Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość help me!

antyperspirant do wrażliwej skóry

Polecane posty

Gość help me!

poszukuję antyperspirantu, który nada się do wrażliwej skóry. zawsze po goleniu szczypią mnie pachy i i wychodzą mi krostki, a antyperspirant tylko pogarsza sprawę. wiadomo, że trzeba używać czegoś przeciw poceniu, ale czego? już nie mogę wytrzymać z tą szczypiącą skórą... co możecie mi poradzić? znacie jakieś dobre antyperspiranty, które nie podrażniają dodatkowo skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Ja używam rexony ale do wrażliwej skóry też dobry jest iwostin.Może coś z tego Ci pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta35,.,.
Ja uzywam Dove w sztyfcie i mimo iż mam uczulenie na wiekszość dezodorantow ten własnie jest tolerowany przez moją skórę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facebookholic
garnier, ale tylko INTENSIVE CARE (bo np ten turkusowy strasznie szczypie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBird
Ja również mam Dove. Miałam podobny problem jak opisałaś jednak ten antyperspirant poprawił sytuację, jest bardzo delikatny i nie podrażnia skóry pod pachami, tak więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roserose23
Też używam Dove. Nawet zaraz po goleniu. Nie szczypie, ani nie wyskakują krostki. Jest bardzo łagodny. Do tego chroni przed poceniem jak należy, więc jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help me!
Widzę, że większość poleca dove. A któryś konkretny rodzaj, bo jest ich dużo w drogeriach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byby
Zdecydowanie faworytem w takich dolegliwościach jest DEZODORANT ROLL-ON SENSITIVE z firmy POLLENA EVA. Bardzo delikatny, polecany szczególnie do wrażliwej skóry, nie uczula i nie podrażnia. Do tego doskonale chroni przed przykrym zapachem potu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta35,.,.
Dove w sztyfcie,nazwa "Original" ( ciemno niebieska zatyczka) dla mnie najlepszy i najłagodniejszy. Inne z tej samej seri czasami podrażniały. Ten u mnie sprawdził sie świetnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkkkta
Antyperspiranty AA są bardzo delikatne, nie podrażnią nawet bardzo podrażnionej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBird
Myślę, że z Dove wszystkie są tak samo łagodne więc wybierz taki, który będzie ci odpowiadał pod względem zapachu i rodzaju aplikatora. Ja akurat używam tego klasycznego original w kulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roserose23
Dokładnie. Obojętnie, który wybierzesz, będzie się sprawdzał nawet jeśli masz strasznie wrażliwe paszki ;) To tylko kwestia doboru aplikatora i zapachu. Ja używam go fresh grejpfutowego w sprayu. Ma orzeźwiający, taki energetyzujący zapach, który potrafi postawić na nogi rano. Uwielbiam kosmetyki o zapachu cytrusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci wypróbować kamień Ałun z kryształu, jak wpiszesz w necie to na pewno różne oferty wyskoczą. To specjalny kamień o właściwościach bakteriobójczych, dzięki temu w ogóle nie czuć potu, jest bardzo wydajny i idealny dla alergików. Sama długo nie wierzyłam, ale przekonali mnie znajomi z pracy i sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help me!
I myślicie, że aplikator antyperspirantu nie ma znaczenia przy tego typu podrażnieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roserose23
Raczej aplikator nie ma znaczenia, chodzi o skład antyperspirantu, a aplikator wybierasz taki, jaki Ci najbardziej pasuje. Ważne jest, żeby antyperspirant nie zawierał alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBird
Dokładnie, a antyperspiranty Dove nie mają alkoholu w składzie, za to mają krem nawilżający, dlatego uważam, że są najlepsze na wrażliwą skórę oraz podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help me!
Cieszy mnie, że Waszym zdaniem aplikator nie ma znaczenia, bo bałam się, że nie polecicie używać sztyftu czy kulki, które najbardziej lubię, bo bezpośrednio dotykają pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBird
Nie masz co się obawiać, że kulka albo sztyft będą nieodpowiednie. Największe znaczenie ma skład antyperspirantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help me!
No to super! W takim razie kupię sobie na próbę ten antyperspirant dove, który polecałyście, w sztyfcie i będę testować. Zobaczymy, czy u mnie też się sprawdzi. Mam nadzieję, że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roserose23
Pewnie, powinien Ci pomóc i wyeliminować Twoje problemy ze szczypiącymi, podrażnionymi pachami. Na początek spróbuj najlepiej tradycyjnego Dove original, a później możesz pokombinować z różnymi zapachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBird
Moim zdaniem nie ma znaczenia, którą wersję antyperspirantu się wybierze. Możesz kupić sobie od razu zapachowy z serii fresh, jeśli lubisz świeże i cytrusowe zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roserose23
Wiem, że te antyperspiranty są bardzo łagodne, ale mimo wszystko, jeżeli ktoś reaguje tak silnie alergicznie, to odradzałabym na początek eksperymentowanie. Im mniej dodatkowych substancji, tym lepiej. Jeśli przekona się, że wszystko ok, może spróbować z innymi zapachami, niż original :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBird
Iwostin, który wymieniłaś jest przeznaczony dla osób, które mają problem z nadmierną potliwością. Jest to silnie działający, drogi kosmetyk, dlatego chyba niezbyt dobrym pomysłem jest proponowanie go komuś, kto ma wrażliwą skórę i szuka czegoś łagodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help me!
Kierując się Waszymi poradami, kupiłam sobie w końcu antyperspirant dove, wybrałam ten podstawowy, z niebieską nakrętką, w sztyfcie. Na razie jestem zadowolona. Ma bardzo fajną, delikatnie kremową konsystencję. Mam nadzieję, że na dłuższą metę też się sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBird
Cieszę się, że Dove przypadł Ci do gustu :) Oprócz tego, że jest delikatny i skuteczny bardzo lubię jego zapach. Jest nienachalny i taki przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roserose23
Dove z niebieską nakrętką ma bardzo uniwersalny, klasyczny zapach, moim zdaniem o wiele lepsze są świeże, orzeźwiające zapachy z serii go fresh. Nie dość, że dodają od rana energii i pobudzają, to cały dzień czuję się rześko i świeżo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help me!
A mi tam się bardzo podoba zapach tego dove orginal. Jest taki delikatny, miły dla nosa, nie gryzie się z zapachem perfum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBird
W sumie zapach to już kwestia upodobań i każdy wybierze dla siebie co innego. Najważniejsze żeby antyperspirant spełniał swoje zadanie jak najlepiej i nie podrażniał skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta bercik
Krem kameliowy HB - to oczywiście krem, ale przy skórze wrażliwej efekt jest super, skóra jest wzmocniona, a skóra zaczerwieniona po prostu jest całkowicie inne, ładnie wygląda i właśnie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×