Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MALA0484

Praca przy pozyskiwaniu reklam do miesiecznika

Polecane posty

czy ktos z was pracowal na podobnym stanowisku,bo chcialabym sie dowiedziec dokladniej na czym ta praca polega,z gory dziekuje za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa
myśle,że siedziała byś w biurze i wydzwaniała po firmach i zachęcała do zamieszczenia się... w tym miesięczniku ... pewnie prowizja albo prowizja plus podstawa.... Coś na zasadzie panorama firm? trzeba mieć gadanie... i się nadzwonić,żeby zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa
pewnie chodzi o dzwonienie do firm i zachęcanie ,żeby wykupili reklame w gazecie... coś na zasadzie ,,Panorama firm,, Nagadasz się ,na dzwonisz... Twój wybór... pewnie jakaś marna podstawa plus prowizja albo sama prowizja.. możesz spróbować czy byś się w takiej pracy czuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa
sorka wczesniej myślałam,że odpowiedź nie doszła i się naprodukowałam drugi raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie myślałam że to coś w tym stylu,ale dla mnie wtej chwili ważne jest żeby sie gdzieś zaczepić na umowe o pracę ale też żeby praca była znośna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest tu ktoś, kto pracował na podobnym stanowisku to proszę o kontakt bo jutro mam rozmowę kwalifikacyjna i chciałabym się troszkę przygotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ciebie nie pisze wiec sie bujaj a kafe jest chyba po to zeby ze soba pisac ale debili tez tu nie brakuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie moze i idiotyzmy a dla mnie wazna sprawa wiec jak ci nie pasuje post to po co tu piszesz nieproszony gosciu...zajmij sie rozmowa z kims kto dorownuje ci intelektem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła sympatyczna kobieto
Z zaciekawieniem przeczytałem Twoje zapytanie i ośmielę się udzielić Tobie odpowiedzi. Kafeteria to miejsce , w którym nie uzyskasz wyczerpującej i satysfakcjonującej Ciebie odpowiedzi , gdyż jest to forum opanowane przez wulgarnych ćwierćinteligentów oraz osoby , dla których każda praca wymagająca minimalnego wysiłku zarówno fizycznego , jak i intelektualnego jest pod każdym względem zła. Dlatego proponuję iść do w/w Firmy i dowiedzieć się osobiście na czym polega wzmiankowana propozycja pracy. To wg. mnie najprostsze rozwiązanie. Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Adamie. Dziękuję Ci za bardzo konkretną i mądrą wypowiedź, masz rację - tu każdy woli pokazać swoja zgryźliwość niż chęć pomocy i każdy uważa się za mądrzejszego od innych - śmieszy mnie to :classic_cool: Ale na szczęście są jeszcze na tym świecie serdeczne osoby :) .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła sympatyczna kobieto
Witaj ponownie. Troszkę Cię rozczaruję i nie chcę Cię obrazić , ale udało mi się udowodnić Tobie / tak , Tobie , nie mnie / , że jesteś naiwna i łatwowierna , a ponadto lubisz słuchać / czytać / to co chcesz słyszeć. A prawda w życiu jest brutalna i pozbawiona litości. Ktoś ładnie piszący jest traktowany jako ktoś wyjątkowy natomiast inny to debil !!!! A wypowidzi "" IDŹ K....SIĘ DOWIEDZ """ z godz : 16,54 16,58 i 17,08 to też ja pisałem ALE co najśmieszniejsze we wszystkich wypowiedziach moich , tych wulgarnych i tej ładnej o to samo chodzi. Ta sama treść merytoryczna. Jestem polonistą i wiedz , że wulgaryzmy są stałym elementem wszystkich języków. I nie obraż się , ale w internecie są tysiące pięknych reklam , ogłoszeń i super ofert niestety od najpodlejszych oszustów. Pozdrawiam i przepraszam za eksperyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHeHe..... nie rozumiem w ogóle Twojego toku myślenia, po kilku moich zdaniach jesteś w stanie ocenić mnie a prawda jest taka że jak ktoś jest dla mnie miły to staram się to odwzajemnić i nie wnikam w to jaki ktoś jest naprawdę bo tego nigdy nie wiemy w wirtualnym świecie, myślisz że w życiu kieruję się tym co ktoś mi tu napisze? - dobre. Takie forum traktuję z dystansem i nie uważam się za osobę naiwną, co nie znaczy że czasem warto zaczerpnąć wiedzę od kogoś kto zna dany temat lepiej, wiesz ja też ukończyłam filologię ale to nie czyni mnie lepszą i lepiej znającą rzeczywistość, całe życie się uczymy i zdobywamy doświadczenie. Życzę sukcesów w kolejnych dziwnych eksperymentach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×