Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość $$$*

Gdzie mozna kupić tanie ubrania w internecie?

Polecane posty

Gość $$$*

Zalezy mi głównie na młodzieżowych sukienkach, w większych rozmiarach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIesz co, fajne, markowe (Diesel, DKNY) ubrania w bardzo przyzwoitej cenie można znaleźć na Stilago.pl - to luksusowy klub zakupowy. Zarejestrowani mogą kupować na wyprzedażach nawet do 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksa
Ubrania znanych marek można dostać w fajnej cenie w PRIVORE. Teraz np. są męskie koszule D&G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka z sąsiedztwa
spróbuj może na zakupach grupowych, ostatnio pojawiają sie oferty z ciuchami markowe też były, mieli coś i dla facetów i dla kobitek. na sukienki też się kiedyś natknęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję ubrania u znajomej która handluje ciuchami włoskimi i tureckimi . ma swój sklep stacjonarny ale dowiedziałam się że od niedawna zaczęla sprzedawać też na allegro. obawiałam się zakupu ubrań typu made in tyrkey bo wiele się na ich temat naczytałam i nie byly to zbyt pochlebne opinie, ale na własnej skórze sie przekonałam że jeśli tylko stosuje się do zaleceń na metce ( mam tu na myśli pranie, prasowanie itp) to nic się z ciuchami nie dzieje, a za niewielkie pieniądze można sie naprawdę fajnie ubraź, ja mam już połowę szafy i niej właśnie kupioną a niektóre ubrania po kilka lat i nadal wyglądają dobrze, także z czystym sumieniem mogę polecić. mam Jej FP Panterabutik pewnie na allegro ma ten sam login pozdrawiam i zachęcam to looknięcia choćby z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allegro, szafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep internetowy topsecret, ale outlet - bardzo niskie ceny i spory wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o allegro już kilka osób pisało, a jesli ktoś woli polowanie na promocje w sklepach internetowych to polecam bezpłatne monitorowanie cen ze spyllo.pl. nasz upatrzony i upragniony produkt, a raczej link z nim - wklejamy i ustawiamy monit. a potem... czekamy az przyjdzie nam powiadomienie o zmianie ceny i... kupujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcząca z kilogramami
o fajna opcja, nie słyszałam, szkoda, mogłam trochę oszczędzić ;) a z allegro polecam http://jocker.na.allegro.pl/, różne rozmiary, a fajne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)najlepiej to sie tym nie przejmowac i na zakupy se fajne jakies isc i moze wtedy wszystko sie ulozy 222 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczka zapałek
Można na aukcjach, albo szukać zniżek, albo znaleźć tanie sklepy. Ja często kupuje np na fasardi. Ale to chyba dość popularny i znany sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkanelka
też słyszałam o toproom może ktoś sie wypowiedzieć na ten temat, podobają mi się tam ciuszki ale chciałabym wiedzieć jak wygląda sprawa z zamówieniem, samą wysyłką itp ? ktoś coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zulandi.eu maja bardzo ciekawe propozycje markowych ciuchow na start tez daja bon na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo wygodny jest portal e-candy.pl. Gromadzą w jednym miejscu oferty z wielu różnych sklepów internetowych. Można tutaj znaleźć ubrania, buty, książki, kosmetyki, wyroby do domu, zabawki i mnóstwo innych grup asortymentowych. Mają też program partnerski, który pozwala zarabiać na polecaniu produktów znajomym na FB czy przez mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaaanka
Ostatnio mignął mi jakiś sklep internetowy e-streetowy, mają fajne ciuchu w spoko cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
ja z kolei znalazłam w sieci zniżi na zakupy w ansewa.com, musiałąm tylko sciagnąć aplikację veroni style. internet wykorzystuję włąśnie do szukania zniżek na zaku ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dokładnie dal Ciebie znaczy młodzieżowe? :) Bardziej na impreze czy na co dzień. Myślę, że każda kobietka w swojej szafie powinna mieć też trochę bardziej klasyczne kroje nadające się na każdą okazję. Przejrzyj sobie ofertę, szczególnie kolekcję zimową, od www.ankarfashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie oblukać stronę www.dropka.pl Sprzedaż online z bardzo fajnymi promocjami. Sam tutaj ustrzeliłem sobie tanio portfel ze skóry bydlęcej Sammonsa i naprawdę sprawuje się bardzo dobrze. Solidna skórka a nie jakaś imitacja. Wysyłka szybka, portfel elegancko opakowany w oryginalne pudełko. Nie było problemu żeby się skontaktować z obsługą, cały czas miałem info na mailu co do mojego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakupowaAnia
Popatrz na www.diapre.pl Markowe sukienki mają po 65zł , spódnice po 45zł. Jak dlamnie za markowe ciuchy to mega okazja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym polecała sklep online na www.internetowy-sklep.net . Duży wybór, można u nich dostać praktycznie wszystko jeśli chodzi o modę – od zegarków, przez obuwie, po kurtki. Ja sobie wynalazłam u nich sneakersy Lacoste, do chodzenia na co dzień. Raz, że takich wzorów jak oni mają to się w sklepach stacjonarnych raczej nie znajdzie, a dwa, że cenowo wyszło wyjątkowo korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odwiedzić ten link https://www.karko.pl/ Znajdzeicie tutaj szczególnie dużo fajnych rzeczy w rozm.XXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyska79
Na schaffashoes są teraz duże promocje na markowe cichy łapcie póki jest dostępna :D ja już zamówiłam kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz kupić ubrania w rozsądnej cenie to sprawdzaj sobie na kuponiarnia.pl gdzie masz obecnie promocje itd. :) ja w ten sposób sporo zaoszczędziłam, bo regularne ceny w niektórych sklepach przyprawiają czasem o zawrót głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych lepszych i nowych platform handlowych to Aligato. Już mam trochę wygenerowanych zysków i kosztowo wychodzi rewelacyjnie. Ruch coraz większy. Większość popularnych kategorii sprzedaży jest. Za konto nic nie płacę. Wszystko działa czytelnie. Poza tym już na etapie wyszukiwania produktu potencjalny klient widzi ogólne oceny sprzedawcy, więc nie tracisz czasu na klikanie w okienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×