Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość street

obrazona kobieta

Polecane posty

Gość street

Urazilem swoja kobitke ktora znam 4 miesiace wulgarnym tekstem,mianowicie wypytywala sie co tak dlugo mi schodzi w pracy rozliczajac z kazdych 5 minut wykrzyczalem ze tak dlugo bo sie z pieprz...jedna pania ktora pracuje dla mnie, oczywiscie przeprosilem i wytlumaczylem ze to bylo w nerwach, zrozumialem ze dziewczyna nie toleruje takiego zachowania,przeprosilem ,wytlumaczylem i zrozumialem ze zle zrobilem ,po 3 tygodniach problem jednak wrocil mimo tego ze bylo miedzy nami dobrze,pewnego dnia moja pani powiedzial albo ja albo twoj pracownik, powiedzialem ze to nie jej wina to moj pysk niewyparzony,ze ona nie jest winna ,jednak moja dziewczyna powiedziala powiedziales jej imie wiec musisz ja zwolnic ,ja powiedzialem ze nie mozna zwalniac ludzi za darmo,i to jest nie wporzadku, nie znam jej dlugo ,obawiam sie ze nawet jak ja zwolnie to za miesiac problem pojawi sie w innej postaci, co robic zwolnic dziewczyne z pracy za darmo,probowac rozmawiac nie dzwonie nie pisze nie nachodze ,ona rowniez twardo sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka..b
Sam sobie juz odpowiedziałeś na pytanie: jak zwolnisz pracownice to za mieisąc pojawi sie inny problem. Twoja partnerka jest chorobliwie zazdrosna. Jak zaczniesz jej ulegac i zwalniać niewinnych ludzi to do czego to doprowadzi? Jak ulegniesz z jednym, to ona zaraz znajdzier inny powód. Będziesz sie męczył i w końcu już nie będziesz wiedział, co w związku jest normalnym zachowaniem, a co nie. Przecież juz rozważasz niedorzeczny pomysł zwolnienia pracownicy. Za nic. Miałam zazdrosnego męża, sama się pogubiłam w tym, to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie...
z katarzynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość street
tak sie zaparla ,ze nie widzi innego rozwiazania,wiem ze mnie kocha ,tak mysle,ale co to za rozwiazanie mi tez zalezy niesamowicie na niej ale ona jest uparta i mimo ze cierpi chce postawic na swoim,sytuacje jest skomplikowana moj pracownik to siostra kolezanki ktorej wiele zawdzieczam zawsze mi pomagala i tak naprawde jest szczera przyjaciolka,a jej siostra dorabia na studia u mnie i jest nie winna ,uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdet5y667
ona cie kocha??????chyba zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak nie można,
za chwilę ta kobieta bedzie ci kazała zerwac kontakty z rodzina, ojcem i matką. Uciekaj facet jak najszybciej od kogoś tak zazdrosnego, zniszczy cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego faceta tez pracowala dziewczyna,ktora sie w nim kochala,nawet raz w cieply dzien sciagnela koszulke i pracowala w staniku ,a potem w tym stroju proponowala mu jakies kawki u siebie.odmowil.potem gdy pojawilam sie ja byla na mnie stasznie cieta,obrobila mi dupe przy wszystkich pracownikach,ale pracownica byla dobra.ja wiedzialam,ze jej kiedys odmowil,wiec nie jest zainteresowany.nigdy mu nie powiedzialam,ze ma ja zwolnic,ot co.potem poznala jakiegos fagasa i sama zmienila prace. dla mnie twoja dziewczyna jest niezrownowazona.tym razem musisz wytrzymac i postawic na swoim.inaczej zawsze bedziesz musial ustepowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba żartujesz, dobra koleżanka,szczera kobieta, wiele jej zawdzięczasz a teraz zastanawiasz się czy ją zwolnić bo tak chce dziewczyna, którą znasz 4miesiące? teraz ją kochasz, skąd wiesz co będzie w przyszłości a ta koleżanka z pracy raczej zadowolona nie będzie dłuższy okres, ta twoja dziewczyna nie jest warta tego o czym myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka miala tez takiego zazdrosnego chłopaka. Rozliczal ją z każdych 5 minut spóźnienia. dziewczyna stała w korku i wpadała w histerię, bo wiedziała, że za chwilę będzie awantura. W końcu, gdyb była na skraju nerwicy i załamania zerwała z nim, bo dłużej tak nie dawała rady. A twoja dziewczyna jest nie tylko skrajnie zazdrosna, ale równiez okrutna - dla niej zwolnic Bogu ducha winną kobiete, to pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruj sobie z tą dziewczyną. Czemu niewinna kobita ma cierpieć przez jakąś rozkapryszoną jędzę. (Sorry, ale inaczej Twojej dziewczyny nie potrafię nazwać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram alvię, każdy chce mieć pracę, jeśli jest do tego fajna i w fajnym towarzystwie to super a ona tak po prostu ją skreśla bo jej się coś przywidziało. ostatecznie nie żartuj sobie więcej z kolejnymi kobietami bo nie wątpie, że na tej się nie zakończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmopolitaneczka
nieciekawą masz dziewczynę - widac, że egoistka i w nierealnym świecie żyje, skoro ot tak każe zwolnić kogoś z pracy Psychiczna jakaś ;) A gdybyś ty gdzieś u kogoś pracował i ona KAZAŁAby ci się zwolnić, bo koleżanka na ciebie zerka to co zwolniłbyś się i stracił źródło utrzymania?? wspolczuje, uciekaj jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×