Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiss Me

Juz nie wiem co zrobić z chłopakiem ???

Polecane posty

Gość tadziu,,,,,,,,,,,
laskie po sexie mósi boleć cipa wtedy jest zaspokojona i nie myśli że była zgwałcona tylko dobrze wydupczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiok-ogólnie nie mogę narzekać na niego jesli chodzi o inne sprawy,myslimy podobnie i naprawdę się stara.Znamy się dłużej ale parą jesteśmy od 3 miesięcy.Ogólnie jest to dobry chłopak,wspiera mnie i stara zrozumieć ale jednak jesli chodzi o te rzeczy potrafi być bardzo namolny,ciekawski a to rani bo przez to jak się zachowuje mam znów coraz większe kompleksy i czuję się nie jak kobieta,która może kochac i być kochana tylko jako jakiś wybrakowany towar.Ktoś kto jest w jakimś stopniu "ułomny"i nie zasługuje na miłość..że go unieszczęsliwię albo że niby będziemy razem ale w łózku będzie porażka i albo będzie się ze mnie w myslach śmiał albo wkurzał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na kafe
ale zapytalam , czy ty uwazasz sie za jakiegoś ogiera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na kafe
do "tadzia" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziu,,,,,,,,,,,
bo jesteś wybrakowana :D bo nie chcesz chuja w piżdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziu,,,,,,,,,,,
tak lubie grupowy sex to jestem ogierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na kafe
a twoje koleżanki to same szmaty :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziu,,,,,,,,,,,
a brałem udział w biciu rekordu sexualnego a wy wieczne narzekaciei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na kafe
tak tak... czym sie jeszcze pochwalisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziu,,,,,,,,,,,
każdą koleżanke przeleciałem a one mnie i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na kafe
czyli one szmaty - a ty szmaciaż :D ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziu,,,,,,,,,,,
:D ważne że jest rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na kafe
dobra koncze te naszą śmieszną rozmowe.. lece narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ja bylam molestowana pzez duzo lat, przez mojego wujka. Hmmm, na poacztku mialam tam jakies problemy, znaczy wstydzilam sie swojego ciala, potem cos tam czasami mi sie przypominalo podczas. Ale odkad mieszkamy na swoim z narzeczonym wszystko jest super. Niczego juz nie wspominam, nie placze, zdarza sie raz na jakis czas, czyli cholernie zadko. Nie mam juz komleksów, lubie nasza nagosc i jest super ;) Mysle ze dasz rady... Wydaje mi sie ze poprostu zbyt duzo o tym myslisz. Zreszta ja wczesniej niz ty zaczelam wspólczyc z moim narzeczonym, wiec moze tez sam fakt ze bylam mloda to mnie sex zaczal bardzo krecic i dlatego nie bylo az takich komplikacji. Zreszta niewiem jak tam stosunki u Ciebie w rodzinie. Mi za bardzo nikt nie pomógl, nie stali po mojej stronie. I zona tego wujka urodzila mu 2 lata temu córeczke. :o :o mimo tego dalam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziu,,,,,,,,,,,
na kutaska lecisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziu,,,,,,,,,,,
krówka była dobrze wydupczona i nie ma jakiś głupich kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziu,,,,,,,,,,,
wujek to byk i było wskocz na byka jak reklama penigry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle tez ze musisz znalesc tego jedynego, a nie namolnego chlopaka który sie non stop domaga sexu. Mój narzeczony wiedzial o mojej sytuacji od poczatku, bo byl moim przyjacielem z neta, ale potem jednak sie okazalo ze sie spotkalismy, i poprostu sie zakochalismy. Nigdy nie dopytywal w chamski sposób o nic, ale zawsze byl otwarty na to bym sie wyzalila. A zawsze jak widzial po mnie ze niechce to poprostu dawal spokój i mnie przytulal. :) Kocham go ponad wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziu,,,,,,,,,,,
co za pasztet ta krówka przez neta szukać kogoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka a czy Twój narzeczony Cię namawiał to seksu,ciagle gadał jak jest fajnie się kochać się bez ograniczej i nie rozumie,że nie lubię seksu w wannie na przykład albo dlaczego nie lubię takich pozycji przecież sa świetne a czemu to a czemu tamto?I że on miał kilka dziewczyn,które lubiły tak a tak?Że w aucie,w jeziorku itp? Bo on niby rozumie i piękne gadki a póxniej jakby miał pretensje i wielkie zdziwienie jak mu powiem,że nie lubię albo żeby się tak nie dopytywał to zaraz mówi,że to niby żarty i droczenie..Taaa jasne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziu,,,,,,,,,,,
krówka a jakiego penisa ma byk podaj rozmiar:D bo sie nie skarżysz na wujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie sklada ze nie szukalam nikogo, poprostu tak wyszlo. A pozatym pasztetem nie jestem tylko dziewczyna. :) Tadziu, napisz z czarnego nicka i dawaj fote, jakis to ty piekny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytrytrytyy
jak chlopak w tym wieku moze cos zrozumiec?on jest jeszcze niedojrzaly,glupi,i dziki,tacy sa 20 latkowie,gdyby to byl dojrzaly facet napewno by cie zrozumial i wspieral,dal by ci czas na to zebys sie przemogla i zaakceptowala siebie,ale tylko taki ktory naprawde bedzie cie kochal i naprawde bedzie mu zalezalo na tobie,powinnas isc tez do psychologa na jakas terapie,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziu,,,,,,,,,,,
krówka niech skuma z kiss me wujka i byk ją zaspokoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziu,,,,,,,,,,,
nara nie do ruchane babska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest dla ciebie za młody. Hormony mu buzują i ci nie pomoże. Ty musisz zmienić swoją psychikę. To co cię spotkało to przeszłość. To nie seks jest zły tylko niektórzy ludzie. Wyobraź sobie, że bardzo lubisz ciasto z galaretką i ze śliwkami. Delektujesz się jedząc kawałek takiego pysznego, swieżego ciasta. Ale jeżeli przyjdzie ktoś i będzie ci te ciasto na siłę wciskał do buzi, zadając ból, kiedy nie będziesz chciała tak, kiedy będzie już cię mdliło, to możesz znienawidzieć ciasto. Czy ono przestanie być smaczne? nie. Połaczysz z nim nieprzyjemne zdarzenie. Traktuj tamto jako epizod. Coś co minęło i nie wróci. Inny człowiek nie musi się tak do ciebie odnosić. Naucz się delektować na nowo smakiem ciasta. Gwałty, pobicia, rozboje, zdarzają się raz w życiu większości z nas. NIe można tego długo pielęgnować w psychice, bo ci się utworzą w mózgu takie połączenia nerwowe, że ci się to utrwali. Męzczyźni po napadzie dają sobie radę w ten sposób, że gromadzą w sobie nienawiść do sprawcy i obmyslaja plan zemsty, albo działań na pszyszłość, a potem im po prostu przechodzi. NIgdy nie rób z siebie ofiary i się nie dołuj. Traktuj to jako coś co było nieprzyjemne, ale idzie się dalej silniejszym. Stopniowo naucz się pozytywnie do siebie i swojego ciała odnosić. Patrz na pozytywne aspekty, tego, że masz się do kogo przytulić, a kim pośmiać, jest ktoś bliski. Naucz się na nowo dotyku, zaczynając od pieszczot palcami dłoni, od przytulania, potem od pocałunków szyji i masażu ranion i karku. Spójż w lustro i polub swoje ciało. Czasem w wyobraźni przypomnisz sobie gwałt,ale nie identyfikuj go z seksem, nie emocjonuj się tym. Podejdź do tego jak do ogladanego filmu. Powiedz sobie, jestem silna, zaczynam nowe życie. Jeśli bedziesz sobie mówić nie potrafię, to postawisz się w pozycji ofiary. Nawet mistrzowie świata czasem przegrywają i ponosza porażkę. To nie znaczy, że sa ofiarami i zawsze będą przegrywać. Gwałt to przeszłośc i takim go pozostaw. Nie łacz wspomnień z emocjami, nowym mężczyzną, czy seksem. Świat ma ci wiele dobrego do zaoferowania i po woli zacznij z tego korzystać. Najważniejsze dto nastawić pozytrywnie psychikę. Kidy męszczyzna cię gładzi, nastaw psychikę, że to jest przyjemne, odprężające i miłe, rozluźnij się uspokój oddech i skoncentruj się na odbieraniu przyjemności z dotyku. Nuczsię auto sugestii i pozytywnego nastawiania psychiki. To najlepszy sposób,m żeby się z tym pogodzić i żyć normalnie dalej. Zostaw gwałt w przeszłości i nie męcz psychiki. Tego już nie ma, już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesor-dzięki. jednak żeby on rozumiał,że ja potrzebuję czasu,musze się z nim oswajać,pomału odkrywać przyjemnośc a nie mówię mu,że teraz nie chcę może z czasem,że chcę się przełamać a on na to drązy temat,zaraz ale dlaczego po co? skoro to przyjemne,że nie ma powodu abym się wstydziła czy nie chciała i takie tam?A to boli...Powinien wtedy dać spokój a nie wykład jakie to przyjemne albo,że przeciez byłym było fajnie to i ja mam lubic i ma mi być przyjemnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×