Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstyd_mi

wstyd mi dziewica 27

Polecane posty

Gość wstyd_mi

Witam wszystkich ! wiem ,że pewnie zaraz ktoś mnie zjedzie z góry na dół, ale mam 27 lat jestem dziewicą i mam z tym nie lada problem. Własnie spotkalam kogos komu ufam,z kim chciałabym się kochać, kto mnie strasznie podnieca . Sęk w tym ,że jestem dziewicą, boję się jak on na to zareaguje tzn na to ze nie mam ŻADNEGO ale to ŻADNEGO doświadczenia,bo to że jestem dziewicą już mu powiedziałam.Myślę ,że on nie do końca mi w to wierzy(bo niby zwracam uwagę mężczyzn,w ogólnem pojęciu jestem raczej ładna) a ja nie mam pojęcia jak się zabrać do tego seksu!!!jest mi strasznie wstyd. Druga sprawa strasznie się krępuję, bo moj organizm dziwnie na niego reaguje-gdy się przytulamy i całujemy jestem chyba za bardzo podniecona - do tego stopnia że jest "tam" tak mokro że ,musze wyjchodzić do toalety i zmieniać wkładkę! związane jest to zapewne z tym, że jeszcze nigdy się nie kochałam i żyłam tyle lat w abstynencji. Doświadczeni - pomóżcie proszę jak ten wstyd pokonać, co zrobić zeby nie wyjśc na taką ciapę niezdarną i jak powstrzymać tą nadmierną wilgotność w pochwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawcauuu
Nie dawaj mu sie dotykac, najlepiej odsun go od siebie, nie pozwalaj mu wkladac reki pod bluzke, graj niedostepna. Wtedy nieprzyjemny problem zniknie, bo podniecenie opadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca temete
Co ty opowiadasz - właśnie wtedy będzie się nakręcała jeszcze bardziej. Poza tym np. ja bardzo lubię takie bardzo wilgotne szpareczki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dertaxx
Dziewica to zadne wstyd a raczej duma. Dziewictwo zostaw dla jedynej chlopaka z milosci. Sama zdecydujesz. Nikt ci nie pomoze. A doswiadczenia ci niepotrzebne bo nie wiele masz do roboty. To facet musi wiedziec co i jak robic. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed wszystkim musisz siebie zaakceptować że jesteś kobietą Jak każda normalna kobieta nie wstydzi się swej seksualności bo to jest potrzebne do podniecenia partnera ta wilgoć jest oznaką że reagujesz prawidłowo na seksualne poczynania faceta i jego to podnieca jak was sztywność penisa. Jesteś w takim wieku że nie możesz tłumić swoich reakcji seksualnych bo to źle wpływa na twoją psychikę jako dojrzałej kobiety Wstyd jest spowodowany nieprawidłowym wychowaniem i musisz to zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd_mi
Ale on tez nie wie jak zabardzo postepowac z dziewicami. Mowi, ze wczesniej mial bardzo duzo kobiet, ale dziewicy nie. Po piersiach mnie nie dotyka, zreszta bym mu nie pozwolila nawet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd_ci
normalny facet to sie z takiego stanu rzeczy ucieszy dziewczyno raz, ze sie szanujesz, dwa, ze tak na ciebie dziala twoj organizm reaguje tak jak powinien wiec do dziela ;) a normalnego faceta to tylko nakreci jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd_ci
i dokladnie jak doradca mowi, powinnas sie z tego cieszyc i tym cieszyc, a nie sie tego wstydzic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie tym przejmujesz że jesteś dziewicą Traktuj to normalnie jak masz potrzebę kochania się to sie kochaj a samo będzie wynikło z zaspokojenia twoich potrzeb Nie rób z seksu jakiegoś teatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
DZIEWICTWA SIĘ WSTYDZISZ? KURWA CO TO ZA CZASY, ŻE CZŁOWIEK WSTYDZI SIĘ CNOTY! JA CIEBIE PODZIWIAM, ŻE W TYM PATOLOGICZNYM I ZGNIŁYM SWIECIE WYTRWAŁAS TAK DŁUGO! A GOŚĆ CO SIĘ MU ODDASZ BĘDZIE W NIEBO WZIETY! UWIERZ MI! FACECI LUBIA DZIEWICE... JA NIESTEY SAM NA TAKĄ NIE TRAFIŁEM :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd_mi
Powiedzialam mu juz, ze nie zycze sobie aby mnie dotykal po piersiach, bo jestem jeszcze do tego nei przygotowana. Jestesmy razem juz 4 miesiace, jest to jak do tej pory moj najdluzszy zwiazek. Chcialabym miec swoj pierwszy raz juz za soba, ale z drugiej strony nei pojde do lozka z pierwszym lepszym, ale jak juz to ze swoim przyszlym mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzaj za bardzo
bo zepsujesz prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peezda
Nic się nie bój. To nie mydło, nie wymydli się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd_ci?
Faceci lubia dziewice? skad to wytrzasles, to nie sredniowiecze, zeby normalny czlowiek szukal dziewicy. Kazdy normalny facet ucieka od dziewic, bo z nimi nic innego, jak tylko same klopoty, jesli chodzi o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
idź zatem na róg ulicy i sie puść z kilkoma facetami to nabierzesz doświadczenia i po problemie. to nie bedzie sredniowiecze tylko nowoczesne, XXI wieczne kurestwo pierwszej klasy! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od lekarza taką radę usłysza
no tak, bo ci "normalni" faceci to chcą sobie wyłącznie pociupciać bez zobowiązać i pryskać do innej. A za taką dziewicę to jednak jakaś odpowiedzialność jest. Więc ja wolę tych "nienormalnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd_ci?
A dlaczego wczesniej nie stracilas dziewictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd_mi
Nie bylam do straty dziewictwa przygotowana. Mam taki charakter, ze mezczyzni sie mnie boją. Czuje sie samodzielna i niezalezna, a facetom taki stan u kobiet niezbyt odpowiada. Nie toleruje takich swiat jak Dzien kobiet, Walentynki, sa to dla mnie za bardzo komercyjne swieta. Nie wiem co to jest milosc, bo nie kochalam nigdy, tego obecnego rowniez nie kocham. Pomimo tego, czuje przy nim jednak podniecenie. Boje sie, ze jezeli by do czegos doszlo, to strace szacunek do siebie i to jest chyba silniejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd_mi
ktoś bezczelnie sie podszywa , to jest moj drugi post nie wstydze sie tego ze jestem dziewica wstydze sie bardziej tego niedoswiadczenia...i tej wilgotnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd_mi
Pomimo tego, powyzej wszystko sie zgadza, strzal w dziesiatke dla podszywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd_mi
wczesniej w nikim sie nie zakochalam tak naprawde dlatego tak pozno zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×