Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niegazowany87

Gdzie i co? Pomocy!

Polecane posty

Gość niegazowany87

Siema, potrzebuje porady moich drogich Forumowiczów, a przede wszystkim Forumowiczki. Otóż 3 mies. temu poznałem dziewczynę 5 lat młodszą (18, ja 23) która mieszka 60 km ode mnie (nie posiadam niestety auta, dojazd dość kłopotliwy bo ok 1:30 h w 1 strone). Poznalismy sie na kursie angielskiego i od lipca br. często siedzimy razem na gadu i jest bardzo przyjemnie. Bylismy razem w kilku miejscach tj. kino/zoo/centrum handlowe. I teraz nadchodzi problem - przypuszczam, że jej się podobam, ale nigdy nie całowałem dziewczyny i jej też to powiedziałem. Kilka tygodni temu zaproponowałem jej bycie razem - powiedziała, że to za wcześnie, ale wydaje mi się że pozytywnie przyjęła to pytanie. Co lubi? Powiedziała mi, że sama tego nie wie, ponieważ większość czasu spędza na czytaniu książek/oglądaniu tv/filmów/spędzaniu czasu z ziomkami/nauce. Jej typ to romantyczna grzeczna dziewczynka, z zaniżoną samooceną, ale jest inteligentna i ma dużą wiedzę na różne tematy i podoba mi się z wyglądu. Nie wiem co mam z nią teraz zrobić, spotkamy się jutro, ale nie jeszcze pomysłu co mógłbym z nią zrobić. Nie wiem, czy to jest czas na to żebym ją pocałował, ani nie wiem gdzie mógłbym to zrobić - spotkamy się w Warszawie, więc tutaj jest dość szerokie pole do popisu, ale ja i tak nie mam pojęcia gdzie ją zabrać. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×