy i tak się stało. Przesyłali już jej kasę na konto i całe zestawy ubranek. To oszustwo w biały dzień i jak ufać ludziom...takie oszustwa trzeba zgłaszać na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane dałyście się nabrać
ktoś pisał, że ma też na allegro profil i kto wie, ale może te ubranka potem sprzedawała na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gadaj że każdy
Nie nacięłam się, nie bój żaby. Pisałam o tym na początku topa, że była dziewczyna która prosiła o paczkę pieluch i coś dla dziecka, bo niespodziewanie znalazła się w trudnej sytuacji. Oczywiście kochane kafeterianki zjechały ją z góry na dół. Ja i jeszcze jedna osoba wysłałyśmy tej lasce po paczce. Kilka miesięcy później odesłała mi pieniądze, znacznie więcej niż mnie ta paczka wyniosła. Za drugim razem wysłałam dziewczynie ciuchy dla dziecka i mam z nią kontakt do tej pory, wiem jak żyje, gdzie mieszka, wysłała mi zdjęcia swoich dzieci listownie i namalowaną własnoręcznie laurkę. wątpię, żeby oszustce się chciało to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niestety
ale profil tej niby co ja odwiedzila,byla zalozony kilka minut po zalozeniu watku:D,i nigdy wiecej ta osoba sie nie pojawila:D nie badz naiwna:D i nastepnym razem nie obrazaj ludzi ktorzy maja troche rozsadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz dyrektore i wenus
nabrali wody w gębę :D A tak gorliwie bronili Biednej Mamy :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdemaskowac oszustke
dawac tutaj linka nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala autorka
rowniez twierdzila ze nie widziala ojca dziecka od 3,5 roku,przeczytaj nastepnym razem top do konca zanim zaczniesz obrazac i pluc na myslace i ostrozne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
No proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomagałam i rownież sie nie nacielam łatwo jest nazwac kogos oszustem, wiec trzeba takie rzeczy sprawdzic, upewnic sie ktos moze dzialac w nerwach, w afekcie, zaszczuty kasuje profile, blokuje galerie itd ale moze masz racje, Siostra ja do BiednejMamy napisalam wczoraj, chcialam jej wyslac ładne rzeczy z UK, nie odpisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu.....
A ona faktycznie z Lodzi jest? Bo juz nic nie wiadomo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
A jak mówiłam, to się rzuciły wszystkie na mnie jak szalone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledzilam top dokladnie, ale nie udzielałam sie, tylko wyslalam BiednejMamie maila z propozycja pomocy nie pouczaj mnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Dlatego, swietne powiedzenie "kto pyta - nie błądzi" w tym przypadku się sprawdziło! Jak ktos jest uczciwy, to odpowie UCZCIWIE na pytania i nie stosuje wykretów.I właśnie przez takie jak ONA, ktos w faktycznej potrzebie jej nie otrzyma. Oszustka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala autorka
a ty nastepnym razem powstrzymaj swoje emocje zanim kogos oplujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co
zamierzacie z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
no teraz to dopiero sie zrobilo ciekawie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala autorka
Jestes nie w porzadku--dzieki za Twoj racjonalny post🌻,wielu sie oczy w koncu otworzyly oszustka obrzydliwa:o rzygac sie chce normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam juz, ze wole byc oszukana przez 9, niz nie pomoc jednemu potrzebujacemu a wasze posty były tak wulgarne i napastliwe, ze zasluzyly na nagane, bez wzgledu na wszystko mozna wszystko napisac, przekazac, ale jezykiem wywazonym i kulturalnym, a nie od razu klnac, zastraszac i dreczyc ludzi, co do ktorych pewnosci nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile jej wysłali na konto kas
y??????takie oszustwa, bo to jest oszustwo zgłasza się na Policję. Poza tym mam wrażenie, że ta mam to wcale nie była potrzebująca. Jak widać internet i wzruszanie innym mam opanowała do bólu i na pewno nie jest to jeden raz gdy jej się udało naciągnąć wielu ludzi na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
mi mała, nie mówiłam do Ciebie, wczoraj pytałam naszą mame o kilka szczegółów, jak masz ochotę, to wróć pare stron wczesniej. mama oczywiscie mnie i innych (kilkukrotnie) zignorowała, co tym bardziej dało mi domyslenia. Większośc jednak osób na forum, w tym nasi darczyńcy mnie zaatakowała, jedynie kilka osób trzeźwo myslących również nie dały wiary słowom autorki. I wyszło szydło z wora, Przykre to i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOooooooooooooo
Nie ma co roztrząsać sprawy, dziewczyna i tak się pewnie teraz boi i już wiecej tak nie postąpi. Najlepiej zgłosić temat do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala autorka
moze ty wolisz,albo cie stac ale wiekszosci nie,a gdy ktos wie i czuje ze to OSZUSTKA co sie jednak sprawdzilo to trzeba to pisac dosadnie pomagac tez trzeba z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co
Nie ma co roztrząsać sprawy, dziewczyna i tak się pewnie teraz boi i już wiecej tak nie postąpi. Najlepiej zgłosić temat do usunięcia. tak po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile jej wysłali na konto kas
poza tym dzięki takim oszustkom osoby, które naprawdę potrzebują pomocy jej nie dostaną. Zresztą osoby potrzebujące w 99% nie korzystają z internetu, bo nie mają do niego ostępu, nie umieją się w nim poruszać i nie mają na to czasu. Chyba nadszedł czas na ukaranie oszustki, żeby był to dobry przykład dla jej podobnych. Zapewne nasza bohaterka ukartowała to razem z męzem czy chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
I ja jej nie obrażałam, kilkukrotnie zapytałam i tyle! To źle wg Was, tak? To macie teraz Uczciwą biedna mamę. Tak się własnie żeruje na ludzkiej naiwności.Za stara jestem, żeby każdemu z marszu wierzyć. Potrzebującemu nie odmówię, ale nie naciągaczowi. Koniec Kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda to prawda
kochane dałyście się nabrać panienka zaczeła od używanych butów, bo to działa na ludzi tak, że szkoda im takiej matki. Było pewne, że pojawią się zaraz oferty innej pomocy i tak się stało. Przesyłali już jej kasę na konto i całe zestawy ubranek. To oszustwo w biały dzień i jak ufać ludziom...takie oszustwa trzeba zgłaszać na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co
Ostra dużo jej wysłałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×