Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pcos1984

10.10.2010 Początek diety !!!!!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny dziś mi dzień minął bardzo dobrze,choć może troche za mało zjadłam na śniadanie nie dałam rady nic zjeść tak samo na 2 śniadanie, na obiad zjadłam kawałek pieczonego mięsa i do tego sałata lodowa z jogurten naturalnym no i na kolacje zjadłam kanapkę razowca z hudą szyneczka i 200g jogurtu naturalnego. Ale najbardziej jestem dumna z tego ze zaczełam ćwiczyć zrobiłam sporo brzuszków.przysiadów skakałam na skakance a więc ćwiczyłam ponad godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 1130 kcal, spacer, duzo ruchu w domciu i 35 minut rowerka stacjonarnego :) Co do cwieczeń to ja tylko jezdze na rowerku, ale za to codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawzieta gratulacje ze zaczełac cwiczyc :) Madzikkkk witaj !!!!! 3 kilo to pójda Ci bardzo szybciutko :) Powodzenia ! A z Cwiczeń na uda moge CI polecic agrafke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatkaa
Madzikkkk polecam Ci na smukłe uda ćwiczenie, które polega na tym, że na pół leżącą siedzisz nogi masz ugięte w kolanach. podnosisz je do góry i odkładasz na 3. Powino Ci pomóc:) Cieszę się, że jest nas coraz więcej :) Nie jestem na konkretnej diecie ale jem mniej niż zwykle, i tak jak wcześniej napisałam staram się jeść mnie słodyczy i jak narazie mi się udaje :D przede wszystkim dużo się ruszam. pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki za powodzenie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny życzę kolejnego udanego dnia w Naszych postanowieniach:-)Ja po wczorajszych ćwiczeniach ledwo się ruszam jak zwykle przesadziłam bolą mnie nawet te mieśnie o których nie miałam pojęcia,ale tak to ze mna jest jak nic nie robie to noc a jak już dopadnę do ćwiczeń to przestać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zawzieta no tak czasem jest ze jak nic nierobimy to nic a jak zaczniemy to chcemy wszystko naraz :):):) Ja jestem po śniadanku, i lece gotowac obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecam ksiazke ,,plan wyplukiwania tluszczu,,jest super i sa efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatkaa
Pcos1984 dziękuję:) xyzka a o czym jest ta ksiązka? i ile ona kosztuje? Trzymam kciuki za nas wszystkie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka nie ma za co :) Jak WAM idzie dziewczyny ????????? U mnie zeszla woda itd i 3 kilo mniej po 10 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wczoraj poległam.... Byłam tylko na spacerze ponad 1h ale nic poza tym nie ćwiczyłam bo nie miałam czasu ale to nie jest najgorsze gdyż dostaliśmy zaproszenie na urodziny do szefa męża-a więc przez to zjadłam w domu tylko śniadanie jajecznica z dwóch białek jajka plaster szynki i do tego pół świeżej papryki czerwonej no i potem u szefa oczywiście tort trzeba było zjeść na szczęście nie był kremowy tylko biszkopt z truskawkami (zjadłam mały kawałek ) no i na 2 nie było nic lekkiego więc zjadłam udko kurczaka pieczone,łyżkę jakiejś sałatki majonezowej:-( i grzanka razowa..... Jestem na siebie wściekła....Dziś za to malutko zjem.. I dodam jeszcze że te ost jedzenie było już PO 19!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawzieta ale cały bilans dnia chyba nie wypadł najgorzej? Wazne ze dzisiaj juz bedzie lepiej i bez jedzonka na noc :) Wierze w CIEBIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatkaa
Pcos1984 zazdroszczę Ci że w ciągu 10 dni schudłaś 3 kilo, gratulacje:) Ja się boje jak narazie wejśc na wagę bo się mogę zniechęcić i zowu wrócić do swoich dawnych nawyków a tego bym nie chciała. Zawzięta nie masz co być wściakła na siebie, nie jesz przecież codziennie tak więc spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny jak dało by radę to jestem bardzo chętna do was dołączyc,mam 24 latka 163cm i 59 kg chciałabym zrzucic jakies 5 kg utrzymują mi się już dośc chwile po dzidzi :) mam zamiar zdrowo się odżywiac bez spejalnej dietki i oczywiście cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka te 3 kilo to głównie woda ale i tak sie ciesze :P Ania 86 witaj i powodzenia! Lece na rowerek !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pcos1984 i naatkaa i dlatego było mi potrzebne te forum-w chwilach załamania mam na kogo liczyć i ktoś zawsze wesprze:-) Dziś na śniadanko zjadłam marchewkę tartą z cytryną z 2 śniadania zrezygnowałam a na obiad zjadłam pierś kurczaka smażoną na patelni grilowej(czyli bez tłuszczu:-) a na kolacje mam zamiar zjeść sałątkę owocową (mandarynka,jabłko wymieszane z 3łyżkami jogurtu nat) I dzisiaj sobie nie odpuściłam ćwiczyłam ponad godzinę siódme poty wylałam z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to topik o odchudzaniu Pań co mają pco? Jeśli tak, to melduję się na pokładzie, bo tego mi brakowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj PCO MAM :) Ja tez walcze z tą choroba, a dietka przy tym wazna !!!!!!! Razem damy radę !!!!!!!! Ile masz do zbicia ??????? U mnie dzisiaj tylko 1010 kcal bo boli mnie zoładek i nie dałam rady wiecej zjeść... :( Rowerek: 35 minutek Zawzieta to super ze tyle cwiczyłas :) Jezleli moge Ci cos polecic to nie jedz owoców na noc, za duzo cukru. Ale to moja uwaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pco mam stosujesz dietke z zaleceniami dla osób z pcos ??? Jak CI idzie ???? DOBRANOC, ODEZWE SIE JUTRO !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana:) Ja waże 82 kilo przy 170 cm wzrostu. Póki co leczę sie, aby dojść do siebie, jak wszystko się ureguluje, czyli za jakieś 6 miesięcy (jak BÓg da) będę się skupiła na ciąży. Bardzo mnie dołuje to nasze pcos, ale jestem dobrej myśli, bo Victoria Beckham też to ma i ma dzieciaczki. Mój endokrynolog polecił mi dietę o niskim IG i staram się ją stosować. Biorę diane 35 póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pco mam ja mam 168 wzrostu i tak jak widac na paseczku waga w tej chwili 86,6 kg :( Juz ubyło troszke ale musze jeszcze obnizyc Bmi. Ja juz sie staram o dzidziusia. Ja brałam Diane-35 rok czasu, potem przerwa, starania, znowu poblokowane jajniki, potem Yamsin 3 miesiace, w iare było a teraz znowu przyblokowały mi sie jajniki i biore juz Luteine na wywołanie @ i leki na zbicie cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Dawno sie nie odzywalam,u mnie waga powolutku idzie wdol.w tym tygodniu znowu kilo mniej.Troche malo,ale zawsze cos.Musze sie pilnowac przez weekend,bo maz lubi gotowac i niekoniecznie dietetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaano
w takim razie przyłaczam sie do odchudzajacych kobietek:)- wzrost 165, waga wyjsciowa 57 kg...pasowałoby 7 w dól...od jutra zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naatkaa ta ksiazka opisuje jak stracic zbedne centymetry a zarazem kilogramy,kupilam ja na alegro za 36zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki :) wiec od dziś biore sie ostro za siebie i jestem z wami.Jak narazie popijam kawkę,na śniadanko będzie kawałek makreli,potem jogurcik z otrębami,na obiadek jajecznica z odrobiną chudej szyneczki i kromeczką chlebka,kolacyjka szklanka mleczka i plaster sera żółtego .Teraz biorę się za sprzątanko wiec będzie to mała rozgrzewka przed cwiczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamanatalki to dobrze ze Waga Ci spada i jakos sie trzymasz ! Super ! Byle do przodu !!!!!!!! Onano powodzenia !!!!!!!!! Ania86 to trzymam kciuki bys miałą udany dzionek :) A tez serek żółty to niekoniecznie na noc jedz :P Ja juz po obiadku: maslanka naturalna 0,25 l ziemniaki 155 gram 2 jajeczka sadzone Za godzinke ide znowu na 35 minutek rowerka :) Pozdrawiam i dietkujcie rozsądnie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Wam dzisiaj idzie ???????? Ja akurat jestem po 30 minutach jazdy na rowerku stacjonarnym :) A teraz jem podwieczorek, mam nadzieje ze uda mi sie dzisiaj zamknąć dzien w 1200 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzisiejszy dzień minął mi nawet dobrze... Na śniadanko zjadłam jabłuszko obiad ryba pieczona w piekarniku i do tego brokuły na parze no i tylko jedno mam sobie do zarzucenia ponieważ pierwszy raz robiłam takie racuszki bo mąż poprosił i zjadłam jednego na spróbowanie czy są jadalne no iiiiii.....wyszły takie pyszne że zjadłam drugiego....oj ta pokusa. Ale ćwiczyłam ponad godzinkę i później poszłam na spacerek też na godzinkę:-) No i już nie bedę nic dziś jadła . Pozdrawiam Was kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×