Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muza30

Czy są tu mamy które odżywiają siebie i dziecko wg. Anny Ciesielskiej?

Polecane posty

Gość o kurka wodna
Moja siostra odżywia tak siebie i dziecko . Bardzo sobie chwali tą dietę .. Ja podchodzę do niej nieco sceptycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś czasu jestem atakowana przez moja mamę tym żywieniem no i jesli rzeczywiście dziecko mi wyjdzie z kataru samym jedzeniem wg. AC to zamierzam wprowadzic w zycie to jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurka wodna
Moje wychodzi z kataru , jak mu nasmaruje nogi maścią rozgrzewającą i położę w łóżku spać :D Nie wierze w cudotwórczą moc tej diety .. No i nie przekonuje mnie że malina zerwana z krzaka jest niezdrowa , albo świeże jabłko .... No i jest dość rygorystyczna .. No ale w sumie to zdrowsza niż tradycyjna kuchnia polska opierająca się na bigosach i schabowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurka wodna
http://www.niam.pl/artykuly/artykul/464-komponowanie_jadlospisu_zgodnego_z_teoria_pieciu_przemian?gclid=CPzoqKG-y6QCFdCFDgodcy98Qg To dieta opierająca się na filozofii . W sumie zdrowa ale np nie wolno pić wody , bo wyziębia organizm , surowych owoców , chyba jogurtów . Wszystko co nie jest gotowane wg pięciu przemian jest niezdrowe i bardzo szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owoce wg Ciesielskiej sa zdrowe, ale tylko te ktore sa w sezonie. Aczkolwiek nie mozna przesadac bo One nas wychładzają, a my potrzebujemy pokarmów rozgrzewających . Jutro spróbuje zrobic pierwszy raz rosół wołowy wg Ciesielskiej i zobaczymy jak mi wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bing bang
I co z tym rosołkiem?????:)udał sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×