Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plusk_1

tak czytam i stwierdzam ze tutaj siedza....

Polecane posty

Gość Plusk_1

stwierdzam ze siedza tutaj same tępe kretynki, ograniczone seksualnie i emocjonalnie... wszystko co zrobicie wy glupie krowy jest ok, ale jak facet nie ma ochoty, jest na was zly, usmiechnal sie do jakies slicznej laski (bo wy to maszkarony grube) to jest koniec swiata... tylko tutaj o tym ze jedna zdradzila, ale ok spoko, wina faceta.... .. mam slodkiego mezczyzne, jednak rznelam sie z bylym bo to umie robic - nic si enie stalo, przeciez twoj nowy jest slaby w lozku.... .. moj facet nie bzykal mnie 2 miesiace... - to jego wina tylko i wylacznie, (a gowno wiecie jakie my mamy problemy i Ze zapier.... zeby dla waszego grubego dupska na zarcie bylo) bo taka to tylkko siedzi oglada seriale w tv i wpieprza draze z biedronki.... i jeszcze napisze ze jest slicznotka i nic jej nie brakuje... - ciekawe jak facet nie ma ochoty dotknac... fuj... jak stara padlina... ..moj facet mowi ze mam polykac... co mam zrobic?? - to cham, suki ns yn, jak tak moze... smiec prawdziwy ale ze on wam jezykiem plondruje po kresce calej klejacej to juz ok.... JESTESCIE OGRANICZONE.... az nie dziwie sie ze sa pary homosi... bo baby jak kolwiek zawsze zle, facet robi zle a wy zawsze super i dobrze... mam propozycje, moze choc dwa dni zrobcie inne niz takie jak zawsze.... czyli rano ladnie wygladaj, podmyj sie zeby pachnialo, zrob paznokcie, ladnie sie ubierz i poprostu uwiedz swojego faceta.... zrob cos innego w koncu w swoim zyciu, bo z takimi pudlami to tylko do recyklingu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o stary
Pięknie poleciałeś po całości, racji to wtym deczko jest. Sam aniołem bez skazy nie jestem ale z tym zgodzić się muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o stary
A szownistki potrafą tylko napisać cham i na tyle je stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_1
jeszcze przypomnialo mi sie, bo bardzo czesto przebywam w takim towarzystwie 4 "dam" ale fakt ze mlode ladne, naprawde takie ze nic nie moga powiedziec, bylem z nimi na wakacjach i od rana....: * nic sie nie opalilam, za to ty strasznie *ale jestem gruba a wy macie takie figury, nie nie my jestesmy grube a Ty chuda *jestem biala jak sciana *lae ladnie ten kostium lezy na Tobie, a na mnei tragicznie *mam obwisle cycki *mam obwisla dupe *mam celuit *strasznie sie czuje *musze zalozyc spodenki bo mam gruba dupe i to wszystko rano od sniadania do kawy czyli od 9 do 11 az sluchajac tego 3 dzien wkur.... sie mocno i tak im pocisnąłem ze nie odzywaly sie kolejne 3 dni... i bardzo dobrze bo przeciez ja pieprze.. a pozniej ze facet zdradza, ze facet zauroczyl sie, ze facet woli pograc w komputer, ze facet pracuje do pozna.... moze wiecie juz dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry_meksykanin
Trzeba laczkiem traktowac w ten pusty leb zeby zrozumiała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka.82
oj ostro pojechali Panowie. Zacznę może od tego,że mój mąż nie narzeka jak narazie,uważam się za piękną kobietę i jak najbardziej spełnioną.Wiem jak dogodzić mężowi,dlatego nie szuka na boku. A co do anonsów wcześniejszych zgodze się z Wami Panowie,że kobiety a w dodatku w większym gronie są "toksyczne",dlatego pozbyłam się właśnie takich koleżanek,które każde wyjście męża lub partnera z kolegami traktuję jako potencjalną zdradę,lub telefon od innej kobiety jako romans z koleżanką z pracy.Jestem również tego zdania,że jeżeli kobieta nie zna własnej wartości to nie doceni wartości drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry_meksykanin
@myszczeka, juz cie lubie - tak trzymaj! @puf wy nic nie rozumiecie, jestescie tepe, glupie, proste i ogolnie popierdolone jak 150!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było stro ale myszeczka opanowała temat i nieco stonowała wydźwięk, myślę że autor dopuszcza wyjątki jednak niestety wyjątek i tak potwierdza regułę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka.82
panowie nie można wszystkich kobiet wsadzić do jednego worka tak samo jak was kochani.Wątpię czy któryś z Was chciałby,żeby porównywać go do innych nie grzeszących inteligencją.Tu nie o to chodzi. No cóż są lepsi i gorsi,i trzeba się z tym pogodzić.pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczka.82 dobrze prawisz kochana, jednakTy piszesz o życiu OGÓLNYM, przedewszystkim o realu (i nie mam na myśli tu sławnego klubu z stolicy Hiszpanii;) ). a nie o wirtualnym świecie internetu Plusk natomiast napisał: "stwierdzam ze siedza tutaj same tępe kretynki," siedzą tu czyli na tym forum, na kaffe i to jest święta prawda (szczególnie jeśli chodzi o dzial erotyczny, zresztą na inne nie wchodze), naturalnie iż tak samo i tutaj nie mozna wkładac wszystkich do jednego worka, jednakże to tylko wyjątki od reguły. Szczególnie że istnieje tu naprawde potęzne lobby kobiece cechujące w takich zachowaniach o jakich pisze Plusk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusk_1 co się stało?!!! że tak bardzo zżymasz się na kobiety!!!!!! co ci znowu nie wyszło?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk dobrze gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmrraaaauu kotku
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 900
ok z jednej strony zgadzam sie z Autorem,bo -znam duzo dziewczyn,ktore pieprza w kolko o ciuchach,dietach,ze faceci to ch...,choc same czesto nie sa bez winy.Znam kilka takich kretynek ,z ktorymi pogadanie przez 10 minut jest katorga,ale: -faceci wypowiadajacy sie na tym forum tez sa czesto chamscy,durni,a wrecz niedorozwinieci.Co mozna pomyslec o debilu,ktory wypisuje ,ze samotna dziewczyna z dzieckiem to gorszy towar,suka ,co dala byle komu itd.A takie komentarze tu czytalam.Takze jak to sie mowi-kazdy kij ma 2 konce.Pisza tu wyjatkowe debilki ale kretynow tez n ie brakuje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_-
co sie stalo? nic poprostu przebywanie z kobietami zaczyna mnie przerastac. Bo zamiast sobie spokojnie i bezproblemowo zyc to od rana slysze ... w pracy slysze.... itd. wiec na poprawe humoru wchodze tutaj i czytam te problemy typu..... i wiecie co najgorsze ze juz z tych glupich tematow sie nie ciesze, bo sa one tragicznie proste.... i żenujące... np: Kochac swojego meza i chciec go zdradzac... temat niejakiej damy : Dziwna 26 wiec ona tak go kocha mocno.... bardzo mocno.... jest dla niej wszystkim... a jednak kuciapa ja swedzi i juz by chciala dosiadac sasiada.... mimo ze ten jej jest "taki" swietny w lozku.... no szczyt normalnie.... szczegolnie ze ktos jej dogaduje ze tak nie powinno byc.... a otoz ta pani sama sie nawet usprawiedliwa ze nie mozna miec tajemnic, nie mozna pomarzyc.... powiem tak: jestes swietna kobieta, twoj facet powinien byc taki szczesliwy ze jak idzie dio pracy to jego najukochansza dzi w .ka daje dupy pobliskiemu sasiadowi.... niejaka pani mizensdaff ma problemy natury osobistej.... wiec co tam, zrobila sobie zdjecie swoich kedzierzawo owlosionych kopyt i sie tutaj nam pyta czy sa ok. no gratuluje ogolnie pomyslu, pewnie nad ktorym myslala nie cala minute oddajac klopa do muszli... tak czy innaczej odpowiadam Tobie kochanie: twoje nogi nikgo nie interesuja bo: na zdjeciach jest zazwyczaj przeklamanie musi byc dobre oswietlenie bo sie rzucaja cienie zrobilas tak zeby byly dlugie a wysdzly jak u kadlubka wiec zamiast pokazania nog widze jakies przyczlapki laczace korpus ze stopami.... Niejaka wyzwolona ania zadala nam pytanie, bo my oczywiscie znamy odpowiedz.... zadala pytanie czy jak kupi wibrator (bo maz pozwolil) to czy z nim bedzie jeszcze seks.... wiec ja uwazam, ze twoj maz ma Ciebie za niewyżyta nimfe na ktora juz nie moze patrzeć,,. dla spokoju chce zebys kupila ten wibrator i juz w garazu przygotowuje jak podlaczyc go do wiekszego napiecia, zeby jeszcze mocniej ciebie splondrowal, poniewaz twoja dziura to jak studnia bez wody.... on chcialby z toba pogadac, posmiac sie, przytulic, miec z ciebie taka 100% kumpele do pogadania o jego problemach a nie wampa z targowiska w kozaczkach w panterke za 25 zl, na duzej zoltej podeszwie oraz zolcialych majtkach z przodu i lekko ciemniejszych z tylu.... mam jeszcze wymieniac jakie tematy sa na topie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry_meksykanin
@Plusk_, *bije brawo* Baby to dziwne stworzenie, w wiekszosci maja gnoj w mozgu co sie uwidacznia tutaj na forum gdzie mamy prawdziwe zbiorowisko idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_-
wiekszosc tutaj jest kobiet... i jaka roznica miedzy kobieta i facetem??? -ze macet jest konkretny zrbi to co chce i uwaza w jednej chwili... a baba..... nie wierzycie... pomyslcie sobie ile te rotundy moga w sklepie spedzac czasu nad zakupami.... Ty idziesz po piwo i kupujesz, a baba godzina to malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×