Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia Mała:)

Jestem w ciazy,kiedy lekarz to potwierdzi??

Polecane posty

super bo nawet jakby byla ciaza pozamaciczna to bym miala jakies bóle plamienia czy cos i on powiedzial ze po prostu jest widocznie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko czy jak bym poszla jutro do przychodni do tej co hodze do lekarza i poprosila o pobranie krwi bo chce sparawdzic czy jestem w ciazy to czy one to zrobia?? czy musze miec skierowanie? bo nie wiem czy tam sie placi.bo jak chodze do lekarza to nie place

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze skierowaniem nie zapłacisz. żeby potwierdzić ciążę, wystarczy jedno badanie, ale żeby sprawdzić, czy się dobrze rozwija (a pewnie o to ci chodzi) należy badanie powtórzyć po 48 lub 72 godzinach - wtedy widać przyrost beta hcg. ja byłam prywatnie, płaciłam za jedno badanie 40 zł, ale wiem, że niektóre dziewczyny płaciły mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to się musisz dowiedzieć, czy w ogóle robią i czy trzeba mieć skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1988
Cześć dziewczyny bardzo proszę pomóżcie!!!!! Opiszę wszystko odpoczatku z mężem od 5 mies staramy sie o dzidziusia: 25.09. miałam miesiączkę, 10.10 robiłam test wyszedł negatywny Ale coś mnie tknęło i 02.11 zrobiłam znowu test bo miesiączki brak i jeszcze nieregularne Po zrobieniu testu wyszły dwie grube krechy jak nic ale wiem ze miałam 17.10 owulację Bardzo sie ucieszyłam Powiedziano mi SZYBKO DO GIN sama wiedziałam ze to jeszcze chyba za wczesnie ale poszłam a lekarka mi stwierdziła ciąże na 7 tydzień i że w pęcherzyku nic nie ma wiec to nie są dobre wiadomości bo może płód źle się rozwijać Myślę że źle obliczyła mi tygodnie Błagam napiszcie coś o tym jesteście doświadczone na pewno wiecej wiecie niz ja Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) po grzyba robiłaś test 10.10, w 15dc?? 2) skąd wiesz, że miałaś owulację? 3) wg OM jesteś w 7tc a lekarze tak liczą ciążę 4) wg owu to jakiś 6 tydzień, na pewno powinno być widać pęcherzyk, a może już serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do innego lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1988
10.10 robiłam test ot tak bo miałam nadzieje ze jednak jestem Po prostu bardzo pragniemy dziecka A myślę że owu na pewno miałam bo obserwowałam swoje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1988
a i pęcherzyk jest dość duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chyba robienie testu w połowie cyklu, przed owulacją, oznacza chyba, że z tą obserwacją cykli albo interpretacją coś ciężko..... Jeśli faktycznie owu była wtedy to może być za wcześnie. U mnie w 5t6d było widać mikro pulsującą kropeczkę, a to było równo miesiąc od owu. U ciebie wg rzekomych obserwacji jeszcze nawet miesiąc nie minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1911
Witam! Z moich wyliczeń wynika, że jestem w 7 tygodniu ciąży. 2 tygodnie temu zrobiłam test, od razu poszłam do mojej lekarki, nic niestety nie zobaczyła. Wczoraj poszłam do innego lekarza, pęcherzyk ciążowy już wyraźnie widać, niestety w środku nie widać zarodka ani serduszka :( Powiedział mi, że ciąża wygląda na 5 tydzień a nie 7 (mimo ze od daty poprzedniej miesiączki minęło 7), że mam się jeszcze nie martwić, bo być może przesunęła mi się owulacja i do zapłodnienia doszło później - dodam , że był to pierwszy cykl od odstawienia tabletek więc to chyba całkiem możliwe że coś się rozregulowało... Mam się zgłosić za 10 dni, martwię się bardzo, już bym tak bardzo chciała zobaczyć że wszystko jest w porządku, że serduszko bije. Objawy mam chyba całkiem normalne - jest mi ciągle niedobrze, lekko pobolewa mnie podbrzusze i jajniki, nie plamię - więc niby wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jeszcze nie byc widac. Poczekaj spokojnie a za 10 dni juz na bank bedziesz wiedziala. Mozesz sama zrobic bete z krwi raz i potem za dwa dni znow i zobaczyc czy przyrasta czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUDKIK
Witam, Ja miałam ostatni okres 02.01.2015 roku 16 stycznia byłam u ginekologa i mimo usg niczego nie potwierdził oprócz macicy i "czegoś" w środku. prosił żebym przyszła 23 stycznia ale kazał na siebie bardzo uważać i przygotował, że jeżeli będę krwawić i będę miała ból brzucha to mam się pilnie zgłosić do lekarza. Nie wiem co mam o tym sądzić bo robiłam test i mam jedna kreskę bardzo jasną, piersi mnie bolą i zaczynam wymiotować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Ostatnia miesiączkę miałam 15 kwietnia 2016. Dodam, że okres nigdy mi się nie spóźniał (cykl trwał przeważnie 27 dni). Okres powinnam dostać 12 maja ale nie dostałam i coś mi mówiło, że to może być ciąża, ponieważ kochałam się z mężem w mój najbardziej płodny dzień. Dnia 13 maja zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. (Kreska była dość blada), następny test zrobiłam 14 maja i kolejny 15 maja i wszystkie wyszły pozytywne. Okres spóźnia mi się juz 15 dzień, mam obolałe, obrzmiałe piersi i pojawiły się na nich żyłki. Z moich obliczeń wynika, że to 4 tydzień i jeden dzień. Wizytę do lekarza ustawiłam na wtorek czyli będzie to już 5 tydzień (4 tydzień i 5 dzień). *Czy lekarz juz coś zobaczy? *Czy zleci mi jakieś badania lub zrobi USG? *Czy któraś z Was miała kiedyś taka sytuacje, że 3 testy wyszły pozytywne, okres tyle czasu się spóźniał a jednak okazało się, że nie byłaś w ciąży? Bardzo proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mashii
Ja też dziś idę do lekarza, bo wyszły mi dwa testy pozytywne, dziś i wczoraj rano robiłam. Chciałam umówić się za kilka dni ale w rejestracji powiedziała, że nie ma możliwości, wyjątkowo dziś może mnie przyjąć. A licząć od miesiączki ja również powinnam być w 5 tygodniu. Ostatnią miesiączkę miałam 27 paź. No ale zobaczymy co mi powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia91s
Mashii i co Ci powiedział lekarz? Mam podobną sytuację, nie mogę się doczekać wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po radzicie coś

Byłam dziś u lekarza bo miałam dziwne silne krwawienie przez 1 dzień w listopadzie a przez kolejne 2 dni plamienia delikatne w grudniu nie miałam miesiączki zrobiłam test okazał się pozytywny gdy powiedziałam lekarzowi o tym to omijająco kazał mi się zgłosić za 2 tygodnie spowrotem ani mnie nie zbadał ani nie zrobił usg choć według kalendarzyku miesiaczkowego jestem 7-8 tydzień ciąży czy to normalne że lekarz mnie nie zbadał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×