Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość AZX
KTOŚ TU NABIŁ WSZYSTKICH W BUTELKĘ I MA NIEZŁY UBAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna mama istnieje - i potrezbuje pomocy . sama mi napisała, że zagalopaowala się w tym wszystkim - ale w dobrym celu. Tyle ode mnie , nie czuję sie w obowiązku informować was o naszych mailach sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellaio
kurwa co za czasy,nie można nawet dobrego uczynku zrobić,gdzie mam wysłać te paczki??????????w eter?????????????? i żadnego słowa wyjaśnienia,to jakby krzyknąć wszystkim"mam na was wyjebane głupi ludzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widze ze ostra to na
nie chodzi tu o maile. niby wyslalas swoja koelzanke zeby sie spotkaly. i co? i wlasnie nic. nie napisalas...........i nie chcesz napisac......... wena tworcza sie skonczyla 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellaio
ja bym chciała namiary na nią,odłożyłam ubrania i kasę na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3sss
a był ktoś tam w ogóle i sprawdził czy tam jest na serio bieda?same e-maile to nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ona teraz nic od was nie chce , to chyba jasne :D Wysłałam , spotkały się. A wy tu siedzicie jak hieny i szukacie sensacji :O Idę stąd jak ktoś chce pomóc naprawdę ma mojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0bhgdc55
no właśnie,była tam ta znajoma ostrej siostry?dlaczego nic nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widze ze ostra to na
ostra- wydawalo mi sie ze jestes spoko,ale pograzylas sie na tym topiku...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widze ze ostra to na
0bhgdc55 no właśnie,była tam ta znajoma ostrej siostry?dlaczego nic nie pisze? juz nie chce jej sie wymyslac, chyba chce skonczyc ten topik i nie wie czy lepiej napisac- ze tak Biedna mama jest biedna ,czy moze wcale nie jest biedna i tylko rpzyszla i przeprosila, uderzyla sie 3 razy w klatke wymawiajc@ moja wina,moja wina,moja bardzo wielka wina;; i Pani aneta dala jej rozgrzeszenie i powiedziala zeby tak wiecej nie robic, czy moze ze biedna Mama znowu nie przyszla ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tako9pips
dziwne jest to,ze nabrała wody w usta,możliwe że ta baba ją omamiła i nie tylko ją,pewnie dały jej kasę i im wstyd że są naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczasta
może pani Aneta poszła do parku i spotkała tam pana w starszym wieku który prosił ją o przemilczenie tematu albo jakąś kobite w średnim wieku ...nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2msdn
świetny pomysł:można było się zabawić i jeszcze parę zł zarobić banda gówniarzy a teraz wszystkim ubliża że hieny żądne sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widze ze ostra to na
ja moge jeszcze dodac wersje: Pani Aneta doslwonie 10 minut przed umowionym spotkaniem dostaala telefon ,ze jej cireczka spadla ze schodwo o zlamala sobie reke,wiec musiala szybko biec do szpitala i zapomniala poinformowac biednaMame ,ze nie ebdzie jej na spotkaniu, BiednaMama bedzie teraz wkurzona i stweirdzi ,ze robia z nia debila i ona juz nie cche sie z nikim spotkac, bo sie naczekala na Pania Anete 30min w parku a ona nie przyszla! i takim sposobem nikt sie nie dowie czy biednaMama jest biedna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz xyz zyx
jestecie popierdolece!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +zamieninnicza+
Ostra pierwsza na tym topie oczerniła Biedną Mamę, podała przykłady oszustwa, chciała kasę odzyskać, juz zapieprzała na motorze do Łodzi :O a teraz umie tylko się śmiać, wystawiać język i nazywać ludzi hienami, chociaż sama szukała sensacji.Żero wyjaśnień dotyczących niejakiej koleżanki Anety.Bezczelna dziewucha i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znuuuudzona
a po jaki ch...j CI wyjasnienia??????????????? Brałaś w tym udział??????????? Pomogłaś cos tej biednej mamie a może jej cos wysłałaś????????????????? bo nie kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellaio
ja chcę wysłac jedzenie i ubranka,a ostra podała swój e-mail.Po co mi e-mail ostrej?ja chcę namiary na biedną mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motzny und dopry
Serial. Bawcie sie dopsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednaMama2323233
Ostatni mój post bo czytam i widze ze niewinnym osobą dostaje sie za mnie , OstraSiostra to OstraSiostra , PaniAneta to Pani Aneta a ja to ja i nie musicie miec ku temu żadnych ale to żadnych wątpliwości , dziękuej za wszytskie chęci ale ja już nic od niekogo nie przyjme już wiem jak sie kierować i co robić żeby swojemu dziekcu sama pomóc , są dzieci chore , są dzieci z patologicznych rodzin pomagajcie tam gdzie ejst blisko gdzie widzicie na własne oczy że pomoc sie brzyda , mój błąd naprawie sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellaio
przestań biedna mamo się katować tak,nie ma sensu.każdy w życiu kiedyś skłamał,chciałaś dla dziecka,to nie przestępstwo.napisz chociaż czy kupiłaś buty synkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednaMama2323233
kupiłam :))) Więc ma już to czego potrzebowaliśmy i nie trzeba nam naprawdę nic więcej....ahh i jeszcze dziękuje derektore za mleko bo gdzieś mi sie zapodział mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellaio
to ja się bardzo cieszę i teraz mogę spać spokojnie.Pogodziłaś się z mężem?powiedz mu,że każdy w życiu popełnia błędy a Ty zrobiłaś to dla dziecka i szkoda żeby Wasz związek się przez to rozpadł,ludzie gorsze rzeczy robią z braku pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednaMama2323233
y zgoda bym to nie nazwała bo to honorowy człowiek , ale jest "normlanie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellaio
to dobrze i miło że honorowy,wiem coś o tym,mój też honorowy,wolałby z głodu paść niż coś wziąć od kogoś,nie pozwala mi nawet ubrań od siostry mojej własnej brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna mamo- jeśli to wszystko to nie prowokacja to życzę Ci szcześcia, abyś pokonywała wszelkie trudności oraz żeby ani Tobie ani dziecku już nigdy niczego nie brakował!:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellaio
a pracę znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy już spokój biedna mamie nakitowała ,podała konto a później sie zestrachała , z rodziną sie pokłóciła, dziecko sie stresuje,pewnie po nocach nie spała :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednaMama2323233
aliksandro :))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×