Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilka21

Problem z miesięcznym dzieckiem.

Polecane posty

Moja córcia za 4 dni koczy miesiąc i prawie wogóle nie śpi w dzień. Każda próba uspania jej kończy się tym iż mała jak się ją kładzie do łóżeczka od razu się budzi. CO zrobić żeby mała choć pare godzinek spała w dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bard8888888
Do wózka i na spacer!!! mój syn nigdy nie chciał spać w łóżeczku tylko w wózku na świeżym powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parappapa
no cóż, niektóre dzieci chyba tak mają. mojej siostry syn też nie chce spać w dzień. czasami usypianie go trwa 45 min. a on odłożony do łóżeczka potrafi spać 7 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parappapa
moja siostra też właśnie jak mały uśnie to od razu wkłada go do wózka i na spacer. tak śpi najlepiej. nawet 2 godziny, ale jak tylko się obudzi to maszeruje z nim od razu do domu bo jej syn nie lubi jeździć w wózku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja miała to samo. My przez jakieś 3 miesiące głównie wylegiwałyśmy się na łóżku i mała sobie cyca ssała i wtedy spała, a jak odchodziłam to się budziła, więc nie miałam za bardzo możliwości zrobić cokolwiek w domu. Ale wykorzystałam to na nadrobienie zaległości lekturowych i filmowych. Nie martw się - unormuje się jej to, a na razie musisz mtodą prób i błedów dojść do tego co zadziałą na twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tym problem. Mam jescze oprócz małej dwoje dzieci i jakoś nie moge sobie pozwolić na to żeby leżeć z małą cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego nawet nie usypiam daje jesc przebieram bawie sie chwilkę z nim in klade na boczek i sam zasypia sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to potowki
agata-to sie zmieni po szczepieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parappapa
dlaczego niby ma się zmienić po szczepieniach? mój syn też ładnie spał od zawsze ma 14 mies. i w nocy przesypia nawet 12 godzin bez pobudki i karmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×