Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość help me!

antyperspirant do wrażliwej skóry

Polecane posty

Gość jajikulu
ziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka9090
Najlepiej zaufać firmom aptecznym- Flos-Lek ma b.dobry roll- nie podrażnia i nie pozostawia śladów na ubraniach + jest skuteczny i ma super cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata_83
Ja też jestem alergikiem i w zasadzie nie mogłam używać żadnego antyperspirantu, bo od razu dostawałam czerwonych plam :( . Poczytałam w internecie i dziewczyny ( ze skórą skłonną do alergii) bardzo zachwycały się antyperspirantem Dermedic - kupiłam, spróbowałam i powiem, tak miały rację :) Nie chcę tutaj robić reklamy, ale faktycznie ten antyperspirant faktycznie działa :) Mało tego ma bardzo neutralnych zapach i mogę go używać równocześnie z wodami perfumowanymi, które kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam ziaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szóstka1
To w kulce raczej odpada, ja długo używam w sztyfcie i jestem zadowolona. Nie ma podrażnień, nawet po goleniu, szybko wysycha i nie zostawia białych śladów. Jest wiele marek, są specjalne do skóry wrażliwej, ja kupuję od Garniera. Mają przyjemny zapach. Może Tobie też podpasuje http://www.garnier.pl/antyperspirant/kobiet/mineral/action-control/sztyft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliwianka
Ja mam naprawdę wrażliwą skórę pod pachami, potrzebuje ona naprawdę dobrej pielęgnacji. Czasem używam nawet balsamu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro skora wrażliwa to nie polecam chemii. Poczytajcie sobie składy tych dezodorantów. Można sobie niezłej biedy przez nie napytać. Spróbujcie antyp. z Alvy albo ecocosmetics. Są naturalne i w ogole nie podrażniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitaka
wszystko zależy jaki dezodorant używasz - na pewno musisz odrzucić te z alkoholem a poszukać jakiś łagodzących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pod pachami mam bardzo delikatną skórę. Słyszałam, że skóra pod pachami, pod względem wrażliwości, ma dużo wspólnego z tą na twarzy i trzeba o nią podobnie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulicanka
Oj skóra pod pachami jest bardzo wrażliwa. Zawsze miałam problem z dezodorantami, bardzo mnie podrażniały. Teraz mam Garnier Neo i jako jeden z nielicznych nie podrażnia mi skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja6600
ten garniera jest faktycznie fajny. Panthenol robi tam dobrą robotę :) Też miałam kiedyś problemy ale odkąd go używam wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam ten Garnier Neo na stronie u nich. Jak w suchym kremie jest to ciekawe, jak u niego z wydajnością. Dobrze się to rozsmarowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najczęściej stosuję dezodorant w kulce Ziaja, Vichy (jak dorwę w promocji) lub AA. Innych nie stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulicanka
Kostka89 Ja używam w sparyu :) także nie mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się tego w sprayu używa? On ma jakiś inny aplikator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem... Żałosne jesteście z tym spamem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie od bardzo dawna po prostu dezodorant naturalny od HB i zero problemów. Nic złego się nie dzieje, cera nie jest podrażniona, a po prostu udaje się po porannym użyciu kosmetyku cały dzień przetrwać bez pojawiania się zapachu potu. A przy moim ciele to naprawdę wymagające zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny od HB - działa. Nie wiem, czy swoje robi skład, czy coś innego, ale ogólnie - wszystko jest w najlepszym porządku. Nie mamy problemów. Systematycznie używajcie tego samego kosmetyku, będziecie mieć spokój. Ale od razu cudów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×